התיעצות עגלה - ברייטקס בי אג'יל פלוס?

droplet8

New member
התיעצות עגלה - ברייטקס בי אג'יל פלוס?

היי,

יש לנו התלבטות בין העגלה הזו לבייבי ג'וגר.
מה שאהבנו בה: הידית המתכווננת וגם הצורה היותתר ריבועית שלה לעומת הקשת בבייבי ג'וגר, הרגליים המתכווננות, והאמבטיה הנמוכה יותר עושה רושם יותר נוחה עבורי כי אני יחסית נמוכה.

ההתלבטות עדיין קיימת כי את רב הביקורות אני רואה על הבייבי ג'וגר ולא מצאתי הרבה התרשמות על הברייטקס מהדגם הזה.

הכי חשוב לי בעגלה שהיא תיסע טוב בכל מיני תנאי דרך ועמידות טובה לגלגלים, שהיא תתקפל בקלות ולגודל סביר, וכמובן שלא תהיה כבדה.

יש עגלה אחרת שכדאי לבדוק?

תודה !

עגלת תינוק ברייטקס

הברייטקס אכן כמו שפירטת בעלת יותר מאפיינים שימושיים מהבייבי ג'וגר.
אם לך היה נוח הקיפול והתפעול של העגלה אז לא הייתי מתלבטת (כמו כן, בעיני משענת רגליים מתכווננת חשובה לנוחות התינוק/פעוט).

הבייבי ג'וגר הרבה יותר ותיקה בארץ מהברייטקס ולכן את מוצאת עליה יותר ביקורת.

שתי העגלות בשל הגלגלים הלא ממש גדולים שלהן לא יהיו נוחות ועבירות בקלות בכל תנאי שטח, הן כן נוחות באיזורים העירוניים.

בשעה טובה ובהצלחה

droplet8

New member
תודה רבה, המשך

חשבתי שהגלגלים שלהן יחסית גדולים. לברייטקס הקדמיים קצת יותר קטנים אבל חשבתי שזה יתרון בעליה על מדרכות כי צריך להרים את העגלה פחות גבוה כדי לעלות על המדרכה, האם אני טועה?
&nbsp
בכל מקרה, יש עגלות דומות במחיר דומה עם גלגלים שכן ישפרו עבירות בתנאי שטח של מדרכות אקרשטיין ישנות ולא ישרות למשל?
ואיך העמידות של הגלגלים עצמם? מתפרקים ומתבלים מהר או שאפשר לסמוך עליהם לכמה שנים?
&nbsp
תודה רבה שוב !!

droplet8

New member
המשך

בעיר יש גם מדרכות רעועות :)
התכוונת שזה יעמוד גם בזה?
&nbsp
יש הבדל באיכות הגלגלים בין הג'וגר לברייטקס?
&nbsp
איך הגרקו איבו ביחס לשתי העגלות האלה?
&nbsp
&nbsp

תשובה להמשך - עגלת תינוק

הגלגלים באופן כללי דיי דומים מבחינת העבירות בכל 3 העגלות שבהן את מתעניינת.
העגלות מבחינת הגלגלים ירגישו דיי דומה בנסיעה.
תתייחסי יותר לשאר הפרמטרים שהעלת.

בהצלחה

למעלה