התנדבות בקיבוץ .. :)

APCHHHI

New member
התנדבות בקיבוץ .. :)

היי אני בת 15 ואני רוצה ללכת להתנדב בקיבוץ בחופש. ייש למישהו המצלות לאן כדאי ללכת ? - אני רוצה קיבוץ עם הרבה צעירים ושמח, רצוי שקרוב לאזור השרון . במה עובדים ? איך עובדים ממתי עד מתי ? עם מי ? באיזה תנאים ? איפה ישנים ? איפה אוכלים ? מה לובשים וכו'.. ^^ אם מישהו יוכל לענות לי על השאלות האלה ולהסביר לי עוד קצת זה יהיה אחלה . :) תודה.!

אחרת את הרכבת נשמה - את במאה ה21

הקיבוצים עסוקים היום בהפרטות ובנכסי נדל"ן. את ממש לא בראש שלהם. שווה להם יותר להעסיק תילאנדים ופילפינים.

moranka

New member
נגמר עידן ההתנדבות בקיבוץ

אם את באמת רוצה להתנדב על המשמעות האמיתית של המילה. בטוח במקום מגורייך ישנן מועדוניות רווחה שישמחו לקבל עזרה לחופש. זה הרבה יותר חשוב

Betterman

New member
יש קיבוצים שאפשר להתנדב בהם

הגיל שלך יכול להוות בעיה עבורך. עוד לא ייצא לי לראות מתנדבים בגילך (לא מחו"ל ולא מהארץ). בכל אופן, תרשי לי להמליץ לך על קיבוץ נאות סמדר (בערבה, חצי שעה נסיעה מאילת). אני מניח שאת מחפשת להתנדב בחופש הגדול, וזו לא צריכה להיות בעיה, כי נותנים להתנדב שם גם למשך שבוע. יש שם המון מתנדבים, גם מהארץ וגם מחו"ל, ולפעמים התפוסה של המתדבים מלאה (!!!). כל יום נותנים לך לעבוד במקום אחר. אם את מבקשת מקום מסויים, משתדלים להתחשב בבקשה. שעות העבודה תלויות במקום בו את עובדת. עם סיום העבודה את יכולה להתנדב בשעות הצהריים לכל מיני עבודות קטנות אחרות. את עובדת עם חברי הקיבוץ ועם המתנדבים. רובם ככולים אנשים נחמדים מאוד שקל לעבוד איתם. - שינה: בקיבוץ. יש חדר למתנדבים. - אוכל: חדר האוכל בקיבוץ. צמחוני. מכינים שם גבינות מעולות. אה, והם מיישמים את "אין מסיחין בשעת הסעודה" הלכה למעשה. - לבוש: נהוג ללכת ערומים, עם עלים באיזורים האינטימיים. סתם, שאלה מצחיקה. תלבשי מה שבא לך. הקיבוץ הזה הוא מאוד מיוחד ומאוד אמיתי, לא דומה לקיבוצים אחרים, ובגלל זה הוא מושך הרבה מתנדבים ישראליים. מקום מדהים. יש כל מיני שמועות על הקיבוץ שהחברים בו פעילים במין סוג של כת. אני לא אכנס להסבר של למה אנשים חושבים ככה, אבל אני רק יכול להבטיח לך שזה בולשיט. התנדבתי שם כמה פעמים ואני מכיר אנשים שהתנדבו שם שנים - לא להאמין לשטויות שאנשים שלא מבינים שום דבר פולטים. בהצלחה. אם יש לך עוד שאלות את יכולה לשלוח מסר.

למעלה