התנדבות - שאלה

nickd

New member
התנדבות - שאלה

שלום, אני רוצה להתנדב ולמצוא תחום מתאים להתנדבות. אני מאיזור המרכז ומכיר את הארגונים הבאים בהם אפשר להתנדב: האגודה, ארגן הנוער, בית דרור, חוש"ן, תהיל"ה, ארגון למלחמה באיידס, כדי לבחון את כל האפשרויות ולמצוא מקום מתאים - שאני אתאים למקום ושהמקום יתאים לי - אודה לקבלת מקומות נוספים מאיזור המרכז שגם בהם ניתן להתנדבר. בעקרון, אני מעוניין בסוג של התנדבות... שאדרנלין יזרום בדם. אני לא ממש מתאים ל"עבודה משרדית" זה ישעמם אותי. אני צריך לעשות משהו. לטפל במשהו קיצוני, כיבוי שרפות... נכון לעבודה עם נוער (אני בעצמי צעיר ודימני). אציין שאין לי השכלה בפסיכולוגיה או בעבודה סוציאית. אודה לטיפים ולרעיונות. תודה :)

sharpantie

New member
מה דעתך על התנדבות למד"א?

עזרה ראשונה. מגן דוד אדום? מתאים לך?

התנדבות וכיבוי שריפות

הי, בנוסף לארגונים שציינת יש גם את שישה צבעים ואת המרכז הגאה בגן מאיר. אתה יכול לפנות למספר ארגונים ולראות מה יש להם להציע מבחינת אפשרויות התנדבות כדי לראות מה מבחינתך הכי קרוב למה שאתה מחפש, וכמו שהציעו לך כאן - אם אתה רוצה משהו אקוטי של אדרנלין וכיבוי שריפות, אתה יכול לבדוק את האפשרות להתנדב פשוטו כמשמעו בכיבוי שריפות (במכבי אש) או בדינמיקות של TO THE RESCUE כמו במגן דוד אדום.

התנדבות בקהילה הלהט"בית

בעקבות מיפוי הארגונים הקיימים במרכז שעשית, תוכל לפנות וליצור קשר עם הרלוונטים עבורך מתוכם ולראות מה הכי קרוב למה שאתה מחפש. אולי אם תוכל לשוות לפניך מה המשמעות עבורך של "כיבוי שריפות" בהקשר הלהט"בי מחד ושאינו דורש להיות איש מקצוע מאידך יהיה לך קל יותר לעשות כן.

למעלה