התגברות אחרי פרידה מזוגיות ארוכה

הילהבר29

New member
אני ממש מנסה להבין, כבר חצי שנה עברה מאז שנפרדתי מהאקס היינו 3 וחצי שנים ביחד אני הייתי הראשונה שלו ב-ה-כ-ל. לעומת זאת, אני עברתי לפניו כמה מערכות יחסים בחיי. אבל עדיין קשה לי להתגבר עליו והוא כבר המשיך בחייו הוא מצא עבודה הוא גם לומד תוך כדי ונראה שהכל זוהר אצלו והוא לא ניסה ליצור איתי קשר בכלל בחצי שנה הזו ואני כן ניסיתי וזה לא נחל הצלחה בלשון המעטה. אבל לאחרונה גיליתי שהוא יצר קשר עם חברים שלי שאני הכרתי לו למרות שכשנפרדנו הוא אמר שאין לו שום עניין בלשמור איתם על קשר והוא עשה את זה עם שני אנשים שונים לגמרי, ואת שניהם אני הכרתי לו. והם אמרו לי שהוא לא שאל עליי אפילו פעם אחת. האינטואיציה הנשית שלי אומרת לי שזה האגו שלו ושהוא בכוונה רצה להראות שהכל ורוד אצלו כי זה ברור שהם יספרו לי. מה אתם חושבים? הגיוני שבנאדם שהיה בתול ואני הייתי האהבה הראשונה שלו במשך 3 וחצי שנים, התגבר עליי כל כך בקלות ולא ניסה ליצור קשר כבר חצי שנה ואני עדיין תקועה עליו?? ולמה שינסה לחזור לקשר עם חברים טובים שלי אם אין לו שום כוונה לחזור לחיים שלי??

כל אחד מתגבר במידה שונה, אם את חושדת שהבחור לא מספיק אהב אותך חשוב שתבדקי עם עצמך איך התנהג אתך במשך החברות. על אהבה אמתית לא מתגברים אף פעם, היא רק נחלשת. זכרי את הדברים היפים שהיו אתו, את תכונותיו היפות שאהבת, והתענגי עליהם. המשיכי לאהוב את עצמך ואת חייך וליצור חברויות יפות עם אנשים חדשים. כל קשר תורם לנו משהו.

למעלה