התלמידים לא שתקו למנהלת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

מנהלת תיכון עירוני י"ד בתל אביב פרסמה לפני כמה ימים פוסט בחשבון הפייסבוק שלה, ובו הביעה ביקורת על המצב ההומניטרי ברצועה.
לא מראים את ההשלכות של פעולות צה"ל" •​

אנחנו מדינה דמוקרטית?
( בכל ליבי תומכת בתלמידים).

dory30

Well-known member
מנהלת תיכון עירוני י"ד בתל אביב פרסמה לפני כמה ימים פוסט בחשבון הפייסבוק שלה, ובו הביעה ביקורת על המצב ההומניטרי ברצועה.
לא מראים את ההשלכות של פעולות צה"ל" •
תראי, יש לה זכות להביע דעה. אבל היא צריכה להביא בחשבון, שבעידן הנוכחי הביקורת לא תאחר לבוא. גם המורה שלי לתנ"ך, בסוף שנות ה-90, עשתה סוג של תעמולת בחירות למר"צ ואמרה שאנחנו עם כובש - ושנמאס לה לחיות על החרב. לא זכור לי שמישהו טרח להתלונן (היו אולי עשרה ימנים גלויים בכל השכבה, אולי כמה בארון).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תראי, יש לה זכות להביע דעה. אבל היא צריכה להביא בחשבון, שבעידן הנוכחי הביקורת לא תאחר לבוא. גם המורה שלי לתנ"ך, בסוף שנות ה-90, עשתה סוג של תעמולת בחירות למר"צ ואמרה שאנחנו עם כובש - ושנמאס לה לחיות על החרב. לא זכור לי שמישהו טרח להתלונן (היו אולי עשרה ימנים גלויים בכל השכבה, אולי כמה בארון).​
למורה, מנהל ציבורי, יש השפעה רבה על התלמידים שעדיין לא מלאו להם 18, בצבא אונברסיטה, מקום עבודה, לבכירים ואנשי ציבור לדעתי יש פחות השפעה.

dory30

Well-known member
למורה, מנהל ציבורי, יש השפעה רבה על התלמידים שעדיין לא מלאו להם 18, בצבא אונברסיטה, מקום עבודה, לבכירים ואנשי ציבור לדעתי יש פחות השפעה.
ידוע, כולם מהצד של אבא שלי היו מורים (או מורים פרטיים). אבל השאלה, היא האם זה כך גם בעידן הרשתות החברתיות? פעם המתווכים הבלעדיים של הידע היו ההורים, המורים, אנציקלופדיה בריטניקה ואולי כמה ערוצים בטלוויזיה. היום חוקי המשחק שונים.

דיברגנט חדש

Well-known member

התלמידים לא שתקו למנהלת.​

טוב מאוד ויפה שעה אחת קודם :)

לא מראים את ההשלכות של פעולות צה"ל" •​

אנחנו מדינה דמוקרטית?
( בכל ליבי תומכת בתלמידים).
הצביעות כל פעם עולה מחדש.

dory30

Well-known member
ידוע, כולם מהצד של אבא שלי היו מורים (או מורים פרטיים). אבל השאלה, היא האם זה כך גם בעידן הרשתות החברתיות? פעם המתווכים הבלעדיים של הידע היו ההורים, המורים, אנציקלופדיה בריטניקה ואולי כמה ערוצים בטלוויזיה. היום חוקי המשחק שונים.
יותר ממוזמן ללכת אליו ולסגוד לו.
AI27, מהיכרות ארוכה- איננו ממעריצי רם כהן וכנ"ל אני.

למעלה