התפטרות

אדאני

New member

התפטרות​

אני בחל"ת מחודש מרץ חזרתי לעבוד ושוב הוצאתי לחלת .מאז חזרתי לשבועיים ושוב בחל"ת .ובעסק (דפוס) אין הרבה עבודה
אין למעסיק בשביל מה להעסיק אותי במשרה מלאה. האם אני יכול להתפטר ולחפש מקום עבודה אחר מבלי לפגע בזכויותי? פיצויים ותנאים סוצייליים אחרים המגיעים לי.
תודה מראש על תשובתכם

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
עדיין אין פסיקה משמעותית על הזכות לעבוד, להבדיל מהזכות להתייצב לעבודה.
על כן, ככל שהמעסיק מאפשר לך עבודה באותו היקף ובאותו שכר - אם תתפטרי מהעבודה ביוזמתך תחשבי כ"מתפטרת" רגילה שאינה זכאית לדמי אבטלה באופן מיידי או להשלמת פיצויי פיטורים (ככל שהינך זכאית להם).

י

ישראל ק...

Guest
על כן, ככל שהמעסיק מאפשר לך עבודה באותו היקף ובאותו שכר - אם תתפטרי מהעבודה ביוזמתך תחשבי כ"מתפטרת" רגילה שאינה זכאית לדמי אבטלה באופן מיידי או להשלמת פיצויי פיטורים (ככל שהינך זכאית להם).
אני לא עובד אני עובר מחלת לחלת העסק מתפקד על איש אחד במקום 5 .

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
ככל שתישאר בסטטוס זה של חל"ת (שהמעסיק מוציא אותך אליו) תמשיך לקבל דמי אבטלה, ככל שתעמוד בתנאי הזכות.
מאידך ככל שתתפטר - תאבד את זכותך לדמי אבטלה, אם כי תוכל אולי למצוא עבודה בטוחה וראויה ופרנסה ישירה - לשיקול דעתך לבחור בין החלופות.

למעלה