התיעצות

התיעצות

שלום ונעים מאוד.
תוכלו לעזור לי מנסיונכם?
אני בגיל 30+ ועד עכשיו לא מצליח להרגיש בנוח באף תת קבוצה.

אני יודע שאני לא א-מיני ואני לא סטרייט. אני נמשך לגברים אז אני לכאורה הומו, אבל איכשהו זה לא עד הסוף. מבחינת זוגיות חתונה עם בן אותו מין לא ממש מדבר אלי, הייתי מעדיף זוגיות ובניית תא משפחתי עם אשה (ואני לא חושב שזה רק כי זה יותר מקובל חברתית, באמת חשוב לי מאוד עוגן נשי במסגרת הזאת). גם מבחינה מינית עם כמה שאני נמשך לגברים, זה קצת מוגבל...מין אנאלי למשל דוחה אותי, למרות שלא באמת התנסיתי.

אשמח לכל עזרה, הכוונה וכו'.
תודה

שלום לך

קודם כל גיל 30 זה לא סוף החיים, זה יותר קרוב לתחילתם, כך שהכל בסדר

נסה לברר עם עצמך- האם אתה נמשך לנשים מבחינה מינית?
האם אתה נמשך בעיקר לאנשים שאתה בקשר איתם?
האם אתה מרגיש מסוגל להתאהב בגבר/אישה/שניהם?
האם לשכב עם גבר במין לא אנאלי מושך אותך?

מענה על שאלות אלו אולי יוכל לעזור לך להבין דברים, וגם להישאר מבולבל זה לגמרי סבבה, שהרי המטרה היא לא למצוא הגדרה, אולי למצוא קהילה? אולי זוגיות? אולי מין? וכאלה ניתן למצוא גם אם לא נסגרת על הגדרה אחת מדויקת.

חיפוש זהות

אהלן,
&nbsp
בהמשך לנושאים שהעלית,
נשמע לי שאתה בתהליך של חיפוש זהות - כלומר, לדעת בינך לבין עצמך מה נעים לך, מה עושה לך טוב, מה ממלא אותך מבחינה פנימית, מה נעים לך מבחינה מינית.
זה תהליך שעל מנת לעבור אותו במלואו, יש צורך בהתנסויות - בבדיקה, בחינה שלך את עצמך. ממש ללכת למקומות שכרגע אתה מרגיש שמושכים אותך, ולהתנסות שם - בדייט, באקט מיני או בדרך אחרת (תפעל בהתאם לרצון ולדחף שלך).
מהמקום הזה, מתגבשת ידיעה פנימית בטוחה ויציבה יותר.
&nbsp
לפעמים בהתחלה זה מפחיד, כי אנו לא יכולים לשלוט על מה יקרה בהמשך. בנוסף לכך קשה לנו לוותר על מה שאנו מכירים כרגע, משום שזה מסב לנו תחושת בטחון מסויימת. אבל זה כן תהליך שיכול להפוך להיות פחות מפחיד לאחר שמתחילים וצוברים התנסויות.
&nbsp
אם אתה מרגיש שהמילים שלי נוגעות בך, שאל את עצמך - האם יש לך רצון לבחון בינך לבינך מה מסב לך סיפוק (מיני ו/או רגשי)? הוא לא חייב להיות רצון "חזק", אבל כן קיים בתוכך, גם אם הוא קטן. האם יש לך רצון להתנסות ולבדוק?
&nbsp
אני זמינה בהודעות פרטיות אם תרצה להמשיך לדבר על הנושא.
&nbsp
רעות

מטפלת מוסמכת לטיפול רגשי באמצעות פרחי באך

איסי30

New member
היי, אני חדש כאן, ואשמח להחליף דעות וחוויות,

אני בן 35, ובשנתיים האחרונות מקיים יחסים עם גברים ונשים, ואני עברתי תקופה ארוכה מאוד של הליכה בזהות לא ברורה. היום יותר נוח לי. אולם מה שקשה לי זה שנראה שהחברה הפנימה את הלגיטימיות של הומוסקסואליות, אך לא של הביסקסואליות. אני מחפש חברים וחברות דו מיניים, כדי לשתף בתחושותי. אשח להתכתב כאן, ואם בא לך, אני במייל [email protected]

למעלה