התוכניות לשנת 2018 -2019 דרמות לנוער

Roei152

Well-known member
מנהל
התוכניות לשנת 2018 -2019 דרמות לנוער אני מדבר על ספטמבר עד אוגוסטט של שנה הבאה עכשיו לא נראה ששנה הבאה , הולכת להיות עמוסה , זה ישתנה אני יודע . אבל בכל זאת ריכוז של מה שצפויי לנו נכון לעכשיו..
כרגע יש על הפרק עונה שלישית לנעלמים בחורף +הסרט בקיץ
כפולה בטוח תשדר משהו , לא יודע אם העונה השנייה שהיא גם קצרה מתחת ל26 פרקים , תשודר במהלך תקופת הקיץ הקרוב או שבתחלית השנה הבאה בטוח שהעונה השלישית תשודר מתי שהוא בשנה הבאה ..
החממה אמריקה - כפי שנודע היום , הסדרה יוצאת להפקה של כרגע מגדירים את זה "עונה אחת " לא פוסל פיצול לשתים ,.. היא תצא לצילומים , רק בחורף של שנה הבאאה ( ובעצםנ תזכה גם בתואר העונה הראשונה של החממה שמצולמת בחורף..) בגללל שזו עונה חדשה לסדרה ידועה , יכול להיות שזה יזרז את שידור הסדרה , ולא נצטרך לעבור את השנה עם הציפייה שהייתה בעונה הראשונה
שכונה , לא צפוייה להיות חלק מתוכנית שנה הבאה מכיוון שזו עונה שלישית אלא אם כן יש איזשהי הפתעה , אם היא טובה או רעה נגלה בהמשך .. גם יכול להיות שאת חלקה השני של העונה ישדרו בספטמבר או מאוחר יותר , ככה שיכול להיות ששכונה נותנת חיזוק..
אילת - ידוע כעת שתוכנית האביב של הוט אחרי פסח מתמקדת השנה בשכונה ככה שיכול להיות שגם אילת , היא הפקה שתחכה
לשנה הבאה , תלוי גם האם כפולה מתכננת לשדר את העונה השנייה שלה בקיץ.
כדברא- בהחלט יכול להיות שהיא כלל לא משתלבת , כזכור מהפקותייה הקודמות של מיכל , אין עונות שלישיות... אבל נשאיר פתח לעונה שלישיתצ או להפקה חדשה של מיכל וניק...
..
אורי וגיורא כותבים שניהם הפקות חדשות (אורי 2 וגיורא 1) , אבל אין לי מושג אם אחת מהן תצא לצילומים בקיץ הקרוב ותכלל בתוכנית השידורים של שנה הבאה ...
בקיצור מה שבטוח יהיה בשנה הבאה זה נעלמים 3 והסרט , כפולה עונה חדשה (לא ידוע אם 2 או 3)

Roei152

Well-known member
מנהל
שכונה עולה אחרי פסח
אני רק לא יודע אם זה יכלל בתוכנית השידורים של 2018-19 המחצית השנייה

Roei152

Well-known member
מנהל
אמרתי במפורש שתוכנית האביב של הוט מתכננת להתמקד בשכונה ...
ז"א אומרת אפריל-יוני

למעלה