התייעצות לגבי ניתוח אף

cool miki

New member
התייעצות לגבי ניתוח אף

האם יש כאן מישהו בפורום שעבר ניתוח אף אצל ד"ר רוני מוסקונה או אצל ד"ר דב קליין ?
אני מאוד מתבלטת בין שניהם והייתי רוצה לדבר עם מישהו שעבר ניתוח אצל אחד מהם

תודה

avital661

New member
הייתי ב"אימפריית התעשייה המסחרית" של ד"ר קליין....

המקום המפואר בצורה יוצאת דופן לא הרשים אותי. קיבלו אותי יועצות, צילמו, הציעו מחיר אסטרונומי שאין כדוגמתו, קבעו פגישה נוספת , נתנו לי חוברת עצומה על מה שעלי לחתום.... אבל זכר לד"ר קליין לא היה בפגישה הזאת ולא אמור היה להיות בפגישה שלאחריה... כשביקשתי להיפגש איתו נאמר לי
שאראה אותו שעה לפני הניתוח !!!! מה?????
אז וויתרתי על הכבוד . לא מקובל עלי להיפגש עם המנתח שלי שעה לפני הניתוח , כאשר כל האינפורמציה על הניתוח המאד חשוב לי . תימסר לו דרך המחשב בצורה קרה ומנוכרת, מבלי לראות אותי ומבלי שאראה אותו. חוצפה!!!!
את ד"ר קליין אני מכירה רק מהפרסומים ומיחסי הציבור המשומנים שיש לו, מהתקשורת ותכניות טלביזיה וזה הכל.

אני בטוחה שאם הייתי סלבריטי הוא היה מוצא זמן בשבילי, היה נפגש איתי מהרגע שכף רגלי היתה דורכת בקליניקה המפוארת שלו עד צאתי ממנה וגם היה מלווה אותי לרכב שלי.....
לכסף שלי אין צבע אחר מהכסף של כל המפורסמים שהוא מטפל בהם אישית, ובסך הכל אני בטוח שאפילו הייתי משלמת יותר .

יש מנתחים פלסטיים מעולים אחרים - ואם זה היה תלוי בי, הייתי מרחיקה מהקליניקה שלו את כל מי שמתקרב אליה...

אגב, נפגשתי עם מנתח אחר מוכשר לא פחות ממנו, וצנוע במידה שד"ר קליין עם הראוותנות שלו - לא מכיר אפילו . הכימיה עם הרופא שינתח אותך מאד חשובה - וכשהיא קיימת, היא מרגיעה ומבטלת חששות, שלכל אחד יש באופן טבעי לפני ניתוח. את זה אף פעם לא תדעי אם תלכי לקליניקה של ד"ר קליין, כי אם תראי אותו בפעם הראשונה שעה לפני הניתוח - זה יהיה אחרי שכבר שילמת את כל הכסף , ולא יהיה לך הרבה זמן לשאול שאלות , להתלבט ולבדוק את התשובות , ובכל מקרה כבר אין לך דרך חזרה.

בקיצור : לא ד"ר קליין.

למעלה