התייעצות

Boy145

New member
היי , אני ועוד חבר מחפשים חבילה בסוף ספטמבר, למקום שיהיו בו חיי לילה בתקופה זו, ושזה יהיה עם חופי ים טובים. האם אתם יכולים לעזור לנו בחיפוש, איזה יעדים אתם ממליצים?

leilevu

New member
תצטרך לאפסן את התכניות שלך ( כמו של כולנו ) לימים יפים וטובים יותר. גם אני בניתי על טיול נחמד לסתיו הקרוב אבל יש דברים יותר חזקים מאיתנו. עם בוא השנה החדשה נאחל לכולנו שתכלה שנה וקללותיה ותחל שנה וברכותיה והעיקר הבריאות. נקווה שנוכל לטוס מתי שהוא בחודשים הקרובים.

SupermanZW

Well-known member
היי , אני ועוד חבר מחפשים חבילה בסוף ספטמבר, למקום שיהיו בו חיי לילה בתקופה זו, ושזה יהיה עם חופי ים טובים. האם אתם יכולים לעזור לנו בחיפוש, איזה יעדים אתם ממליצים?
אפשר לטוס ליוון.

דניאלה1311

Active member
מנהל
יש כמה שאלות שאתה צריך לענות עליהן, קודם כל יש מעט יעדים שמאפשרים לישראלים כיום לנסוע אליהם, היעד הכי קרוב הוא יוון עם חופים מדהימים באיים שונים, האם זו אופציה עבורכם? שנית תקציב. חבילה אתה מתכוון לטיסה עם מלון?

לאונידס

Active member
מוסיף את שני היורוסנט שלי על דניאלה.
כמו שאמרה דניאלה יש מעט מאוד יעדים שמקבלים ישראלים בלי חובת בידוד, שקרובים לחופי ים, ותבדוק אילו מהם בכלל רלוונטים לך מבחינת עלות.
ליעד הבודד או שני היעדים שאיתרת תפתח גוגל מפות ותבדוק אילו מועדונים שמאפשרים חיי לילה קיימים, ואם בכלל פתוחים.
ואז עם המידע שאיתרת לבוא להתייעץ - או להחליט בעצמך.

Boy145

New member
תודה, האופציות שחשבתי עליהן הן בורגס/ ווארנה, או כרתים/ סלוניקי. אבל שמעתי וקראתי קצת דברים שאנשים כתבו באינטרנט שבסוף ספאמבר הכל סגור שם, אין תיירים, ומזג האוויר לא קיצי. אז רציתי להתייעץ עם אחרים עד כמה זה נכון, והאם בכלל שווה ללכת לידעים אלה בתקופה הזו. לא כל כך הצלחתי למצוא מידע באינטרנט כשחיפשתי.

לאונידס

Active member
השארתי כאן לפני יותר משבוע תגובה מפורטת כולל צילום מסך, מעניין לא נעלמה

למעלה