התייחסות לשנוי הכביש ברחוב נחל הצבי

smartul1

New member
התייחסות לשנוי הכביש ברחוב נחל הצבי

אני גרה בנחל הצבי ורציתי להתייחס לזה שהצרו את הכביש ברחוב, כשיש אי תנועה באמצע. הכביש שמוביל לכיוון מפעל "ווישי". כ"כ הצרו אותו ולעומת זאת הרחיבו את האי תנועה. למה? פשוט טפשי מה שעשו , לדעתי. אפילו נהגי האוטובוס הפנימי מתפלאים למה הצרו את הכביש, הם אומרים שאם הם עוצרים באמצע הכביש אף רכב לא יכול לעבור. והכביש ממש צר ופיצפון. אני לא מבינה את ההגיון של מע"צ או של מי שתכנן את הכביש ככה. להתלונן לעירייה לא כדאי , כי כשבעבר התלוננתי פעמיים בפני מזכירת ראש העיר לגבי זה שאין שום שרותים ברחוב ובשכונה של נחל הצבי( כספומט , מכולת קופ"ח וכולי) אף אחד לא טרח לחזור אליי עם תשובה , בכלל. זה השרות שמקבלים במגדל העמק . אז חבל לי לטרוח הפעם , כי הם מבטיחים בעירייה לפעול בעניין תלונות ולא עושים דבר. אז בכל מקרה שבת שלום לכולם! 8-
{

dafgol

New member
למה באמת ../images/Emo35.gif

בדיוק השבוע דיברנו על זה בעלי ואני בדרך מהביצ לגן של בר שלי ולעבודה. ( המשולש הקדוש - הבית הגן והעבודה ברמת גבריאל
) באמת תמוהה , אומנם אנחנו מברכים על זה שעושים לנו ברחוב - שיפוץ ויעול בכבישים , כולל סתימת בורות , תמרור , דשא נאה , מגרש משחקים לקטנטנים וכו'.... אבל....הצרו את הכביש לכל אורך הרחוב , בבוקר בשעת הלחץ שכולם יוצאים לבתי הספר\גנים\עבודה וכו'...זה יוצר פקק , אין אפשרות לעבור ברגע שאוטובוס או הסעה עוצרים בתחנה לאסוף או להוריד נוסעים. פשוט מגוחך שלא לומר מטומטם. ואכן כשפונים לעירייה במקרה הטוב מקבלים מחזיק מפתחות שם סמל העיר
נו שויין. אז בהחלט עושים עבודה מבורכת כשבונים ועושים לנו ירוק יפה ונחמד אבל....עוד טיפטיפונת מחשבה ותכנון...עוד לא הרגו אפחד...
|שבת שלום

rby74

New member
את יודעת למה??

כי זה היה כביש מסוכן... אני למשל לפני שלוש שנים עברתי במעבר חצייה בכיכר ליד גן המשחקים, אוטובוס מס'8 עצר לי, עקפה אותו מכונית במהירות אדירה. ללא נהג האוטובוס צפר בחוזקה הייתי...... בסופו של דבר אני נפלתי על המכונית והיא לא דרסה אותי למזלי...נפגעתי קלות מעוצמת ריחוף האוטו על פניי.. מקרים כאלו רואים הרבה.. מכוניות שועטות בכביש ולא שמים לב.. בגלל שזאת לא שכונה רועשת ומלאה באנשים.. כנראה הגיעו המון תלונות.. (אני לא התלוננתי.. הייתי חדשה באיזור אז..) נקווה שהכל למטרה טובה... והעיקר שילמדו לא לנסוע במהירות..מפחיד לא???

dafgol

New member
יה...לא ידעתי....

מסכימה שיש כמה פסיכים שנוהגים בפראות שמסכנת אותנו ואת הילדים שלנו
אבל אותם פסיכים תמיד ינהגו ככה גם בכביש צר\רחב מבלי להתחשב בהולכי רגל או שאר הנוסעים בכביש. העיקר שאת בסדר

למעלה