התעללות בילד במעון

evaevochka

New member
התעללות בילד במעון

היום זיהיתי סימני התעללות בילדה שלי בת 23 חודשים! היא הדגימה ואמרה לי מילים שאף פעם בסביבתינו בטוח לא שמעה. אני לא יכולה להשיר ככה. לען אני פונה ומה לעשות?

yocmm

New member
דבר ראשון -קחי נשימה עמוקה

עכשיו, מה בדיוק את מזהה? ילדים לומדים מילים לא יפות בגן. יש ילדים שכן שומעים כאלו מילים בביית, וחוזרים עליהן בגן. כל שאר הילדים חוזרים עליהן. אפשר רק להסביר לילד בביית שאלה מילים לא יפות, ולבקש מהגננת שתעיר על זה בגן. כמו כן, האים זה גן פרטי או של אירגון כלשהו (רק בלי שמות בבקשה) יוסי

evaevochka

New member
מעון ילדים

מעון פרטי לחלוטין! 12 ילדים. גננת ועוזרת! פשוט יום קודם הגננת סיפרה לי שהביתי סירבה לישון צהוריים! ו למחר הופיעה הצגה עם סטירות לחי ו אייום להרוג! שאלתי את הגננת מיאפו ההצגה הזאת? כמובן לא קיבלתי שם תשובה.....

yocmm

New member
גשי מיידית לדווח!

גשי מיידית לפקידת הסעד ברשות המקומית שלך! יש לתפקיד הזה שם וקונוטציות מאוד שליליות, אולם, בד"כ אלו נשים מאוד איכפתיות,שנמצאות במיקצוע מיתןך דאגה אמיתית לילדים. בכל מיקרה של חשד להתעללות בילדים - יש, למעשה, חובה לידע את פקידת הסעד. לאחר מכך, אני מאמין שהיא תמליץ לך להגיש תלונה במשטרה. גשי לעשות כך, ותשתדלי רק להשאיר אותנו בתמונה. אני מאמין שנוכל לעזור לך. (אים את לא מרגישה, משום מה לדווח בפורום, את הבחלט יכולה לפנות אלי במסרים) יוסי

עידית63

New member
למי פונים?

אפשר למשטרה. אפשר לפקיד סעד. האם המסגרת היא מסגרת פרטית או אירגון נשים?

למעלה