התמונות שגורמות לך לחשוב

התמונות שגורמות לך לחשוב

WTF
ואני בטוחה שתוכלו למצוא לפחות תמונה אחת שמעלה בכן את המחשבה למה? מה? או שסתם מעלה בכן גיחוך. אני מצטערת על חוסר ה"שירשור המטופש" אתמול. - הייתי עמוסה ההורים שלי נסו לחו"ל והשאירו אותי ואת שתי אחיותי לבדנו [אממ.. הוו לא?] חוץ מזה שני ערסים נטפלו אליי[
] ואני סוטה לגמרי מהנושא, סליחה. וכעת לשאלות שאותן תתבקשו למלא בזמן שאתן מעלות תמונה מוזרה\מגוחכת\טיפשית...
מה?! למה??!
מדוע התמונה משעשעת אתכן?
האם זכורה לכן תמונה שבה לאליהו הבעה דומה?
מדוע אני מתעקשת לפתוח שירשורים דבילים?
מדוע הערסים מציקים לי?
מדוע יש פה כ"כ הרבה כוכבים.
האם אליהו נתון תחת השפעה של אלכוהול\סם בתרופה? וזהו אני מניחה לבנתיים, אממ.. עד למחר.

moe7

New member

כעת משהוריכן נסעו, תוכלנה לארגן מסיבה ענקית ולהשאר ערות עד עלות השחר.
מה?! למה??! מדוע הצבע שנבחר על ידי אליהו הוא תכול ולא ורוד?? מדוע התמונה משעשעת אתכן? משום שהיא מציגה את שון ואליהו בלבוש ביזארי, גרוטסקי ולחלוטין מחוץ לקונטקסט. האם זכורה לכן תמונה שבה לאליהו הבעה דומה? איני בטוחה לגבי ההבעה, אבל אתקשה להאמין שישנה תמונה דומה לזו. מדוע אני מתעקשת לפתוח שירשורים דבילים? משום שזה מצחיק ומעורר את חברות פורום לחיים. מדוע הערסים מציקים לי? משום שהם לא תופסים אותך כאחת משלהם, וזה, ללא ספק, מצויין. מדוע יש פה כ"כ הרבה כוכבים? הממ...כוכבים?... כמו אלו שבשמיים?...הרי יתכן מאוד שהם עצמם כבר לא קיימים ורק אורם מרחף בגלקסיה (האם קטע הזה מוזכר ב"פגיעה קטלנית"?) האם אליהו נתון תחת השפעה של אלכוהול\סם בתרופה? יתכן מאוד שכן, אך יתכן גם שזהו מצבו הטבעי.

P: ../images/Emo184.gif

מ"מ. הקטע עם הכוכבים מוזכר גם במלך האריות. אממ.. הו לא. שם יש תאוריה שהם המלכים הגדולים מן העבר. -ואממ.. כדורים של גז
מסיבה-בטח! אני גם בטוחה שהבית יתמלא מיד. התמונה משעשעת. מבחן במתמטיקה, הולכת לדפוק את ראשי בקיר.

Piece of Wood

New member
אם זה היה ורוד...../images/Emo125.gif../images/Emo130.gif

הייתי אפילו עוד יותר מודאגת

Piece of Wood

New member
נמנמנמנ

יש המון תמונות כאלו... ניקח את זה, אחת האהובות עליי ביותר XDDDD
מה?! למה??!
האמת שממש ממש לא ברור, אבל הוא לקח משהו, זה בטוח.
מדוע התמונה משעשעת אתכן?
תסתכלו!!!!!! אתם עוד לא על הרצפה? הכיצד?!
יש לו מגוון הבעות משעשעות, וראיתי מעט תמונות דומות, בהן הוא מרקד לו במקומות [ציבוריים] שונים, זה דיי מדאיג לטעמי...
משום שהם משעשעים עד דמעות, ובגלל שאני אוהבת אותם!
מדוע הערסים מציקים לי?
ערסים הם יצורים שנבראו לא בכוונה זה בטוח, כל תפקידם בעולם הוא לעצבן אנשים מסכנים כמונו, כל מה שצריך לעשות זה לגרום להם להיות מודעים לכך שהם ערסים, זה משתיק אותם בדרך כלל.... אבל זו משימה קשה, הם טיפשים לא פחות מהפקאצות.
מדוע יש פה כ"כ הרבה כוכבים
זה נהדר, זה אומר שאין גשם!
האם אליהו נתון תחת השפעה של אלכוהול\סם בתרופה?
סביר להניח, לאור התנהגותו הבלתי רגילה במקרים מסוימים XD

פרפר17

New member
ממממ מוזר

מה?! למה??!
רצה ליראות אם הסימס עושה לו תחת שמן
מדוע התמונה משעשעת אתכן?
בעיקר בגלל הפרצוף
לא יש לו הרבה הבעות משונות מי זוכר את כולן
השירשורים מאוד משעשעים
מדוע הערסים מציקים לי?|שמאל זאת היתנהגות ערסית טיפוסית
מדוע יש פה כ"כ הרבה כוכבים.
אמממממממ לא יודעת אבל זה יפה הרבה כוכבים
האם אליהו נתון תחת השפעה של אלכוהול\סם בתרופה?
רוב הסיכויים שאלכוהול

למעלה