התפקדות אוגוסט

Oyster Girl

New member
התפקדות אוגוסט ../images/Emo178.gif ../images/Emo54.gif

שם: גיל: עיסוק נוכחי: מקום מגורים נוכחי: מסנג'ר\אייסיקיו: משהו שעשה לי את החודש: משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: אמן החודש: סרט החודש: ספר החודש: השיר שעשה לי את החודש : עוד משהו להוסיף?: תמונה?:

Oyster Girl

New member
תתפקדו כבר , נבלות ../images/Emo196.gif ../images/Emo54.gif

שם: מיכל גיל: 19 עיסוק נוכחי: חיילת מקום מגורים נוכחי: כפר סבא מסנג'ר\אייסיקיו: [email protected] משהו שעשה לי את החודש: ההופעה בנתניה משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: לסיים את הקורס [למרות שאני ממש אתגעגע
], אולי הופעה של איפה הילד בנהריה / בלהבות חביבה אמן החודש: אריק ברמן סרט החודש: למעלה ספר החודש: חודש הבא מבטיחה שיהיה לי אחד
! השיר שעשה לי את החודש : ג'וני
עוד משהו להוסיף?: מעניין מתי מרפי יחליט להרפות לי
תמונה?:

A t z a

New member
מתפקדת! קדימה עמוס, אתה היחיד שלא התפקד../images/Emo80.gif

שם: דנה גיל: 19
עיסוק נוכחי: חיילת מקום מגורים נוכחי: אותו חור כמו תמיד מסנג'ר\אייסיקיו: במסר משהו שעשה לי את החודש: הופעות בעיקר משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: שיגמר וימחק מטבלת היאוש
אמן החודש: ממ נראהלי שאיפה הילד סרט החודש: up ספר החודש: אם סיימתי את שומרת אחותי ביולי-אז זה
השיר שעשה לי את החודש : lonestar עוד משהו להוסיף?: לא, תודה
תמונה?: להלן תשובתי הקודמת.

Oyster Girl

New member
חחחחחחחחחח גם רוני פה../images/Emo23.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

A m 0 s

New member
התפקדות...

שם: עמוס. גיל: 15 + עיסוק נוכחי: קורא ספרי שאנטי באנטי... מקום מגורים נוכחי: א"י! מסנג'ר\אייסיקיו: במסר
משהו שעשה לי את החודש: היה לי חודש יחסית רגוע, תודה לאל! משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: שייגמר! שיתחילו הלימודים!! אמן החודש: כל מיני
סרט החודש: אהמ... לא חושב שראיתי בכלל סרטים! ספר החודש: "שיחות עם אלוהים" - ניל דונאלד וולש, "הרהורים שבלב" - לואיז ל. היי השיר שעשה לי את החודש : כל כמה ימים היה שיר אחר
עוד משהו להוסיף?: כמה ימים עצובים מאז פיגוע הירי בת"א, כמה חבריםות נפצעו ושניים שנהרגו, את הבחורה הכרתי! צריך לשים סוף לרוע ולגועל הזה!
תהא נשמתם של ההרוגים צרורה בצרור החיים! מי ייתן וכל הפצועים יחזרו לביתם בריאים ושלמים! אמן!
תמונה?:

A m 0 s

New member
*שכחתי לציין את ההופעה של רות דולורס וייס

- ללא ספק זה היה אחד הדברים שעשו לי את החודש!

Oyster Girl

New member
איך הספר שיחות עם אלוהים? ../images/Emo54.gif

ראיתי רק את הסרט...

A m 0 s

New member
הספר מקסים!!../images/Emo99.gif

אני רוצה גם לקרוא את ההמשך שלו! יש גם סרט?

Ronushnush

New member
הנני

שם: רוני גיל: 18 עיסוק נוכחי: אחרי תיכון ולפני צבא (הא, שניה, לא. אחרי תיכון וזהו), מחלטרת בתור בייביסיטר לאחיינית, יותר כמו פול טיים נני אבל לא נורא, עוד מעט קורס ברמנים ווונעבור מכלום לכלום לכלום ואז נמות מקום מגורים נוכחי: כפ"ס.. אבל תשעים אחוז מהזמן ת"א מסנג'ר\אייסיקיו: מי שצריך לדעת כבר יודע משהו שעשה לי את החודש: הדיסק החדש של ליטל בירדי משהו שאני מחכה לו בחודש הבא: הו בוי, בחיי שכלום אמן החודש: little birdy כבר כמה חודשים סרט החודש: לא ממש היה לי זמן ספר החודש: הפסקתי לקרוא אינעל פשחור השיר שעשה לי את החודש : stay wild - little birdy עוד משהו להוסיף?: שמתי זוהר וגנר והמסריחים והכלבה שלי ברחה מהחדר. תמונה?:

למעלה