התלבטות לימודית

Sky38

New member
התלבטות לימודית

הי, שמי איתי ותאריך הלידה שלי 27/07/70 מתלבט אם ללמוד פסיכותרפיה רוחנית אצל ירון זפרן. האם נראה לך שאני בכיוון הנכון? או צריך משהו אחר לבחור. תודה מראש על כל עיצה או הבהרה ושיהיה לך המשך ערב /יום נפלא

"כל הדרכים מובילות לרומא"

שלום איתי

נומרולוגית אתה נמצא לקראת סוף שנה נומרולוגית שמכינה אותך לקראת שינויים. ולפי השאלה המקסימה אתה מחפש או יותר נכון מרגיש פנימית צורך בשינוי.
המספרים המרכיבים את מפת הלידה שלך, מראים נטיה לרוחניות. ברגע שתתחיל לפתח את הצד הרוחני החיים יהיו הרבה יותר מאוזנים.

רוחניות היא אותה נטייה שמשתוקקת לגלות את הכוח המנהל את המציאות. וזה מצב נפלא.

למעשה כל אחד מאיתנו מחפש מילוי לסיפוק פנימי, אך תחושת הריקנות רק גוברת ועולה. אנו מחפשים מילוי מסוג שונה. מילוי גשמי לא ממש ממלא אותנו, אלה להפך מגדיל את הריקנות הפנימית. ישנם הפונים לחיפוש מקורות מילוי שונים ומגוונים.

בהתפתחות רוחנית נכונה האדם מתחיל להתבונן על עצמו דרך היחס הנכון לסובבים אותו. אנו אמורים להגיע למצב של "ואהבת לרעך כמוך" מצב של איזון והרמונייה בין האדם לטבע ולסביבה.

יש משפט מפורסם "כל הדרכים מובילות לרומא" והיא לא אמירה סתמית. יש בפועל הרבה מאד אפשרויות ודרכי גישה לעיר רומא!

איך זה מתקשר לרוחניות?
גם ברוחניות יש דרכים רבות לפתח את יכולת ההתקשרות לאותו כוח המנהל את המציאות כוח הטבע. איזה מהם לבחור? שאלה טובה מאד. הכדור בידיים שלך!

אחרי מסע חיים ארוך... מצאתי ב 10 השנים האחרונות את המקום שמרגיש לי הכי נכון הכי מדויק למה שחיפשתי.

בדרך שתבחר

חנן חיים

Sky38

New member
חשבתי שאני בשנה 1 של התחלות חדשות

הי, תודה, חשבתי שבדיוק סיימתי את השנה אחרי יום ההולדת שלי.

למעלה