התייעצות עם כו
ם

התייעצות עם כו../images/Emo131.gifם

היי! כדי להפוך את הפורום לשימושי עוד יותר, חשבתי לרכז במקום אחד את שמות המשפחה אשר חברי הפורום חוקרים, וליד כל שם משפחה - פרטים של דורש/נותן האינפורמציה. בלי סיפורים נוספים, כיוון שאותם אפשר למצוא בפורום! לצורך זה, לכל שם משפחה תהיה רשומה אחת - ועל הרשומות להיות ממוינות לפי שם משפחה. (אפשר, אם רוצים להיסחף, גם להוסיף קישור ליד כל שם משפחה להודעה העוסקת בו, אבל זה נראה לי מיותר. מי שרוצה - שיחפש בחלון החיפוש בפורום...). השאלה היא, איך לדעתכם הכי כדאי לעשות זאת? האפשרות של "לוחות" בפורום לא מספקת, כיוון ששם אי אפשר למיין את הרשומות. הרעיון ה"מופרע" ביותר שחשבתי עליו הוא להזין את הנתונים לדף אינטרנט שיהיה "שלנו", ושם כל אחד יוכל באופן עצמאי (או ע"י מפעיל האתר בלבד) להכניס את שם המשפחה ואת פרטיו שלו. אשמח לשמוע רעיונות נוספים, ישימים, ואשמח לקבל עזרה ביישומם. ביי, ארנון

ראם ערן

New member
רעיון יפה + הצעה

נראה לי כי הפתרון הכי פשוט (שאני חשבתי עליו) הינו מדי כמה זמן לסכם בהודעה אחת "מה היה לנו עד כאן" וכן בנוסף לשמות המשפחה להוסיף גם עיר מוצא. נוסף על כך: עד כה הפניות הינן רק מיוצאי אירופה צריך לעודד גם יוצאי קהילות ערב ואזור הים התיכון , לא שברור לי איך עושים זאת.... להת, ערן

arnonher

New member
אבל יש עם זה כמה בעיות:

א. קשה לסדר את הרשימות בצורה ממוינת (וזה חשוב!); ב. חברים חדשים בפורום לא בהכרח ידעו על קיום הודעה כזו; ג. הרשימה המסכמת חייבת להיות בולטת עם הכניסה לפורום. ותחשבו על זה... ארנון (בניק אחר...)

איריסא

New member
רעיון מצוין אבל.....

אם כל אחד יכניס יהיה בלגן צריך שאחד יהיה אחראי לזה

zondel1

New member
חשוב מאד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לדעתי רעיונך נראה מאד לענין ולדעתי עליך להגיע עד לאתר נפרד בעברית ולדאוג לפרסמו בקהילות היהודיות בעולם כה לחי יעקב

למעלה