התייעצות לגבי תנור אפיה

קונה תנור אפייה בילד אין, בחנות מסויימת, המליצו לי על תנור מכני ולא דיגיטלי כי טען שהדיגטלים הזולים נוטים יותר להתקלקל
האם זה נכון?

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
פעם זה היה די נכון. כיום מרבית התנורים הם דיגיטליים והם פועלים היטב.
נכון. יש מכניים ויש דיגיטליים זולים (שהם לא "משהו").
אילו טרחת וציינת מותג ודגם, היה קל יותר לומר.

לא ציינתי דגם כי השאלה שלי היא כללית

צירפתי שני דגמים, אשמח אם יש למישהו דיעה לגביהם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
צירפתי שני דגמים, אשמח אם יש למישהו דיעה לגביהם

אני רואה שאתה עדיין מתלבט.
כרגע אין לי הרבה זמן לבדוק אופציות, ולכן אענה לך בקיצור...
משתי האפשרויות שאתה העלית, הסאוטר עדיף.
גם אלקטרולוקס מייצר בפולין, ככה שהאפשרות הזו היא עדיין אופציה סבירה.
לסאוטר יותר תכניות אפייה וגם זה יתרון.
מעבר לזה, כדאי שתתעניין קצת על מה שמספרים על החברות נותנות השירות. אחת מהן מקפידה למחוק את המספרים סידוריים של המוצרים ועוד. המרשתת מלאה בזה.
וגם השירות של המתחרה אינו "משהו" וגם על זה תוכל לקרוא. אבל בוא ונניח שבתנורים האחריות פחות עקרונית. אז לך רק על היתרונות.

אני רואה שאתה עדיין מתלבט.
כרגע אין לי הרבה זמן לבדוק אופציות, ולכן אענה לך בקיצור...
משתי האפשרויות שאתה העלית, הסאוטר עדיף.
גם אלקטרולוקס מייצר בפולין, ככה שהאפשרות הזו היא עדיין אופציה סבירה.
לסאוטר יותר תכניות אפייה וגם זה יתרון.
מעבר לזה, כדאי שתתעניין קצת על מה שמספרים על החברות נותנות השירות. אחת מהן מקפידה למחוק את המספרים סידוריים של המוצרים ועוד. המרשתת מלאה בזה.
וגם השירות של המתחרה אינו "משהו" וגם על זה תוכל לקרוא. אבל בוא ונניח שבתנורים האחריות פחות עקרונית. אז לך רק על היתרונות.
תודה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז הנה עשיתי עבורך מעט שיעורי בית ועברתי על תנורים בזאפ בקטגוריה עד 1,500 ש"ח. מכל מה שעברתי, או שהמותג הוא נחות או שאין טיימר או שהביקורת על המוצר לא משהו. ובכל זאת, מצאתי משהו שנראה לי "נחמד". בפסח קנינו תנור של המותג הזה. הוא מגיע עם 5 שנות אחריות מטעם היבואן ח.י. וזה משך זמן ממושך כידוע. לי הייתה בעיה כלשהי עם התנור, ובסביבות ספטמבר פניתי אליהם וביקשתי בדיקה. שלחו טכנאי, ולאור הפתרון שהציע, ביקשתי להחליף את התנור, שלמעשה "נולד עם פגם". נכון, שבגלל הסגר, כמות העובדים הייתה בחסר, ולקח זמן עד שענו לי, אבל בסופו של יום, הסכימו לבקשתי להחלפה. ב"חוצפתי", ביקשתי גם לשנות דגם (בתוספת מחיר בהחלט סבירה מצידם), ומאותו רגע, עבר אולי שבוע עד שהכל הסתדר. אוכל רק לומר לזכותם, שהם היו בסדר גמור. אז הנה דגם זול של המותג הזה. הוא מגיע עם טיימר נוח. יש בו תכניות טובות ויש לו נפח גדול מכל הדגמים האחרים בסדר גודל זה של המחירים. קבל:
ואם אתה שואל אותי, גם עם בית העסק הזה ביצעתי כמה רכישות והם היו בסדר גמור. נכון שלאחרונה לא יצא לי לרכוש דרכם, אבל מניסיוני, מומלץ.

אופסססס אה... תיקון.. התנור הזה הוא ביבוא של י. שלום עם שנה אחריות ולא של ח.י., היבואן הרשמי. כבדהו וחשדהו....

נערך לאחרונה ב:
אז הנה עשיתי עבורך מעט שיעורי בית ועברתי על תנורים בזאפ בקטגוריה עד 1,500 ש"ח. מכל מה שעברתי, או שהמותג הוא נחות או שאין טיימר או שהביקורת על המוצר לא משהו. ובכל זאת, מצאתי משהו שנראה לי "נחמד". בפסח קנינו תנור של המותג הזה. הוא מגיע עם 5 שנות אחריות מטעם היבואן ח.י. וזה משך זמן ממושך כידוע. לי הייתה בעיה כלשהי עם התנור, ובסביבות ספטמבר פניתי אליהם וביקשתי בדיקה. שלחו טכנאי, ולאור הפתרון שהציע, ביקשתי להחליף את התנור, שלמעשה "נולד עם פגם". נכון, שבגלל הסגר, כמות העובדים הייתה בחסר, ולקח זמן עד שענו לי, אבל בסופו של יום, הסכימו לבקשתי להחלפה. ב"חוצפתי", ביקשתי גם לשנות דגם (בתוספת מחיר בהחלט סבירה מצידם), ומאותו רגע, עבר אולי שבוע עד שהכל הסתדר. אוכל רק לומר לזכותם, שהם היו בסדר גמור. אז הנה דגם זול של המותג הזה. הוא מגיע עם טיימר נוח. יש בו תכניות טובות ויש לו נפח גדול מכל הדגמים האחרים בסדר גודל זה של המחירים. קבל:
ואם אתה שואל אותי, גם עם בית העסק הזה ביצעתי כמה רכישות והם היו בסדר גמור. נכון שלאחרונה לא יצא לי לרכוש דרכם, אבל מניסיוני, מומלץ.

אופסססס אה... תיקון.. התנור הזה הוא ביבוא של י. שלום עם שנה אחריות ולא של ח.י., היבואן הרשמי. כבדהו וחשדהו....
תודה לך

ladybug4NLP

Active member
AEG או BOSCH או ELEXTROLUX אותה איכות
קניתי לפני 5 שנים ומאד מרוצה.
מה שכן בשביל תוספת תשלום קניתי תנור פירוליטי המנקה את עצמו.
ככל שהזן עובר אני מבינה שזה שווה כל אגורה.
גם כדאי לקנות כזה שהזכוכית של הדלת מחוסמת ומתפרקת כדי שיהיה אפשר לנקות אחרת אדים שומניים
נכנסים תחת הזכוכית ואי אפשר לנקות אותו

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
AEG או BOSCH או ELEXTROLUX אותה איכות
קניתי לפני 5 שנים ומאד מרוצה.
מה שכן בשביל תוספת תשלום קניתי תנור פירוליטי המנקה את עצמו.
ככל שהזן עובר אני מבינה שזה שווה כל אגורה.
גם כדאי לקנות כזה שהזכוכית של הדלת מחוסמת ומתפרקת כדי שיהיה אפשר לנקות אחרת אדים שומניים
נכנסים תחת הזכוכית ואי אפשר לנקות אותו
כמה הערות ברשותך...
1. אלקטרולוקס ו-AEG זה ממש אותו דבר פרט לשם, למס' הדגם ומעט בעיצוב. הבפנוכו זהה.
2. בוש, סימנס וקונסטרוקטה כנ"ל. אותו בית יוצר.
מבחינת האיכות, שני קונצרנים אלה נחשבים באמת בין המובילים, כל עוד את לא מחפשת את "הכי טוב והכי יקר".
3. כל הזכוכיות בדלתות הן מחוסמות. אין זכוכית דלת שלא תהיה מחוסמת. למרות זאת, שמעתי על תלונות לגבי שבירת זכוכיות בדלתות אטקלרולוקס
ו"זכיתי" גם להחליף זכוכית בדלת של מילה המפורסם והיקר לאין ערוך. במקרה זה, הזמנתי זכוכית מחוסמת אצל זגג גדול וההצלחה הייתה מעולה.
4. הבנאדם שאל לגבי טיימר מכאני או דיגיטלי, כך שאין בכלל מקום לשתף אותו באפשרות לפירוליטי שהוא יקר לפחות באלפייה מה"סטנדרט".
5. בדלתות הפירוליטיים יש באמת לפחות 3 זכוכיות ולעיתים גם 4. זה יתרון, כי התנור יאבד פחות חום באפייה רגילה וזה עוד "כאב ראש" של עוד שמשה לנקות, ככל שאת רוצה לשמור על דלת נקייה ושקופה.
6. ואת זה אני חייב לשאול רק אותך: את משתמשת בפונקציית הפירוליטי? ככל שקראתי, הבנתי שהחום הרב (500 מעלות), פוגם בברק של האמאיל. אז... האם את מבחינה בכך?

למעלה