התחלנו לחפש דירות בעפולה.. אבל לא

התחלנו לחפש דירות בעפולה.. אבל לא

כלכך מוצלח לנו.. כי.. עדכונים
פטרו את בעלי מהעבודה והוא מחפש עבודה אחרת.. הוא שלח די הרבה קו"ח וכל הראיונות שיש לו הם מאזור המרכז. אפילו לא טלפון אחד מהצפון...
הדירות שראינו היו נחמדות אבל לא מספיק נחמדות - כי ההתפשרות היחידה שאני לא מוכנה היא הבית.. אם אני מוותרת ומצפינה אני רוצה בית מדוגם - הכוונה חדש וגדול.. ולא ג'נק כמו שעד היום שכרנו בהוד השרון בגלל מחיר.. (גאנק הכוונה קומה 2 בלי מעלית.. בניין בן 30 בערך.. וכאלה..)
משהו מכיר בעפולה דירה חמודה במערבי להשכרה?
משהו מכיר עבודה ל SYSTER ADMIN תותח בצפון?

LANIT1

New member
לגבי עבודה אני ממליצה...../images/Emo91.gif

גיסי גר בגן נר שחיפש עבודה הכין קורות חיים טובים והגיע לאזור רמת גבריאל במגדל העמק עבר מפעל מפעל ויש הרבה והניח קורות חיים ושאל את הכח אדם בכל מקום אם הם מחפשים? בסוף מצא תפקיד טוב בנצרת עלית, במפעל טוב. כדאי לדעתי לנסות במגדל העמק יש המון מפעלים גם באיזור התעשיה בכביש היורד לכיוון עפולה , וכן גם ברמת גבריאל. בנוסף כדאי אולי להעביר קורות חיים דרך האינטרנט לכל מני כח אדם אפילו בפקס.. ולעולם אין לדעת היכן תגיע הישועה.. אני עובדת כחודשיים וחצי ובכלל לא חשבתי על העבודה הנוכחית... ומה שנפלה בידי עבודה טובה שבהתחלה לא חשבתי ללכת עליה.. ואיך הגעתי אליה סתם... העברתי קורות חיים דרך האינטרנט.. לכתובות שרשומים במוסף עבודה באיזור חיפה , כל יום שישי בעיתון.. טוב מקווה שעזרתי ולו במעט.. ביי רונה ת

בוקר טוב - ותודה על ההמלצה

אני חושבת שלכל חברת כ"א בצפון וכל עבודה מפורסמת שמתאימה לקישורים שלו (והוא תותח!!) שלחנו..בינתיים הוא קיבל המון המון טלפונים על עבודות במרכז ואפילו לא טלפון אחד מהצפון.. נמשיך לחפש

S r 35

New member
גם לתותחים קשה לפעמים למצוא עבודה

זה מה שקרה לבעלי ב"אינטל": הוא מאוד רצה להתקבל לשם - עבודה נוחה, קל"ב בחיפה ... גיסי (אחיו) עובד שם גם כן, בקיצור אחלה-בחלה. אלא שבאינטל הודיעו לו שהוא OVER QUALIFIED וקיבלו למשרה מישהו פחות מנוסה ממנו. לצערי - בסלקום לא צריכים כרגע אנשי סיסטם, אבל קוה"ח של בעלך כבר שם. מאחלת לכם המון הצלחה !
אגב - מה עם אזור התעשייה של יקנעם? ניסיתם שם? יש שם די הרבה מפעלי הייטק ...

יש ביוקנעם המון מפעלים

באמת שווה לשלוח אחד אחד לשם. בעצמי עבדתי שם בכמה. רק לצערי הם נסגרו ואני בבית בגלל זה. בקרוב אצטרך לחזור גם למחפשי עבודה אז שיהיה לבעלך בהצלחה. ומה איתך רונה? את לא מחפשת גם?

רק עכשיו ראיתי.. SORRY

אני אחפש רק אחרי / אם נעבור קודם ששרון ימצא עבודה.. ואז נעבור.. ואז אני אחפש.. אני לא מפונקת עובדת בכל תחום!

למעלה