התייעצות בנושא העברת תוכים

אזירפאל

New member
התייעצות בנושא העברת תוכים

ערב טוב!
יש לי שני קוקטילים מוחתמים בני 14 לפחות (כמספר השנים שהם אצלי...). עד לא מזמן גרתי אצל ההורים במרכז, אבל השנה עברתי לירושלים, ובינתיים התוכים נשארו אצל ההורים. לצערי, כשאני לא נמצא (וזה רוב הזמן) הם לא מקבלים תשומת לב בכלל, ומלבד מתן אוכל ומים הם לא מקבלים יחס (בלשון המעטה...). קשה לי לתאר כמה הם שמחים כשאני מגיע ועצוב לראות כמה הם מתחרפנים כשאני עוזב. אני שוקל להעביר אותם אלי לירושלים, ועם זאת אני קצת חושש מזה. נראה שמעבר קצת עלול "להרעיד את עולמם", הם נורא מבוגרים, ומעבר משמעו כנראה כלוב קטן יותר וגם מזג אוויר הרבה יותר קר (בחורף). כמובן שהיתרון הגדול הוא שהם יוכלו לקבל הרבה יותר יחס. באופן עקרוני אני מאמין שעדיף יהיה להעביר אותם אלי, אבל הבעיה הנוספת היא שאני גר עם שני שותפים, שבעיקרון מסכימים שאעביר את התוכים לדירה, אבל מבקשים להתנות זאת בתקופת ניסיון קצרה, משהו שבמלוא הכנות אני יכול להבין (בכל זאת, התוכים עושים קצת רעש ולכלוך). כמובן שזה הופך את זה למעט יותר מורכב, שכן אם מלכתחילה חששתי להעביר את התוכים פעם אחת, זה עלול להביא למצב שאעביר אותם פעמיים. הייתי שמח לשמוע את דעתכם בנושא.
תודה רבה!

אlרית

New member
וכשאני אומרת שהקוקטיילית שלי בת 15-14.. אומרים אין מצב..

קח אותם איתך.. "תחתים" את השותפים לאהבת התוכי..
תנקה יותר מהרגיל.. שלא יהיה ריח..
במקרה הכי קריטי.. שיעברו לחדר שלך..
(חבר אחד מגדל זוג אקלקטוסים ואלכסנדרין אחד בחדר השינה)..
&nbsp
&nbsp

למעלה