התחלה חדשה.

OREAL1111

New member
התחלה חדשה.

שלום לכולם,אני חדש בפורום ויש לי כמה שאלות. אני רוצה לציין שהחלטתי לפתוח דף חדש ונקי בחיים שלי,ותזונה נכונה ופעילות גופנית הם התחלה מצונית.אני כרגע בן 16,מעט מאוחר לפתוח דף חדש אבל גם זה הישג. מיום ראשון אני אתחיל ללכת באופן קבוע למכון כושר,לרוץ כמה פעמים בשבוע ועוד.ופה אני צריך את עזרתכם,אני מעונין להתחיל לאכול מזונות בריאים יותר אך אין לי שום ניסיון בנושא. קיבלתי יחס מומלץ לשילוב בין אבות המזון בכל ארוחה ביום.זו ההמלצה: שומן-חלבון-פחמימות: 50-35-15 השאלה שלי היא מהם המזונות המומלצים ביותר מבחינה בריאותית בכל אחת מאבות המזון? עוד שאלה היא כיצד אני מחשב קלריות בכל ארוחה? סתם לידע כללי,את הארוחות אני מפצל ל-4 ארוחות ביותר-בוקר,ליפני שינה וביניים.אני מקווה ליצור לי גם אולטימטום שעות,אך זה כבר בשלב מאוחר יותר. תודה מראש.

MidNight Flame

New member
בגיל 16 אתה לא צריך לספור קלוריות

רק להיות מודע למה בריא ומה לא בריא.

תוספת על מה שנאמר לך

היות ואתה צעיר, אני במקומך הייתי הולך לאיש מקצוע, ומקנה לעצמי הרגלים לתזונה נכונה בשילוב פעילות ספורטיבית לכל החיים. רק קח בחשבון, שכל הממליצים למיניהם ("קיבלתי יחס מומלץ לשילוב..."), לא בטוח שלקחו בחשבון שאתה עדיין בתקופת גדילה. לכן, אם קיבלת את ההמלצה מאיש מקצוע, צריכים להיות בידך גם כלים להבחין בין מזונות שמקוטלגים לכל אחד מאבות המזון כמו גם מודעות מעבר לכך (חשיבות ויטמינים ומינרלים, סיבים תזונתיים וכו'). בהצלחה

AndreaCorr ©

New member
סתם משפט שתהיתי עליו

'כרגע אני בן 16,מעט מאוחר לפתוח דף חדש'... 16 זה מאוחר לפתוח דף חדש? 16 זה גיל מצוין לפתוח דף חדש. מה יגידו בני ה-60 שרוצים לפתוח דף חדש? :) אין גיל להתחלות. בהצלחה

Malcolm X

New member
16 זה גיל מושלם

להתחיל באימוני כושר בגיל 16...אחחחח....הלוואי והייתי עושה זאת... הגוף נמצא בשיא הגדילה. אימונים נכונים + תזונה בריאה יכול לתת לך מבנה גוף מצויין, עליה אתה יכול לבנות יותר מאוחר בחיים אם תרצה. ההמלצה הכי טובה לתת לבן 16 שרוצה לפתוח דף חדש זה - להפסיק נשנושים + להתרחק מג'אנק פוד ומשקאות מוגזים + לאכל מאוזן. אם אתה רוצה ללכת יותר רחוק, ממליץ לך לעשות מתח + שכיבות שמיכ ה+ תרגילי בטן איזה 3 פעמים בשבוע. אתה גם יכול לצאת לריצות או לשחק כדורגל/כדורסל עם חברים בסופי שבוע כדי לא להזניח את הקטע של האירובי. כל החיים לפניך. עוד לא פתחת את המחברת, ואתה כבר רוצה לפתוח דף חדש???

למעלה