התאמה מינית

זיגזוג15

New member
התאמה מינית

היי
אנו זוג נשוי 15 שנים פלוס 2 ילדים.
האם ייתכן שאנו לא מתאימים מינית מבחינה פיזיולוגית?
האם זה תקין שבכל קיום יחסי מין אנחנו חייבים להשתמש עם ויברטורים? אחרת אין אורגזמה. אישתי לא גומרת בחדירה וחייבת גירוי חיצוני רק עם ויברטור כדי לגמור דבר שממש לא מפריע לשנינו אם היא הייתה נהנית מחדירה שלי תוך כדי רק שהיא לא כל כך מרגישה אותי. מה שכן מפריע זו התלות בויברטורים כי אחרת לא תהיה הנאה, בנוסף כאשר אנו משתמשים גם עם ויברטור להחדרה תוך כדי רמת ההנאה שלה גדלה באופן משמעותי. מצד אחד זה נהדר בשבילה ומצד שני נמאס לה מהנאה מפלסטיק ואני לא מספיק '' גדול'' כדי לענג אותה אז גם לי נמאס מזה שכשאני חודר היא לא מרגישה אותי וזה דבר שפוגע בי. אין לי או לה בעיה עם צעצועי מין העניין הוא שבלי פשוט אין סקס ואין הנאה. המצב מתסכל את שנינו. ניסינו להפסיק עם הויברטורים לתקופה מסויימת וזה לא עזר פשוט לא היו אורגזמות בלי. אנחנו אוהבים אחד את השניה ודיי מסתדרים ופתוחים אבל המצב ממש מתסכל את שנינו עד כדי לפעמים התחמקות וויתור על סקס. האם טיפול מיני זוגי יכול לסייע במצב כזה?

התאמה מינית

שלום לכם
אתה מעלה כאן לשתי סוגיות עיקריות, אם הבנתי נכון:
1. הצורך בשימוש בויברטורים כדי שאשתך תגיע לאורגזמה שהייתם רוצים להגיע לאורגזמה תוך כדי יחסי מין וללא תלות בשימוש בויברטורים
2. התאמה פיזיולוגית - היא לא מרגישה את החדירה
שתי הסוגיות האלה בהחלט ניתנות לטיפול במסגרת של טיפול מיני זוגי.
ניתן ללמוד איך להגיע לאורגזמה תוך כדי הסקס האחד מהשניה וללא שימוש בויברטורים וגם ניתן ללמוד איך להרגיש אחד את השניה יותר .
מוזמנים לפנות ולהיעזר

למעלה