התייעצות לגבי ספינינג

mayoo19

New member
התייעצות לגבי ספינינג

ביחס לנתונים הבאים איזו פעילות אירובית כדאי לבחור - השנה שיפרתי מאד את הכושר בעיקר בתחום אנאירובי , עיצוב וכח + גמישות + אירובי קל ,הורדתי אחוזי שומן , משקלי תקין. ועכשיו אני רוצה לשפר את היכולת האירובית. הליכון- משעמם אותי ואני משתמשת בו בעיקר לחימום . שנים רבות רצתי מס' קמ ליום, ועשיתי הפסקה לפני 10 שנים אבל החיידק קיים. מחפשת פעילות אירובית מעניינת כמו ספינינג. השאלות : מה כדאי לבחור מתוך המבחר המקובל במועדוני הכושר , והאם ספינינג בכלל מומלץ עבורי ביחס לרמת הזעזועים שהגוף צריך לספוג בגב + ברכיים ? חיזקתי שרירי רגלים ( ארבע ראשי כמדומני ) וסביב הברכיים + גב תחתון אם זה רלוונטי כהכנה לספינינג. אני בת 49 תודה לכל העונים

שלום מאיו ../images/Emo13.gif

על פניו נראה שספינינג תהיה פעילות ארובית מצוינת עבורך. רכיבה על אופניים ועל אופני ספינינג בפרט נחשבת לפעילות עם איפקט נמוך. חשוב כמובן לעבוד בצורה נכונה ולכוון את האופניים בהתאם למידות גופך. ממליץ לך בחום ללכת בהתחלה לשיעור הכרות(בתקווה שיש כאלו בחדר הכושר שבו את מתאמנת), שבין השאר אמור להסביר לך עבודה נכונה מהי ולעזור בכיוון האופניים, ובהדרגה להעלות עצימות בשיעורים שיגיעו אחר כך. את מוזמנת להמשיך ולשאול כל שאלה שעולה בדעתך.

למעלה