התיישנות

drקולצר

New member
התיישנות

לפני קצת פחות מ 7 שנים נפלה עלי תקרה עקב בניה רשלנית של שכן ובבית חולים קבעו לי אבחנה דיסלוקציה דרגה שלישית בכתף סבלתי מזה המון אך אני גר לבד והייתי צריך לדאוג לדירה חילופית ולהתחיל מחדש ככה שהזנחתי את התביעה האם אוכל להגיש עכשיו תביעה ללא ציון סכום ולבקש מבית המשפט ארכה עד להערכת מומחים הנזק שנגרם לי ////////////////////////////////////////////////ו/או לבקש ארכה להגשת כתב תביעה מתוקן ועכשיו אגיש כתב תביעה זמני
ובנוסף האם במצבי אפשר לבקש ארכה כדי להשיג חווד רפואית חוץ מהמסמכים שיש לי שביקרתי בבית חולים או אצל אורתופד בקופת חולים
ובנוסף האם הזמן שלא עבדתי נחשב לנזקי גוף והאם אפשר לתבוע ביחד גם על הנזק לרכוש

תביעת נזיקין והתיישנות

ניתן להגיש תביעה לביהמ"ש כל עוד לא חלפו 7 שנים ממועד הארוע, במידה ומועד ההתיישנות קרב ולא תספיק לקבל עד אז חו"ד רפואית ביחס לנזקיך הרפואיים והנכות , בהחלט ניתן וצריך להגיש תביעה ללא חו"ד רפואית ולבקש ארכה, למען הסר ספק, במידה ויחלפו 7 שנים ממועד התאונה, התביעה תתיישן ולא תוכל להגישה בעתיד. מומלץ ביותר שתפנה לעו"ד המתמחה בתחום בדחיפות.
הפסדי שכר עקב העדרות בגלל מצבך הרפואי הנובע מהתאונה הינם חלק אינטגרלי מתביעת נזקי הגוף .

drקולצר

New member
והאם הרכוש שהיה בדירה צריך ליהות על תביעה נפרדת

או אפשר לצרף לתביעה

drקולצר

New member
כמו שכתבתי בשאלה שכשנפלה עלי תקרה היה רכוש שניזוק

והאם חייבים בנפרד להגיש כתב תביעה נגד הרכוש שהיה בבית וניזוק כשנפלה התקרה או אפשר ביחד עם התביעה לנזק גופני שנגרם באותה הנפילה של התקרה

תביעת נזקי גוף ונזקי רכוש

ניתן להגיש את התביעות ביחד, יחד עם זאת יש לזכור כי מדובר בתביעות שונות ויש לשלם אגרה שונה עבור כל תביעה.

למעלה