התעללות נפשית בגן נעמת בב"ש

pim pam pom

New member
התעללות נפשית בגן נעמת בב"ש

שלום בני בן השנתיים היה במשך השנה האחרונה בגן נעמת בימים האחרונים גיליתי כי עבר במהלך השנה התעללות נפשית שבאה לידי ביטוי ב חוסר יחש משווע מצד המטפלת לא השתתף לרוב בפעיליות וקבוצות יצירה בגן כעסים רבים כלפיו לא תמיד האחרון הבחלפת טיטול ועוד.. תמיד היה לי חשד אך בחרתי לא להאמין עד שבת שירות מתוך הגן התודתה בפני פניתי למנהלת הגן סיפרתי לה , אף הודתהבפני שהיא יודעת שהמטפלת הספציפית טיפוס רגזן וכעסן היום קיבלתי ממנה שיחה שסיפרה לי כי היא הרכזת ומנהלת נעמת קראו לגננת עשו לה פרוטוקול והזהירו אותה לי זה נראה כמו ניסיון לטטאה מתחת לשטיח אשמח לדעת אם יש לי לאן לפנות מחוץ לחומות נעמת אין לי כל רצון להקל עליהם את החיים תודה לכול המשיבים מראש במידה ויש הורים מודאגים מב"ש שירצו לדעת באיזה גן מדובר שישלחו אלי מסר עם מספר טלפון ואני מבטיח לחזור

pim pam pom

New member
מצטער על שגיאות הכתיב כתבתי מהר ולא בדקתי לפ

לפני שליחה

hedvalib

New member
תגובה

שלום לך pim pam pom 1. אם יש לך חשדות מבוססים שאת יכולה להצביע עליהם, את צריכה לפנות אל העובדת הסוציאלית לחוק הנוער ברשות המקומית ליידע אותה על חשדותיך. מחובתה להקשיב לך , לבדוק את אמינות דבריך ולעשות את המוטל עליה בנדון. 2. את יכולה לפנות אל משרד התמ"ת, אל המפקחת האזורית וליידע אותה על חשדותיך. מחובתה לברר את הנושא עם הנהלת נעמת ולהסיק את המסקנות הנדרשות. 3. עשית את המעשה הנכון שפנית לפורום, יידעת את ההורים האחרים שגולשים כאן שעליהם לפקוח את עיניהם ולהבין כמה שיותר מהר מה עובר על ילדם במסגרת החינוכית בה הוא מבקר. 4. בררי היטב מה האינטרסים של בת השירות בסיפורה. אני אל נוהגת להאמין לאנשים שבאים ומספרים דברים ביום האחרון של שנה"ל. אם דברים קרו מזמן וטובת הילד עמדה לנגד עיניה היה עליה לשתף אותך ולא להמתין עד לסיום שנה"ל. בררי מדוע היא שתקה עד כה. 5. אם בנעמת נערך בירור ובנך הוא נשוא הברור דרשי לקבל את מסקנות הבירור. אם הגיעו למסקנות שהמטפלת לא תפקדה כראוי ואכן יש כאן חשד להתעללות אולי יש צורך לפנות למשטרה? אם בנך סבל ויש מי שידע על סבלו , אל תעברי על כך לסדר היום. הלחמי את מלחמתו. בהצלחה, חדוה

yocmm

New member
שלום

דבר ראשון, סליחה התגובה המאוחרת. דבר שני, לי מה שאני יודע, ועל פי מה שבדקתי, שיחה שהגגנת קיבלה, היא מה שמותר למנהלת לעשות. את צודקת שזה מראה כמו ניסיון לטאטא מתחת לשטיח, אך, לפי מה שאני יודע, אסור להם לעשות יותר מזה. זה, אגה, אחד היתרונות, לדעתי של גן פרטי. שם ניתן לפתר עובדת שנחשדת בבעיתיות, בלי "פרוטוקול", ובלי ועד. זה אולי בעייתי מבחינת העובדות, אך טוב יותר מבחינת ההורים (כל עוד, כמובן, יש בעל מקצוע שמנהל את הגן, ויודע להבחין בין תלונות אמיתיות לתלונות סתמיות) מההודעה לא ברור מתי בת השירות סיפרה לך את זה. אים זה היה לקראת סוף השנה, אני בהחלט מסכים עים חדווה, שאולי יש גם מה לבדוק מה גרם לה "להתעורר" בכזה שלב של השנה. בכל אופן, הייתי כן ממליץ לפנות לפקידת הסעד הראשות המקומית ולדווח לה, וכן לפנות ולהגיש תלונה במשטרה. אים תרגישי שלא מתיחסים אל התלונה ברצינות, ננסה לעזור לך, עד כמה שרק נוכל. יוסי

למעלה