התנהגות האישה

SHY801

New member
התנהגות האישה

היי,
אנחנו כרגע בהליך של גירושים
ממש ראשוני, הגשנו בקשה ליישוב סכסוך

העניין הוא שהאשה מתכתבת בהודעות עם בחורים
כל השיחות בעלות אופי מיני ורמיזות להפגש, לנשק לך את ה ...
אולי תתן לי... וכו,

האם השיחות האלו יכולות להחשב כבגידה?
או הוכחות לכיוון כזה?

תודה
שי

ונגיד שכן? אתה חושב שזה נותן לך יתרון כלשהו בגירושין?

התשובה היא לא. בגידה היא לכל היותר עילה להימנעות משלום בית (מה שגם ככה נראה שלא הכיוון אצלכם) או למניעת מזונות אישה (שגם ככה בדרך כלל לא ניתנים ואם כן אז לתקופה קצובה). זה לא משפיע על חלוקת רכוש או משמורת ילדים.

SHY801

New member
זה לא העיניין

כרגע המאמץ שלי זה לסיים את זה בגישור ובצורה יפה עד כמה שניתן
פניתי אליה בתקופה של היישוב סכסוך והיא לא מעוניינת ולא רוצה לדבר (זכותה)
ביקשתי ממנה ששנינו נסביר לילד ביחד על העניין וניתן לו לשאול שאלות אם יש לו שלא יחשוב שזה בטעות בגללו וגם לזה היא עושה פרצופים...
מרגיז שבמקום לדאוג שהילד יפגע כמה שפחות ולדבר על זה היא עסוקה בתכתובות האלו ובניסיון למצוא לה סטוץ או אני לא יודע מה
זה מהות העניין.
אדם חכם פעם אמר תהיה מוכן לשלום ותתכונן למלחמה
למרות שאני ממש לא מעוניין בזה

קבל את זה שאין לך שליטה על ההתנהגות שלה

וככל שאתה תנסה יותר להסביר לה איך צריך להתנהג כשמתגרשים, ככה היא תעשה לך יותר "דווקא"... זה חלק ממאבק הכח שלכם. אז למען בריאותך הנפשית ש-ח-ר-ר, תסביר לילד בעצמך, תפעל למען עצמך, תפסיק להתעסק בתכתובות שלה ובסטוצים שלה, תעשה מה שאתה יכול כדי שזה יגמר הכי מהר וצא לדרכך.

נדמה לי שעדיין לא הבנת מה כן העניין

אתם נפרדים, אתה כבר לא יכול לנהל לה את החיים. כדאי לך לשנות גישה ולהתרגל כי בקרוב גם תראה אותה עם גברים אחרים ונראה שאתה עוד לא שם.

הגישה הזאת, אני רוצה שלום כל עוד היא עושה בדיוק מה שאני רוצה היא לא תקדם אותך. אתה צריך מטרות, אסטרטגיה, לא להיגרר אחרי פרובוקציות. אתה אומר שאתה מתכונן למלחמה אבל בינתיים נראה שהיא מסובבת אותך על האצבע הקטנה. הניחוש שלי זה שראית את הצ'טים שלה בגלל שהיא רצתה שתראה אותם. אם כך היא מתמרנת אותך ואתה נכנס בדיוק לפינה איפה שהיא רוצה אותך.

SHY801

New member
לגבי ההערה של מי הבוס

כן, יש לנו מחשב משותף , בדרך כלל היא מוחקת היסטוריה וקרה פעם שהיא לא עשתה את זה.

קראתי המון תגובות שלך פה בפורום ולדעתי אתה משיב לעניין ובצורה ממוקדת, ואני ממש אוהב את הגישה שלך לדברים ולכן כנראה שאתה צודק גם במקרה דנן☺️
אני פשוט ממש מבולבל וכנראה זה משפיע.

מבחינה משפטית כרגע יש בקשה ליישוב סכסוך שנפתחה על ידי האישה ואני לא יודע מה לעשות היות וכמו שזה נראה לא מסכימה לגישור
היא כנראה תרצה לתבוע גם כתובה, זה שאני פיתחתי קריירה והיא לא , וכו,
אני באמת מאוד רוצה לתת מה שמגיע לה , לא יותר ולא פחות והיא כנראה רוצה כמה שיותר

אין לנו רכוש משותף רציני כמו דירה או רכבים ,משכורות 12 ברוטו שלי ו 4 ברוטו שלה
ילדה אחת מופלאה בת שמונה

האם לחכות לפגישה במרכז ליישוב סכסוך?
לחפש כבר עורך דין?
כמה ידרוש עו׳ד טוב במידה והיא ככל הנראה תפתח את הכל כי יש לה עו’ד מהסיוע המשפטי ולפי מה ששמעתי ואני לא בטוח שזה נכון , האינטרס שלהם זה לפתוח כמה שיותר סוגיות

תודה רבה

אתה חייב לחפש עורך דין בהקדם

ממש דחוף. אתה צריך אסטרטגיה אפילו אם תלכו לגישור. יש פה הרבה ניואנסים. כמו למשל האם אתה אשם בזה שהיא לא פיתחה קריירה.

תודה על הפרגון. שמח לדעת שזה עוזר למישהו.

SHY801

New member
עורכת דין

אני מבין שצריך עורך דין
דברתי היום עם עורכת דין , איך אני יכול לדעת שהיא טובה , בייצוג גברים ובכלל?
היא הייתי יסודית בייעוץ לקחה את כל הפרטים וכמובן שגם קיבלה תשלום

זאת די בעייה...

אם יש לך חבר או קרוב משפחה שהוא עורך דין, גם אם עוסק בתחומי משפט אחרים, בקש המלצה. בברנז'ה יודעים מי טוב ומי לא. אחרת זה רק התרשמות אישית.

SHY801

New member
מה זאת אומרת זה די בעייה..

שקשה לבחור עורך דין טוב?
שעדיף להיות מיוצג על ידי גבר?

לא הבנתי?

שקשה לדעת מי באמת טוב

משרד מפואר ומצגת משכנעת לא מבטיחים שהוא עורך דין טוב.

מעבר לידיעת החוק והפסיקה, עו"ד טוב צריך לדעת על מה לוותר ועל מה להילחם, צריך לדעת לבנות את האסטרטגיה, לקרוא את מהלכי הצד השני. אתה במיוחד לא רוצה אחד שיסבך אותך בהליך ארוך, יקר ומיותר ולצערי כנראה שמסתובבים הרבה כאלה בדיני משפחה. אם הוא/היא מיליטנטיים מדי ומתחילים לטפס על עץ גבוה מדי, אז חפש אחר/ת. החוכמה היא להיות חכם, לא צודק. אבל גם לא מישהו רך מדי כי אינך יודע מי מייצג את הצד השני. וזה לא קל למצוא.

אין שום הבדל גבר או אשה. רק התכונות והכישורים חשובים.

בהצלחה

למעלה