התייעצות עימכם

noale noale

New member
התייעצות עימכם

שלום רב לנוכחים ולנוכחות

אז ככה...

הבן היה בטיול כיתתי (כתה ה - ילדים בני 10-11). כשהגיעו להליכה בניקבה, הוא לא נכנס והשאיל את פנסו למלווה הטיול. אותו מלווה (אח בוגר של ילד אחר) נתן הפנס לילדה אחת, והיא איבדה אותו.

מה עלי לעשות? כלום? לפנות להורי הילדה? לפנות למלווה? לפנות לצוות ביה"ס? לועד הכיתה?

אשמח לשמוע את דעתכם ונימוקיכם...

** יאמר בנוסף כי לו הפנס היה "פּוּשְט" לא הייתי טורחת פעמיים םשוט קונה חדש וזהו, אך זהו פנס יקר. לצערי הוא היחיד שהיה בבית ועל כן הוא זה ש"יצא לטיול"

noale noale

New member
זהו טיול של שכבת כיתה הא בבית הספר

המחנכת כרגע יושבת שבעה..
יש אפשרות לפנות למנהלת שליוותה את הכיתה, או למלווה האחראי..

** אני יכולה להוסיף משהו - לאחר הצעות שונות שקיבלתי בשרשור פייסבוק ובו אמרו לי "זה קורה" - קורה שמאבדים.

מה שהכי מפריע לי כאן זה שאף אחד לא התנצל או אמר משהו לבן שלי חוץ מזה שאין יותר פנס. הייתי מצפה להתנצלות כלשהי מהבחור ששאל ממנו את הפנס . אולי אפילו הצעה לקנות אחר במקומו (נניח שלא מן הילדה.. אם כי בגיל הזה הייתי רוצה לחשוב שהילדי םיכולים להגיד - איבדתי - וסליחה..)

אבל יוק... שום דבר..

יכול להיות שהם לא מודעים לשווי הפנס.

בד"כ לא נותנים לילדים ציוד יקר לטיול בי"ס. (גם את לא היית נותנת לו היה פנס אחר, זול, בבית). הילדה והמלווה כנראה לא חושבים שמדובר בעניין גדול.

netab02

New member
איך אומרים אצלנו?

כפרות!
תעבירי את זה. הרי מן הסתם אף אחד לא קנה לך פנס חדש, אז חבל לך לבזבז אנרגיה במחשבות על הפנס האבוד.

אטיוד5

Active member
אין מה לעשות

פעם הבאה תשלחי אותו בלי פנס (או כל ציוד יקר אחר) אם אין פושט בבית.

מלמדים

את הילד לא להשאיל ציוד שלא שלו
ולדאוג לקבל אותו חזרה אם כן משאיל
ולא לקנות לילדים חפצים יקרים
ולהגיד תודה שרק פנס הלך לאיבוד ולא הילד כולו

למעלה