התייעצות סופר מוקדמת בעניין משלוח מנות

michalgad

Active member
שברתי את הראש מה להכין. צריכה להכין כ20 משלוחים ואין הרבה זמן מפאת העבודה.
חשבתי על חומוס קנוי איכותי ומקלות פרצעל ירושלמי ביתיים. ( שאותם אני יכולה להכין מראש ולהקפיא)
נראה סביר? צריך להוסיף משהו?

חנהפ

Active member
חשבתי על חומוס קנוי איכותי ומקלות פרצעל ירושלמי ביתיים. ( שאותם אני יכולה להכין מראש ולהקפיא)
אני הייתי מוסיפה, אבל אל תקחי אותי כדוגמא. מה נהוג אצלכם?

אמרלדה

Active member
אני מסכימה עם כולן לרעיון של לקנות קרקרים, או שהייתי מחפשת פיתות קטנות. יש סיכוי למצוא?
הייתי מוסיפה לזה קופסה סלט חצילים.

michalgad

Active member
מה היית מוסיפה?
אצלינו נהוג לקנות את אותו מלא ג׳אנק וכל פעם לרשום אותו תחת הגדרה חדשה(new theme)
שנים נהגתי להשקיע המון אבל קצת התעייפתי מלהיות כמעט היחידה שמכינה משהו מושקע בבית. האמת בהתחלה אפילו חשבתי פשוט לקנות קרקרים טעימים , אבל הלב אומר בכל זאת לאפות. אני יודעת שאני עוד עלולה להצטער כי זה המון מאמץ בשבילי .
זה הרבה משלוחי מנות ואני רוצה להכין כמה שאפשר מראש

חנהפ

Active member
מה היית מוסיפה?
אצלינו נהוג לקנות את אותו מלא ג׳אנק וכל פעם לרשום אותו תחת הגדרה חדשה(new theme)
שנים נהגתי להשקיע המון אבל קצת התעייפתי מלהיות כמעט היחידה שמכינה משהו מושקע בבית. האמת בהתחלה אפילו חשבתי פשוט לקנות קרקרים טעימים , אבל הלב אומר בכל זאת לאפות. אני יודעת שאני עוד עלולה להצטער כי זה המון מאמץ בשבילי .
זה הרבה משלוחי מנות ואני רוצה להכין כמה שאפשר מראש
זה באמת המון עבודה להכין מקלות פרצל ל- 20 משלוחים . אני חושבת שאם את קצרה בזמן פשוט תקני ותארזי יפה, חומוס ועוד איזה מטבל, קרקרים זה יופי של רעיון

נשמע מעולה ולא הייתי מוסיפה שום דבר, במיוחד לא מתוקים למיניהם. וגם אני הייתי קונה קרקרים טעימים במקום להשיע ולאפות 20 מקלות פרעצל.

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
לא הייתי מכינה 20 מקלות פרעצל. המון עבודה ומתסכל לא לקבל כלום מושקע בחזרה (מוכר לי מאד).

למעלה