התלבטות בקשר לסיום עבודה

asaf36

New member
התלבטות בקשר לסיום עבודה ../images/Emo250.gif

שלום וברכה לכולם, רציתי לקבל את חוות דעתכם בעניין התלבטות שלי לגבי עזיבת מקום עבודתי. אני עובד כמנהל מסגרת מסויימת. זהו תפקיד שאליו חזרתי לאחר שנים שבהן עסקתי במשהו מאד שונה ולמעשה לא ניהלתי בהן דבר. מלכתחילה נתקלתי בקושי לחזור ולראות עצמי כמנהל. בחודשים שאני שם התגברתי על לא מעט קשיים כאלה בתוכי, אולם אני מרגיש שמשהו עדיין נשאר שם לא פתור ואני מרגיש שאני כאילו מסרב להכנס לתפקיד המנהל "עד הסוף". כאן נכנסים הגורמים הנוספים שבגללם אני מתלבט לגבי עזיבה. החברה שאני עובד בה מאד לא מעריכה את העובדים. היחס נוקשה וחסר חסד, והדרישות תמיד גבוהות. אני מרגיש, ואלו גם מסרים שאני מקבל, שלא נכון לי להשאר בסביבה כזו. יש לי נטייה ארוכת חיים להכניס את עצמי למסגרות שמתנהלות בצורה לא מכבדת ועכשיו אני מרגיש שאין לי רו\צון להמשיך בכך ואני רוצה לעזוב ולמצוא מסגרת חיובית, בעלת שאר רוח, שרואה גם את היופי שבאנשים ולא שופטת אותם רק על פי יכולתם לספק את הסחורה. הבעיה שאני אל מרגיש שזו סיבה מספיק טובה. אני חושש שאולי אני מוצא לעצמי תירוצים שנועדו לעזור לי להחתמק מגדילה נוספת בתפקיד המנהל. הבעיה היא שאני פשוט לא רוצה לנהל בחברה כזו. חסרים לי שם תנאים בסיסיים שנוגדים אתץ הערכים שלי. אני מאמין שעובדים זקוקים גם לטיפוח וזה לא מה שקורה שם. מה דעתכם? אני בטוח שלאיש אין את האמת המוחלטת, אבל רציתי לשמוע מה אתם חושבים על ההתלבטות שלי - האם מותר לעזוב מקום עבודה כדי למצוא מקום שיש בו גם יופי? האם לא מדובר בציפיה לא מציאותית? האם זו לא עלולה להיות בריחה מהתמודדות עם כיעור שיש בחיים? תודה, אסף

asaf36

New member
מה קרה לפורום הזה שהיה בית חם?

אני חושש שהוא הופך לפלקט שמודבקות עליו מודעות מקדמות מכירות ומודעות סתם.... כ"כ חבל...

למעלה