התפוצצתי שוב

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
התפוצצתי שוב

המצב לאחרונה שלי של בדידות יותר מידי ..אין פעילות כי אין תקציב לקהילות אין לאן לנסוע ...השיקום בנתיים לא חזרתי..יושב במחשב פה ושם ושם....קצת קניות קצת בית מרקחת זה הבילוי שלי.

בנתיים כמו שטן איזה שכן נרקומן פה התלבש על שכנים חדשים דלת מולי...מדרגות צרות הדלת שלהם שני מטר וקצת ממני...וכל פעם שעולה מקלל אותם ..מקלל אותי התחיל לירוק במדרגות ...צועק בטירוף....הם הזמינו משטרה...לא עזר אני הזמנתי משטרה לא עזר ולי בכלל אומרים שיש לי סכסוך נגדו , למרות שבעבר תקף אותי פעמיים ואף היה בבית חולים פסיכיאטרי בשל כך . אומרים יש לך טינה..
ובכל מקרה אמרו לי ולשכנים לכו לבית משפט..השכנים מתחמקים..אני בררתי אמרו חבל לך עלה זמן ועל הכסף אם חושדים שאתה נוטר טינה..לא יעזור לך . רק אם השכנים יתלוננו הבית משפט יקבל את התביעה לצו מניעה ..של כל מה שעושה..

אין לנו הוכחה אבל מישהו עשה פיצוץ בצנרת של הבניין והצפה..מישהו ניתק לי ולעד שכנים כבלים בקופסא של בזק..מישהו משתין במדרגות..מישהו זורק זבל מהחלון מתחת לבתים שלנו ( בנין ארבע קומות הוא גר ברביעית ) ו99.99999% זה הוא ...אבל לך תוכיח.
שכנים מפחדים וחלשים...משטרה שלא עושה כלום..ועוד נגדי.

בקיצור אחרי הצהריים היום השתין בכניסה..ויש לשכנים ממול חנוכת בית באו לבקש כיסאות..אמרתי להם אני אשטוף מדרגות...שטפתי השכן המדובר בא נכנס בכניסה למטה מולי יורק ומקלל...

וזהו התפוצצתי נכנסתי בו בלי לחשוב יותר מידי כבר..פקעה הסבלנות לגמרי..תוך כדי חתך לי יד ופנים עם חפץ חד ששלף..
מפה לשם ברח ...חזר אחרי כמה דקות בוכה למה תוקפים אותי מה עשיתי השכנים דיברו איתו כמובן מכחיש הכל ..
ועלה לבית...
אני הלכתי גם לבית...תוך כדי זה כנראה היו עליי משקפיי מחשב שלי ( סביר להניח שדפיקה בדלת של השכנים..בעיית הריכוז זיכרון שלי..)
נפלו מתי שהוא ונעלמו הם לא בבית הפכתי הכל פה...

זהו עכשיו אני לא מרגיש טוב פיזית דופק מעל 100 זה לא הכי טוב..יושב בשקט ..עם קצת כאבים בחזה וראש..לקחתי כדור נגד כאבים ( נתנו לי סוג של אופיום לאחרונה להשתמש שיש כאבים של גב ראש ) ...

אני ברגשות מעורבים..מצד אחד מרגיש יותר טוב ..המתח והכעס והתסכול שלי ממנו המשטרה השכנים ...כולם..נפרק..
מצד שני, זה גרוע שאני מתפרץ ותוקף ככה מוצדק או לא
זה סביר שלא יפתור את הבעיה..נפגעתי פיזית וכלכלית צריך לרכוש משקפיים חדשות..במחשבה רגועה קצת יותר לא שווה.

נמאס לי מהמצב ועצמי והעיר הזו שלי שאין בה כלום..מהחוסר תקציבים לנכים מכל המצוקה הזו שלי גם פיזית גם נפשית גם קוגניטיבית...ומי יעזור? ..מי? ..

בטח לא הרווחה ולא משרד השיכון ולא אף אחד..
מחר אלך לקנות משקפיים חדשות זה העונש שלי

זהו אלא החיים לאחרונה...אנסה לנוח קצת אקווה לטוב כמו תמיד...למרות שסביא שאתאכזב כמו לרוב.

Rey11

New member
ואוו אני לא מקנא בך.

תשמע אני חשבתי שהמצב שלי בקאנטים אבל שאני קורא את ההודעה שלך אני מקבל חלחלה.
אני גר בבניין טוב עם אבא שלי ואני גם במצב דכאוני ובודד מזל שיש לי אב לפחות
רציתי להצטרף לפורום ולקבל תמיכה אבל שאני שומע את הסיפור שלך אני מעדיף לשתוק.
מה המצב עכשיו עם החלאה הזה? עדיין מציק לך? אני מקווה שהריב ביניכם לא יוביל לאסקלציה של כלי נשק למרות שכבר נדקרת לפי מה שאתה אומר.
בנוגע למשטרה, אני לא חושב שיש משטרה בישראל באמת המצב רק ילך ויחמיר לפני שהוא ישתפר.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
היי ריי ברוך הבא

תודה , המצב קצת השתפר בנתיים הוא רב עם אחרים בשכונה ..יום עוד יבוא או שיהרגו אותו או שישלחו אותו שוב למזרע לאישפוז. והנה הוא עולה במדרגות מדבר לעצמו שוב...לא הרגו אותו היום..נו זה גם יגיע או מנת יתר..התקף לב....כי המשטרה ובית משפט ופסיכיאטרים בארץ לפמים בדיחה.

ראיתי שכתבת כבר עוד פוסט טוב שכך..כי אין להשוות סיפור חיים לאחרים..כל אחד היכולות שלו הקשיים שלו וההתמודדות...מה שקל לאחר קשה לשני ולהיפך..אין תחרות למי יותר למי פחות...וכל התדמודדות בעיניי היא קשה, זה גם חלק מהאפיון של ההפרעה שדברים שלאחרים קלים יחסית לנו נראים סוף העולם...
לשתוק אסור..זה הכי גרוע למה? כי אז מצטברים יותר מידי דברים בבטן ובאים ההתקפים הלא רצויים..לכן גם הפורום קיים לדבר לשמוע להשמיע לקרוא אחרים ללמוד מאחרים מה לעשות ומה לא...תפיסות עולם כלים להתמודדות ועוד..
עכשיו אחשוב קצת על הפוסט השני ואגיב שם עוד מעט :) בעז"ה.

הי ירון רושמת לך תרגיל מצויין שעובד שתרגלתי

בשבוע האחרון עבד פלאות.
אבל אני כנראה אנטוש את התרגיל כי עוברת לכלים מהירים יותר בטכנולוגיה מהירה יותר אבל נראה לי שהוא יתאים לך.
אז כמוך נכון לרגע זה (יש לציין שאני בתהליך שינוי והנכון הוא לכרגע לא לעתיד),אני אדם עצבני בזכות התרגיל שעשיתי ובינתיים עדיין עושה אבל לא להרבה זמן (עוברת לכלים מתקדמים), הצלחתי להרגיע ולנקות רגשות שליליים והפסקתי לפחוד מהרגשות האילו או להרגיש דחף להוציא אותם על הזולת. אם תרצה שאפרט לך במסר על כמה מהתוצאות המפתיעות שחוויתי עם התרגיל תגיד אם לא אז הנה התרגיל בכמה ורסיות אני עושה ורסיה 2:
ורסיה ראשונה ניגש למראה לדמות שנשקפת מדמיין שזה מי שעצבן אותך אתה אומר לו הכל בפרצוף תוך כדי שאתה מסתכל בראי. בלי מסיכות ופילטרים רק לא לאחל דברים רעים (שזה אגב מה שהייתי עושה בלב לפני התרגיל כיום הרבה פחות).
וגם להזהר לא להאשים את עצמך זה בסדר שאם אתה מדברר את הרגשות שלך תגיד דברים כמו אוי איזה טיפש הייתי (אם ברגש הרגשת טיפש), אבל כמובן שביומיום לא להגיד דברים כאילו לעצמך רק אם בתרגיל ככה הרגשת ברגש ורק לצןרך התרגיל ולא להגיד דברים כמו מגיע לי (כי להאשים את עצמך יתקע אותך).
חוץ מזה כולל קללות כל עוד זה לא איחולים רעים תגיד חופשי בתרגיל ושפוך חמתך.

ורסיה שנייה שאותה אני מעדיפה לעשות ועושה זמנית.
שם מולך קערה עם מים או כוס עם מים בישיבה מדמיין שהאדם הפוגע מולך אותו דבר אומר כל מה שיושב על הלב. בסיום התרגיל שופך את המים ומנקה את הכלי

מניסיון ניקוי מובטח עשיתי את התרגיל אפילו חצי שעה וזה עובד.
מוטב כל פעם להתמקד באדם אחד עד שאתה מסיים לנקות משקעים מולו. ומוטב לעשות את התרגיל ואז לנוח כמה ימים ואז לעשות אותו שוב כי זה תרגיל יעיל אך מעייף.
בהצלחה

אתה יודע שאתה מתנקה כשהאדם שיוצר טריגר עובר לידך

ואתה לא מרגיש כלום.
זה יאפשר לך לא להקלע לסכסוכים עימו ומצד שני לא לסבול מאש הרגשות

נסה וספר איך היה ותקדיש כמה שצריך לתרגיל

אני דאגתי כשעשיתי את התרגיל להגיד כל פיפס של האשמה אי נוחות שהיה לי כלפי מושא הכעס.
זה תרגיל שמעייף אבל התוצאות נראות בשטח

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בנתים סידרו לנו יוגה שבועית

&nbsp
ואני עושה קצת בית תרגילי נשימה והרפייה זה עוזר . תודה .

MyTaoWay

New member
בקשר למשקפיים

יש עמותות שנמצאות במרכז הארץ ובירושליים של משקפיים מסובסדים
נראה לי עולים 20 שח..
&nbsp
הנה לינקים
https://www.kolzchut.org.il/he/משקפי_ראייה_בתשלום_סמלי_מטעם_משכן_הראייה_אופטיקל_סנטר
&nbsp
עוד לינק
https://www.kolzchut.org.il/he/עמותת_משכן_הראייה_אופטיקל_סנטר
&nbsp
ועוד לינק
http://he.respecsframes.org/14941499148814931514.html
&nbsp
היו עוד לינקים אבל אשלח אותם מחר כי נמצאות אצלי בפלאפון... ואני כותבת מהמחשב שלי ולא ליד הנייד. צריכה לשלוח את הלינק למייל ואז להעתיק אותו לפה, כי נראה לי היה לינק לערים אחרות חוץ מירושליים, כמו שהבנתי אתה מהצפון.
&nbsp
ובקשר לבדידות,
אתה חייב למצוא לעצמך מסגרות אחרות, ולהרחיב את חיי החברה שלך, על זה כדאי לעבוד עם עו''ס שלך. לדעתי האישית..
&nbsp
לילה טוב,
טאואיסטית.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תודה משקפיים קניתי

&nbsp
העונש לא כלכלי אם כי אני חי בצמצום אני מסתדר...
&nbsp
בנתיים איכשהו הסתדר שיתוף קהילות אחרות של איל"ן ונכי צה"ל שפתחו את זה לכלל הנכים אש יש פעילות שבועית של הרצאות והפעלות..אני הולך זה לא מה שאני צריך אבל יותר טוב מכלום. ויש יוגה כבר 5 מפגשים אני חושב בקהילה אחרת אני גם משתתף.
&nbsp
קבוצה טיפולית לא קיבלו אותי, לא מתאים הפסיכולוג קבע.
&nbsp
יוצא שימי שני שלישי יש פעילות. חמישי זה קניות לשבת ושיש סידורים אני יוצא או קצת להליכות ..
זה מה שיש כרגע שאני יכול להשתתף. לצערי בעיות תקציב גרמו להפסקה של קהילה אחרת שהייתי בה שם היה לי חוג תיאטרון וקרמיקה משהו שמפעיל את הקוגניטיבי והחברתי קבוע מסודר ...מקווים שאולי ימצאו תקציב להפעיל שוב.
&nbsp

מה זה איל"ן ובאילו ערים הארגון הזה פןעל ומי

זכאי להשתמש בשירותים שלהם?
ומאיזו עיר אתה יש את זה גם באיזורי חיפה והסביבה?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
איל"ן ישראל - איל"ן - איגוד ישראלי לילדים נפגעים

&nbsp
בכל רחבי הארץ יש באתה מפה ...
&nbsp
למה הם חברו איתנו ואם נכי צה"ל ..? לא שאלתי , אומרים תודה לאל שיש :)

למעלה