התוכנית עובדה ,אכזבה

in bal1

Well-known member
בפרומו לתוכנית עבודה נאמר שיהיה ראיון מרתק עם האחים מאיה ואיתי.(לא זוכרת שם משפחה) אחרי שחזרו מהשבי.
והנה מתחילה התוכנית .ואכן בתחילת התוכנית מתחילים לדבר איתם איך הכל התחיל. הם סיפרו שהם היו במקסיקו טרם המסיבה בנובה.
עד עכשיו הכל בסדר. אח"כ במשך 30/40 דקות הראו ודיברו על ההורים שלהם חברים שלהם. ורק אחרי הפסקת פירסומות בערך ב 23:00 ראו את הראיון עם שני האחים.
השאלה שלי כזו: למה אתם מבטיחים משהו ומראים משהו אחר? אם הייתם עושים פרומו, תוכנית על משפחתם וחבריהם של מאיה ואיתי שחזרו מהשבי הייתי מבינה בהחלט.
אך שהגיע עד הראיון המרתק עם האחים כבר ממש התייאשתי וגמורה מעייפות.

in bal1

Well-known member
בפרומו לתוכנית עבודה נאמר שיהיה ראיון מרתק עם האחים מאיה ואיתי.(לא זוכרת שם משפחה) אחרי שחזרו מהשבי.
והנה מתחילה התוכנית .ואכן בתחילת התוכנית מתחילים לדבר איתם איך הכל התחיל. הם סיפרו שהם היו במקסיקו טרם המסיבה בנובה.
עד עכשיו הכל בסדר. אח"כ במשך 30/40 דקות הראו ודיברו על ההורים שלהם חברים שלהם. ורק אחרי הפסקת פירסומות בערך ב 23:00 ראו את הראיון עם שני האחים.
השאלה שלי כזו: למה אתם מבטיחים משהו ומראים משהו אחר? אם הייתם עושים פרומו, תוכנית על משפחתם וחבריהם של מאיה ואיתי שחזרו מהשבי הייתי מבינה בהחלט.
אני לרגע לא מזלזלת או מורידה מערכם של הוריהם של שני האחים האלה .הם באמת עשו עבדו ומאמצים עצומים לשחרר את ילדיהם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אך שהגיע עד הראיון המרתק עם האחים כבר ממש התייאשתי וגמורה מעייפות.​
תפקיד הפרסומת להביא צופים.
שמתי לב
ברוב המקרים מראים את נושא הפרסומת בסוף.

Harrington

Well-known member
מנהל
90% מהתוכניות האלה מחורטטות. עובדה יוצרת מצג רציני, בין השאר בגלל הטון של המנחה. אבל תכל'ס רמת האמינות של התוכניות האלה לא מהגבוהות. הבעיה היא שצריך להכיר מקרוב כדי לדעת זאת ורוב הציבור לא מכיר.
בכל מקרה אפשר בקלות לראות שאם מפרידים את הנרטציה של התוכניות האלו (הדברור) והפרסום, נשאר מהן בדרך כלל משהו כמו 10-20% מהות. לפי דברייך זה גם מה שאירע כאן. צפוי לחלוטין ואם תשימי לב, זה קורה בכל מהדורותיה. הפעם זה קפץ והפריע לך. פעמים אחרות זה קורה באותה מידה כנראה בלי שאת שמה לב.

raya

Well-known member
מה שעצבן אותי לפני כמה ימים.
לא זוכרת באיזה ערוץ, אבל נאמר שיקרינו את המכתב ששלחה האמא של נועה ארגמני לביידן.
פרסומות, ועוד פרסומות. אחרי זה איזו שהיא כתבה, ושוב פרסומות.
לקראת סוף המהדורה הוקרן הכתב בארה"ב שהקריא את המכתב, איך לומר? קצר וקולע.....
חיכיתי לקצת יותר.
היות ואני כמעט ולא צופה בכלל הטלביזיה, הייתי מופתעת מהזמן הנרחב שמוקדש לפרסומות.
לדעתי - שירכזו את כל הפרסומות ביחד, ולא יקפצו מנושא לנושא, וישאירו את הצופים בחוסר ידיעה מתי יוכלו סוף סוף להאזין למה שרצו.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה שעצבן אותי לפני כמה ימים.
לא זוכרת באיזה ערוץ, אבל נאמר שיקרינו את המכתב ששלחה האמא של נועה ארגמני לביידן.
פרסומות, ועוד פרסומות. אחרי זה איזו שהיא כתבה, ושוב פרסומות.
לקראת סוף המהדורה הוקרן הכתב בארה"ב שהקריא את המכתב, איך לומר? קצר וקולע.....
חיכיתי לקצת יותר.
היות ואני כמעט ולא צופה בכלל הטלביזיה, הייתי מופתעת מהזמן הנרחב שמוקדש לפרסומות.
לדעתי - שירכזו את כל הפרסומות ביחד, ולא יקפצו מנושא לנושא, וישאירו את הצופים בחוסר ידיעה מתי יוכלו סוף סוף להאזין למה שרצו.
נולדת/ם אתמול?
ידוע לכול שמה שמראים בפרסומת, יהיה תמיד בסוף ולרוב יהיה 1:1 למה שהיה בפרסומת ללא תוספת ואם תהיה תוספת, היא תהיה מינורית.

raya

Well-known member
נולדת/ם אתמול?
ידוע לכול שמה שמראים בפרסומת, יהיה תמיד בסוף ולרוב יהיה 1:1 למה שהיה בפרסומת ללא תוספת ואם תהיה תוספת, היא תהיה מינורית.
לא נולדתי אתמול, אבל......... בתור אחת שלא צופה (כמעט בכלל) בטלביזיה, זה ממש עיצבן אותי.
גם כעת, אני במחשב בחדר המחשב, בן זוגי יושב מול הטלביזיה.

dory30

Well-known member
גם בימים כתיקונם אין לי סבלנות לחדשות ולאקטואליה, גם כיום מעט מאוד. חצי שעה גג (או עד להודעת דובר צה"ל). בשביל מה המציאו את נטפליקס ואת ה- VOD?

raya

Well-known member
גם בימים כתיקונם אין לי סבלנות לחדשות ולאקטואליה, גם כיום מעט מאוד. חצי שעה גג (או עד להודעת דובר צה"ל). בשביל מה המציאו את נטפליקס ואת ה- VOD?
אז גם VOD או נטפליקס (אין לנו מנוי לנטפליקס) לא יגרמו לי לשבת מול הטלביזיה.

dory30

Well-known member
אז גם VOD או נטפליקס (אין לנו מנוי לנטפליקס) לא יגרמו לי לשבת מול הטלביזיה.
לא חייבתי, נתתי אופציה. גם אני מעדיף לקרוא ספרים, אם כי אני מודה שבעבר קניתי יותר.

raya

Well-known member
לא חייבתי, נתתי אופציה. גם אני מעדיף לקרוא ספרים, אם כי אני מודה שבעבר קניתי יותר.
לא כתבתי ש"חייבת" אותי לצפות ב VOD או נטפליקס... :) :) :)
לצעי - אני לא קוראת ספרים, כן משלימה קריאה של העיתון היומי, ובעיקר יושבת מול המחשב.
שבוע טוב!

למעלה