התנדבות למד"א - גיוס במרץ

shem esh

New member
התנדבות למד"א - גיוס במרץ

שלום לחברי הפורום, אני רוצה להתנדב במד"א ותאריך הגיוס שלי הוא מרץ 2010. ראיתי באתר של מד"א שדרושה התחייבות לשנתיים על מנת להתנדב למד"א - האם אוכל להתנדב? ועוד משהו - אני לא מצליח ליצור קשר עם איזשהו גורם שקשור להתנדבות במד"א - בטלפון ובאינטרנט. אם לא תוכלו לעזור לי פה, הצעד הבא הוא כמובן ללכת לתחנת מד"א בעיר שלי. תודה מראש, ירון

afiksambol

New member
ירון שלום,

לא כתבת היכן אתה מתגורר, דבר שיכול לסייע להחביר אותך לגורמים המתאימים במד"א. לגבי ההתחייבות עליה אתה שואל, כידוע, לכל כלל תמיד ישנם יוצאים מן הכלל, הכל תלוי בך ובהנהלת הסניף בו תהיה מעוניין להתנדב. במקביל, תוכל גם לנסות ולהסתייע ברשימת רכזי המתנדבים ברחבי הארץ, אך קח בחשבון כי חלק מבעלי התפקידים בה התחלפו וטרם עודכנו פרטי החדשים... בהצלחה בכל מקרה וגיוס קל ונעים, אפיק.

shem esh

New member
תודה רבה על התשובה

אם זה עוזר אני גר בפתח תקווה, יש תחנת מד"א קרובה לבית שלי ברחוב בר כוכבא נדמה לי. השגתי את המספר שמופיע בדף שהבאת לי ולא עונים שם :S

matanoppn

New member
ממ...

הבעיה היחידה היא שכנראה לא תספיק להשלים קורס עד מרץ 10, עברת כבר 18? מתן, מתנדב פ"ת

matanoppn

New member
...

אתה יכול לנסות להכנס לקורס מער"ים באוגוסט, כמתנדב נוער, קורס יותר מתקדם אתה גם לא תספיק לעשות... אם אתה מעוניין אני ייתן לך את המספר שלה האחראית, מסרש לי.

מתן??

ממצב? *עכשיו יש לך 3 שניות לזהות אותי
|מקווה שזה אתה ולא עשיתי פדיחה|

למעלה