התחרות

zman3d

New member
התחרות

ברור שכולם היו מעדיפים שיהיו יותר משתתפים בתחרות אבל יותר מחודש אחרי הדד ליין הראשון, אני חושב שלא סביר שפתאום יהיו עוד עשרות משתתפים. אני זוכר שהוחלט שאם לא תהיה ברירה אז המנצח ייבחר מבין קומץ המשתתפים הקיים, ופה אני שואל מתי יוחלט שזהו לחכות ? אחרי חודשיים ? שנה ? נראה לי לא רציני ולא הוגן כלפי מי שכן השתתף בתחרות שלא מעדכנים על מה קורה עם זה.

היי זיו

אתה צודק התחרות נמשכה מעבר לזמן שקבענו כי עד היום רק 4 יצירות הוגשו וחבל, לכן אני אעדכן בקרוב את התאריך של ההכרזה לסיום התחרות ועל הזוכים וכן על הפרס לזוכה או לזוכים. בנתיים הנה היצירות המשתתפות:http://dragons.milolisti.com/wp/?cat=13 וכולם מוזמנים לתת הערכות על היצירות, אולי זה ישקלל בשיפוט
בהצלחה למתחרים.

GraySnowflake

New member
חשבתי שהתחרות היא סתם בפורום לא משו רציני...

בגלל זכויות יוצרים רק תדעו שהתמונה של היא ממבוכים 3.5 ואם הייתי אמור לבוא עם תמונה שלי אז Count me off/out או איך שלא אומרים

בשביל זה יש כללים וחוקים לפורום

החוקים הם שאין להעלות לפורום תמונות ויצירות שלא שלך בלי רשות ואישור מהיוצר אין קשר לתחרות שגם שם ברור בהחלט שהיצירה שלך פסולה, מזלך שהודעת עכשיו על זה ולא בזמן שהשופטים יבדקו זאת, אני מקבל את זה בחומרה ולהבא אתה לא תורשה לעלות חומרים לתחרויות.

GraySnowflake

New member
אז מחקת אותי משם בכל מובן אפשרי נכון?

(אני קורא ת'חוקים עכשיו)

למעלה