התמונה הזו

taliF454

New member
ורוצה כבר להעלות נושא:

כמה איכפת לכם,כמעריצים של הלהקה,לגבי הפעילויות האחרות שלהם(לא מוזיקליות)? (וטריויה:כולנו יודעים שפיו תמיד מפיק מרגליות,מה אמר בונו על טוני בליר וגורדון בראון? *למי הוא השווה אותם?*)

OrlyNL

New member
בקשר לכתבה...

את יכולה לקרוא אותה במלואה באתר של טיים. www.time.com בונו מועמד לאיש השנה, על הקמת והרצת הלייב 8, בשיתוף עם בוב גלדוף. לגבי הפעילויות שלהם, מעניין אותו לשמוע מה בונו אמר על בלייר ובראון. אם תדפדפי קצת אחורה בפורום, יש שם דיון על דעותיו הפוליטיות של בונו, ומה הוא חושב (או לא חושב) על הכיבוש הפלסטינאי. אם יפריעו לי דעותיו הפוליטיות, במידה והן נוגדות את הדעה שלי? לא נראה לי. קשה להפריד את בונו האמן מבונו הפוליטיקאי. חוץ מזה - הבן אדם עושה עבודת קודש בדרום אפריקה, ואני מאוד מכבדת אותו בגלל זה.

taliF454

New member
תודה על הלינק אורלי!

כנראה אני כאן בדעת יחיד-לא יודעת עד כמה רואים את בונו ויו 2 לא בהקשרים של מוזיקה וקליפים אצלך או בארץ. לפעמים נדמה שהאיש קצת מנסה לדחוף את עצמו למקומות לא לו וישנו קהל גדול שחושב:"מה האיש הזה בעצם מבין בעניינים כאלה?" וכשזה מגיע לתכניות סאטירה זה מתחיל להראות מגוחך. לא שהוא לא מקסים בעיני (לא נתווכח על טוהר כוונותיו),לא שאני לא אוהבת את (רוב) המוסיקה שלו ולא שאני לא מעריכה חלק,לפחות מפעילותו המבורכת. אבל בעיני- אמנות לחוד ופוליטיקה לחוד. ואני מפרידה בין פוליטיקה לצדקה.

steelwater

New member
ובכן

לי מאד איכפת מהנושאים האלה. אני חייבת להגיד שכל העבודה של בונו שווה, עצם זה שבזכותי לפחות אני גיליתי על דברים שלא ידעתי עליהם שקורים בעולם, והידע שלי הורחב, וגם נהיה לי איכפת מהרבה דברים. אני חושבת שהתרומה של בונו היא אדירה. אבל גם לי קשר ללהקה הדברים האלו חשובים, וזה חשוב לזכור. גם אם U2 יפסיקו לדבר על זה זה לא אמור שזה צריך להפסיק לעניין אותנו ושיהיה לנו איכפת מזה. U2 העלו נושאים שהציבור ידע יותר, ותפקידנו עכשיו לנסות לשנות דבירם, כמה שזה קשה וכמעט בלתי אפשר לפעמים.

למעלה