התייעצות ברשותכם

טשטושה

New member
התייעצות ברשותכם

החלום הגדול של הבכור (14) שלי הוא הכדורעף, זו שנה שלישית שהוא משחק, אוהב את המשחק ומשקיע באימונים, בכושר, מגיע בזמן לאימונים וכו' מתחילת השנה, הוא לא מצליח לפתח שפה משותפת ומכובדת עם המאמן יש ביניהם מלחמה מתמדת, בלתי פוסקת - נכון להיום זה נגמר בכך שמאמן הוציא את הבן מהאימון ביקש שיגיע רק אחרי שיחה איתנו ההורים. בתחילת השנה, אחרי ההתקלות הראשונה, ניגשנו לדבר עם המאמן שאמר מבלי להניד עפעף "הבן שלכם שחקן גרוע, מצידי תקחו אותו מכאן - מצידי שלא יחזור לכדורעף"
חזרנו הביתה, דיברנו עם המתבגר, שאלנו, ביררנו - הבנו שיש ביניהם חילוקי דעות ציידנו אותו בשיחה מכינה ושלחנו אותו לשוחח עם המאמן ולהגיע יחד לתובנות. לבינתיים הכל עבד, היה שקט.. מזה כחודשיים שוב מתלונן המתבגר, נשאר בקבוצה של חדשים, המאמן לא נותן לו להתקדם משפיל, צועק, מעניש ("תן לי 30 כפיפות בטן/שכיבות שמיכה ושות'") וגם מוציא החוצה לספסל המתבגר שלי שתק, שתק, שתק עד שהתפרץ ואז במהלך אימון, זרק את הכדור שעף אליו לסל (מתאמנים במגרש כדורסל) וגם על כך נענש ונזרק כמפורט לעיל עצות?

elotan

Member
דעתי האישית היא

שגם הבן שלך וגם המאמן הם בני אדם, ואת יודעת איך זה - בני אדם לא תמיד מסתדרים אחד עם השני. זה קורה בין עמים שונים, וקורה גם בין בני זוג נשואים. ולכן המלצתי היא - לא מסתדר עם המאמן? שיילך לשחק במקום אחר. אני בכוונה לא נכנס לקטע של מי צודק ומי לא כי לא בטוח שזה רלוונטי. בכל מקרה נשמע שלשניהם יש אשמה במצב.

למעלה