התחתנתי!!!!

junny

New member
התחתנתי!!!!

צהובי, שחר, הרמוני, פייתון, ימוש, יפית,דייב, שמיצית וכל מי ששכחתי- א זה היה, וזה נגמר, הנה אני- כלה היה מעולה- עכשיו יאללה הגיע הזמן למפגש! לכל הדשים שהגיעו ונתקלו בפורום יבש- פעם היה כאן תוסס ומלהיב, רק בעזרתכם נצליח להעלות את הכל חזרה!

junny

New member
המחשב מסרב לתת לי להעלות עוד...

יש כאן מישהו שיכול ללמוד אותי איך מקטינים תמונות?

python 4

New member
ג'וני מזל טובבבבבבבבבב!!../images/Emo24.gif

איזו הפתעה! לא היינו אמורים להתחתן אנחנו? או שזו היתה ים כחול, שכחתי.. שיהיה הרבה במזל טוב! וכן - הגיע הזמן למפגש.. המלחמה נגמרה, כריס חזרה, ואם זו לא סיבה מספקת, אני לא יודע מה..

junny

New member
מה זה לא היית אתה שם מתחת לחופה?

עבדו עלי... ואם למישהו יש הסבר למה אני לא מצליחה להעלות עוד תמונות אני אשמח לקבל אותו!

../images/Emo210.gif מזל טובבבבבבב

רק אושרררררר ובהחלט הגיע הזמן למפגש... אבל שיהיה החודש או בסוכות כי חודש הבא יותר לחוץ...

dvd3434

New member
ששששששמיייחח

שמיח בשבילך על החתונה- את אדם נפלא וללא ספק החתן עשה את עסקת חייו :) עכשיו רק נאחל לך שלא כדרך הזוגות בצח"מ- נישואייך האלה יהיו הראשונים והאחרונים ויהיו מאושרים.

junny

New member
לפני העלייה לחופה..

ממש שניה לפני- לחשתי ליוני, "לעלות ברגל ימין" ואז הוא קפץ והחליף רגלים, כמה חברים טובים שהיו לידנו ראו, בסרט וידיאו זה מתועד.. וככה מאחת שלא מאמינה בשום אמונה תפלה גרמתי לכול החברים סיבה לבדיחה חדשה.

junny

New member
אחרי שהתחתנתי הלכתי לעשות 2 דברים..

חשובים מאוד, שלא היה לי זמן לעשות לפני.. 1. לגנוב שאכטה מסיגריה בלי שאבא שלי יראה.. (כן..כן..גם אחרי שהתחתנתי אני עדיין מפחדת מאבא שלי)

junny

New member
2. ו..להוריד צ'ייסר ולשחרר את הלחץ

זה ממכר.. התמונות מהחתונה.. אם לא תעצרו אותי.. זה לא ייגמר..

וואו!!! מזל-טוב!!../images/Emo24.gif

איזה מדהימים אתם!!!
את יודעת, גם אחותי מתחתנת ביום חמישי הקרוב. וגם היא לא הלכה על שמלה מתנפחת אלא שמלה בסגנון שלך. היא תפרה אותה אצל "אושידה" בת"א. מצחיק, אבל הדוגמא של השמלה שלך מזכירה טיפ טיפה את השמלה שקניתי לחתונה של אחותי. רק ששלי שחורה וקצת נוצצת עם גב חשוף וחשופה גם קצת במותניים ובחזה. (ואוי ואבוי אם מישהי תעיז להתחתן ככה
) את מדהימה רותם!
מזל טוב!
אפשר עוד תמונות? בבקשה?

junny

New member
תודה רבה לכולכם!

היה הכי כייף בעולם. הרגשתי כאילו אני על סוג של טריפ.. לא יכולתי למחוק את החיוך. ומי רוצה עוד תמונות? רק תבקשו!!! שיהיה לאחותך הכי כייף בעולם, ז ה היה היום המאושר בחיי וכל פעם תזכירי לה שלא משנה מה קורה, הכי חשוב להיות מאושרים, אחר כך כל הפדיחות, כל מה ששכחנו, עשינו, הכל נעלם ונשאר רק אושר אחד גדול

junny

New member
תפסו אותי.. בדרך לחופה

זה מה שעשיתי שראיתי את החברה הכי טובה שלי בוכה כשאני בדרך לחופה

וואו, רותם היית כלה לטעמי!

אהבתי את השמלה, האיפור, התסרוקת... מה גם שאת גבוהה וחטובה אז בכלל... פשוט מקסימה!!! מאחלת לך ולבן זוגך עושר ואושר ושהיום המאושר הזה שהיה לכם יהיה אחד מיני רבים!!! ולא אתנגד לעוד ועוד תמונות... זהו. השרשור כולו מוקדש לחתונה של רותם, יקירת הפורום שלנו!!

junny

New member
איזה כייף איתך הרמוני!

לכולם כבר ממש נמאס ממני.. אז אחת מהתתפרקות הגדולה. עם אהובתי הגדולה, זו שלא עזבה אותי דקה בחודש האחרון. גם כשהייתי בעצבים, גם בלחץ, גם בפאניקה. זכרה לעשות בשבילי את כל הדברים הקטנים מורן- מקווה שלכל אחד כאן יש אחת כזו/ אחד כזה חברה טובה ואני מבטיחה לך עוד כמה מדליקות. אבל נחכה למחר כי קבעתי עם ההיא מהתמונה על יציאה קטנה לבר השכונתי..

SoldieRonit

New member
את ממש יפה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo49.gif

אתם נראים כמו זוג בגלויה
אז מאחלת לכם זוגיות מקסימה וכמו שאתם נראים - מ ד ה י ם
אושר והמון אהבה (ואני בטוחה שלא תתנגדי גם לעושר
) רק כיף ושמחה
ובריאות על הדרך שתוכלו להתרכז בדברים אחרים

junny

New member
היי חיילת! לא השתחררת כבר?

המון תודה! היה מעולה!