התפקדות חודש מאי

התפקדות חודש מאי../images/Emo124.gif

שרשרו כאן אחים ואחיות סאטלות ובאטלות חהחה
את שמכם: הכינוי שלכם: בני כמה אתם: איפה אתם גרים: איך עבר עליכם חודש אפריל: באיזו מסיבה טובה הייתם בזמן האחרון: + המלצה לאיזה דאנס בקרוב, אמן או אלבום או כל מה שעולה על דתעכם!! שיהיה לילה מדהים!!!!!
-כשף!

אני אתחיל ../images/Emo9.gif

את שמכם: כשף יצחקי הכינוי שלכם: כשי, מכשפופה..... בני כמה אתם: עוד מעט 20 חיחי איפה אתם גרים: בקדימה (שני צמתים צפונה מכפר סבא) איך עבר עליכם חודש אפריל: וואלה עמוס מבחנים אבל מהנה ומדהים!! באיזו מסיבה טובה הייתם בזמן האחרון: אתמול חהחה, הייתי באיימר בברזילי, קפצתי להגיד שלום בראסטה ומשם זרמתי עם חברים לקיבוץ מעבורות לבית ריק (שהיה די מלא חהחה) + המלצה לאיזה דאנס בקרוב, אמן או אלבום או כל מה שעולה על דתעכם!! *ממליצה בחום על Fanton Mojah, הוספתי גם תמונה שלו- פשוט מוכשר! ממליצה גם על הרייב ביום שלישי ברידינג ועל הסלואו משה בשישי.. תהיו בריאים ותישמרו על עצמכם! -כשף!

kacha

New member
נו מה :)

אלכס כצנלסון AKA קאצ'ה בן 18 וחצי תושב ערד עבר עלי חודש מגניב ורווי בהרבה מעיינות מדבריים, ובעבודה חדשה שהתחלתי שעושה לי טוב:) מסיבה אחרונה שהיייתי בה זה איזה פסטיבל ברחף שליד ערד...הופעה מעולה מעולה של הג'ירפות. וזהו :)

../images/Emo163.gif

שם: מיכל / מאור כינוי: מיק מיק, מיכי וכאלה... גיל: עוד 25 ימים אני בת 22
מגורים: חדרה איך עבר עליכם חודש אפריל:נחמד באיזו מסיבה טובה הייתם בזמן האחרון: לא מסיבה אבל בהופעה של סיסטר קרול, היה מדהים! המלצה לאלבום
תקנו את המיקסטייפ של אפיקומן pass is not over מצויין!

../images/Emo12.gif../images/Emo11.gif../images/Emo13.gif../images/Emo192.gif../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif../images/Emo22.gif

ענבר נתי\ענברי\ענברוש\בלהבלהבלה. בת 16 והמממ כמעט 3 חודשים מפתח תקווה חודש אפריל עבר לאט ועמוס, אבל היו רגעים נחמטים :) מסיבה טובה.. פיייי.. :/ יותר מדיי זמן עבר. ושמעתי שיש הופעה של קנגרו איאם ודין כרמל בבארבי כפ"ס בקרוב, אני אומרת אללה בלאגן

MC SammY

New member
../images/Emo165.gif

את שמכם: אילונה הכינוי שלכם: סם,סמי בני כמה אתם:17 איפה אתם גרים:ראשון איך עבר עליכם חודש אפריל: מפוצץ בשינויים דרסטיים. באיזו מסיבה טובה הייתם בזמן האחרון: בג'י ספוט פסח
+ המלצה לאיזה דאנס בקרוב, אמן או אלבום או כל מה שעולה על דתעכם!! לא יודעת כמה מכם מכירים את UB40, יש להם שירים ממש נחמדים.

למעלה