התלבטות בין יונאי i20 לאופל

עם איזה רכב להמשיך לעמוד בפקקים?

• יונדאי 2012

Votes: 0 0.0%
  • אופל 2017

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    0

מירב 128

New member
היי כולם, אני מתלבטת אם להשאר עם הרכב שלי יונדאי איי 20 (אינספייר) 2012, 200,000 ק"מ. הרכב נוסע ולא עושה בעיות לרב... אני ממש מרוצה ממנו. יש לי אפשרות "לשדרג" אותו ולהוסיף כ25 אלף שקל ולקנות רכב אופל קורסה 2017 97,000 ק"מ. (למען הסדר הטוב- אני לא אקנה אותו אלה אקבל מהמשפחה ולכן אני לא מצליחה להחליט)
ברור שהאופל חדשה יותר וכו'... אבל אני תוהה אם כלכלית זה נכון.
אשמח למי שמבין ברכבים האלה שיגיד את דעתו והאם נכון "לסחוב" אם היונדאי כמה שנים נוספות (כי הוא אמין או סיבות אחרות....)
תודה!!

באיזו גרסה של האופל מדובר? אני שואל כי בחלק מהגרסאות היו מערכות בטיחות מתקדמות מקוריות - וזה לדעתי יתרון משמעותי.

boriska1

Member
אופל קורסה לפי נסיוני הקטן. לפני כמה שנים, שכרתי כזו בחו"ל, עם גיר חצי אוטומטי, דהיינו יש הילוכים, אבל עוברים בלי קלץ". לא היה נעים לנהיגה, לאוטו אין מספיק כח לנסיעה. ייתכן שהמודלים המתקדמים יותר השתפרו. תבדוק מה עוצמת המנוע יחסית למכוניות אחרות.

אופל קורסה לפי נסיוני הקטן. לפני כמה שנים, שכרתי כזו בחו"ל, עם גיר חצי אוטומטי, דהיינו יש הילוכים, אבל עוברים בלי קלץ". לא היה נעים לנהיגה, לאוטו אין מספיק כח לנסיעה. ייתכן שהמודלים המתקדמים יותר השתפרו. תבדוק מה עוצמת המנוע יחסית למכוניות אחרות.
בוריסקה, גם אני נהגתי פעם בוולוו, היתה חתיכת עגלה שלא זזה! מנוע 1800 עם איזה 80 כ"ס וגיר אוטומטי שלושה הילוכים, אבל אני בטוח שזה משליך על המכונית שלך - הרי זו וולוו...
ובמילים אחרות - אופל נטשה את התיבה החצי אוטומטית כבר מזמן. אין קשר בין הדגמים.

למעלה