התייעצות

pringles1

New member
התייעצות

שלום לכולם,
בשעה טובה עברתי את הועדה הבריאטרית ביום חמישי ועכשיו אני מתלבטת לאיזה רופא לגשת להמשך...
ניתנו לי 2 אופציות במסגרת "מכבי זהב"- ד"ר איטין לב וד"ר ירון מינץ לגבי בית חולים אסותא.
אשמח לשמוע המלצות או כל דבר שיעזור לי לבחור עם איזה רופא עליי להמשיך את התהליך- לאו דווקא לגבי אסותא, אם יש אופציות אחרות בבתי חולים אחרים גם מעולה:)

תודה רבה:)

ליבי3617

New member
רופא מנתח

על ד"ר לב לא שמעתי, אני אגיד לך את האמת.
ד"ר מינץ הוא אחד הבריאטרים הותיקים ושמעתי עליו מלא מעט מנותחים מרוצים.

בית חולים אחר, כלומר בית חולים ציבורי?
קחי בחשבון שבבית חולים ציבורי זמן ההמתנה ארוך בהרבה מלחכות באסותא.
ובמסגרת מכבי אני לא יודעת מי יוכל לנתח אותך במדיקל סנטר (ד"ר קוריאנסקי אולי אבל הוא לא בהסדר למיטב ידיעתי).

pringles1

New member
=\

אז אני קצת מבובלת...
הניתוח שאני עושה הוא ציבורי לחלוטין (אין לי כסף לשום דבר פרטי :) ).
ד"ר לב ומינץ ניתנו לי ברשימה כשאר ביקשתי מנתחים של מכבי זהב דרך אסותא. השאלה מה קורה באיכולוב/בילינסון? לא יודעת איך זה עובד, לא מכירה עוד רופאים.... =\

ליבי3617

New member
יש לא מעט

אז אני אגיד לך מה...

ד"ר מינץ יש לו הסדר עם מכבי אבל ברגע שתלכי אליו לאסותא זה באופן פרטי (במחיר כמו שאני זוכרת, של 7,000 ש"ח).
אם תלכי אליו לבית חולים השרון זה בציבורי. לדעתי בשרון זה יותר של קופ"ח כללית.

בציבורי יש את ד"ר קידר בבילינסון, בתל השומר יש לך את פרופסור רובין, ד"ר פייגין, ד"ר גוייטין וד"ר ספיבק. באיכילוב יש את ד"ר סובחי, ד"ר קוריאנסקי וד"ר להט.

pringles1

New member
וואו

תודה רבה!
עוד שאלה-
הבנתי שהניתוח הציבורי עולה בסביבות ה6000 שקל השתתפות עצמית לא משנה איזה רופא (מלבד הפרטיים כמובן).
אז ירון לוקח עוד 7000 בלי קשר להשתתפות?
ולגבי קידר (הרופאה שלי המליצה לי עליו גם) אני אמורה להתקשר לבילינסון ולברר מולם? (אם בכלל קידר עובד עם מכבי...)

ליבי3617

New member
הניתוח הציבורי לא עולה כסף

ההשתתפות העצמית באה במקום כמו אסותא.
ד"ר מינץ לוקח 7,000 ש"ח בנוסף על טופס 17 (שאם עוברים אצלו בבית חולים השרון, לא עולה כסף).

לגבי ד"ר קידר - יש לכל בית חולים ועדה משלו. לד"ר קידר יש מרפאה להשמנת יתר בבית חולים בילינסון והוא דורש לשמוע את ההרצאה שלו עצמו לפני הניתוח.
לדעתי גם לד"ר מינץ יש הרצאה כזו.

מרים 882

New member
יש דרך לעקוף את ההרצאה

וזה לגשת לפגישת יעוץ ראשונה באופן פרטי עם כל הבדיקות.

pringles1

New member
עכשיו התקשרתי לברר

לגבי קידר ואמרו לי שלא משנה אם עברתי את הועדה באסותא, אצלו עוברים הרצאה ואז שוב ועדה הכל מההתחלה ורק אז אפשר לקבוע תור!!
זה מטורף ולא הגיוני!!

למעלה