התייעצות או סתם בקשה לחיזוק אגו

שלום לכולם, אני חדשה כאן, אז סליחה על חוסר ההכרה עם החוקים וההנחיות שלכם בפורום. אני גם לא יודעת אם המקום הזה הוא המקום הנכון ופירסמתי גם בפורום אחר..מקווה שלא יכעסו עלי על הכפילויות. לבן זוגי יש בעיות בזקפה. לאחרונה כעבור פחות מדקה מתחילת המגע.. מתחילה לה לה השקיעה...אני יודעת שאפשר לקחת ויאגרה אם הוא יצלח את הבושה של ההתמודדות עם הרופא החתיך שלנו, שבטח יגחך תוך קריצה אלי בפעם הבאה שאגיע אליו. האם העובדה שלא עומד לבן זוגי מעידה עלי? אז אני טיפה מלאה..טוב, שמנה. אבל תמיד היה לנו סקס נהדר. טוב, לא נהדר..כשהוא היה גומר, הייתי נותנת לאצבעות(שלי) ללכת במקומך...אני מאוד מתוסכלת, אפילו יותר ממנו. אנחנו באמצע שנות החמישים שלנו ואני לא בדיוק מרגישה מינית אבל ביחד עם זה לא מוכנה להיכנס לתרדמת.
הצילו

czar

New member
שלום לכולם, אני חדשה כאן, אז סליחה על חוסר ההכרה עם החוקים וההנחיות שלכם בפורום. אני גם לא יודעת אם המקום הזה הוא המקום הנכון ופירסמתי גם בפורום אחר..מקווה שלא יכעסו עלי על הכפילויות. לבן זוגי יש בעיות בזקפה. לאחרונה כעבור פחות מדקה מתחילת המגע.. מתחילה לה לה השקיעה...אני יודעת שאפשר לקחת ויאגרה אם הוא יצלח את הבושה של ההתמודדות עם הרופא החתיך שלנו, שבטח יגחך תוך קריצה אלי בפעם הבאה שאגיע אליו. האם העובדה שלא עומד לבן זוגי מעידה עלי? אז אני טיפה מלאה..טוב, שמנה. אבל תמיד היה לנו סקס נהדר. טוב, לא נהדר..כשהוא היה גומר, הייתי נותנת לאצבעות(שלי) ללכת במקומך...אני מאוד מתוסכלת, אפילו יותר ממנו. אנחנו באמצע שנות החמישים שלנו ואני לא בדיוק מרגישה מינית אבל ביחד עם זה לא מוכנה להיכנס לתרדמת.
הצילו
מכלול של תשובות ולא בטוח שרק כאן התשובות:
1)פיסיקה - גיל ומצב רפואי יכולים לגרום לחוסר זקפה
2) חוזק נפשי ומערכת יחסים יכולים להשפיע יותר מפיסיקה ולכן את צריכה לנתח כמה נושאים אפשריים
- אולי אכן את מושכת אותו פחות
- אולי הוא חלש לידך במערכת היחסים ולכן לא נזקף שצריך
- אולי יש לו מישהי ושהוא חוזר הביתה הוא מדמיין דבר אחר

מבין שהייתי פרקליט השטן ולא יועץ, אך אלו הם דברי.

nothing but the truth

Well-known member
קיסר, מלבד העובדה שהגבת באיחור, לא השכלת להבין שהיא רק חפשה סיבה לבגוד (או ניסתה להשליך את החכה...)

מריוס זכריה

Member
מנהל
היי. ברוכה הבאה! זה בהחלט מקום מתאים לשאלה שלך, ואין בעייה אם פרסמת בעוד פורום.

לעצם העניין: קודם כל, קבלי את רגשי ההשתתפות שלי במצוקה של שניכם. זה באמת לא קל.
ואם לגשת לשורה התחתונה: זה בדיוק הזמן ללכת לאנשי המקצוע.

קודם כל רופא משפחה. חתיך או לא חתיך, זה לא משנה. את גם לא חייבת ללכת איתו. תני לו להחליט איך הוא מעדיף.
ואם הרופא יקרוץ או יגחך? אז זה רק אומר שהוא אידיוט. רוב הרופאים לא יגחכו על בעייה של חולה, גם אם היא קשורה לבולבול, ביצים, וכולי... זה לא כיתה גימל פה.
רופא המשפחה יכול להפנות לבדיקות שונות, או למומחה כזה או אחר. אין לי דרך לנחש מה הוא יעשה. אני לא רופא.

באם המסלול הפיזילוגי לא מוצא את הבעיה, ו/או לא עוזר, יש את המסלול הפסיכולוגי. אפשר ללכת לטיפול זוגי, שבו יבדקו האם יש ביניכם בעיות רגשיות מעיקות. או שאולי יש לו סוג של משבר בתחום אחר. אולי אבטלה. אולי דיכאון. אולי אובדן. ועוד ועוד. הוא יכול גם להתחיל ללכת לטיפול לבד. ההחלטה היא כל קודם כל שלו, למרות שאת גם שותפה.

גם פה, למרות שזה כבר כן התחום שלי, אני לא יכול לנחש מה קורה איתו, דרך הפורום. מדובר בתהליכים שדורשים רצינות והעמקה.

אני ממש לא ממליץ להתחיל עם ויאגרה לפני שיש בירור רציני של סיבות העניין. ויאגרה אמנם תביא לזיקפה, אבל היא רק תסתיר את הבעייה שמתחת לפני השטח - פיזיולוגית או פסיכולוגית. (ואגב, הויאגרה עצמה מסוכנת לחלק מהאנשים, כמו למשל לכאלו עם בעייה בלב. אז בכל מקרה דרוש רופא.)

לסיכום: העניין רציני בהחלט, וכל דבר שהוא פחות מהתייחסות רצינית ומקצועית לעניין יהיה בגדר הזנחה, ועלול להחמיר את המצב. דעי לך שיש פתרונות לכל דבר כמעט. אבל לא רושמים פתרון, לפני שמבינים את הבעייה.

בהצלחה!

ai27

Well-known member
אל תקברי אותו - תשלחי אותו דחוף לרופא להיבדק,
מקסימום שיחליף לרופא קשיש שהוא יתחבר אליו יותר.
יכול להיות שמתחת לבעיה הקטנה מסתתר משהו חמור יותר.

ויש דברים אחרים, לא רק ויאגרה,
ללעוס גת, ושלל דברים אחרים.

למעלה