התפקדות יולי

AndreaCorr ©

New member
התפקדות יולי ../images/Emo179.gif

חדשים, ישנים, וגם קוראים סמויים - כוווולם להתפקד!
שם: גיל: עולה לכיתה (אם בכלל): מיקום: שיר ואלבום אהוב של יזהר: השלם: בחופש הזה אני... מסנג'ר: ICQ:

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo26.gif

שם: שרון גיל: כמעט 17 עולה לכיתה (אם בכלל): י"ב מיקום: הרצליה שיר ואלבום אהוב של יזהר: איש השוקולד, הארד רוק קפה השלם: בחופש הזה אני... אלמד נהיגה
מסנג'ר: [email protected] ICQ:146516939

•No¥a•

New member
../images/Emo27.gif

שם: נויה גיל: 13 עולה לכיתה (אם בכלל): ח' :X מיקום: צפון >< שיר ואלבום אהוב של יזהר: שיר- נועה של הים | דיסק- הופעה בהארד רוק קפה השלם: בחופש הזה אני... אני מסנג'ר: [email protected] ICQ: -

הנה...

שם: ליאת. גיל: ממש עוד מעט 16. עולה לכיתה (אם בכלל): י'. מיקום: מול המחשב. שיר ואלבום אהוב של יזהר: צילו של יום קיץ וההרד רוק קפה. השלם: בחופש הזה אני...ישן, והרבה! מסנג'ר: [email protected]. ICQ: 308432733.

T S F1

New member
...

שם:טניה גיל: בקרוב מאוד מאוד מאוד מאוד 17 עולה לכיתה (אם בכלל): י"ב [תודה לאל!] מיקום: בבית הגדול, בחדר היפה P: [קרית אתא] שיר ואלבום אהוב של יזהר: אמממ.."הלילות שלנו" "לך עם הלב" השלם: בחופש הזה אני... אעבוד [בעזרת השם, טפו טפו טפו, בלי עין הרע!P:] מסנג'ר: [email protected] ICQ: 241466993

me../images/Emo3.gif :

שם: עדי גיל: 16 וחודשיים וחצי [בערך
] עולה לכיתה (אם בכלל): יא[
] מיקום: הממ מול המחשב שבסלון שבבניין שבנס ציונה
שיר ואלבום אהוב של יזהר: הממ אלבום זה לך עם הלב/הארד רוק קפה.. ושיר זה התחלות/במרחק נגיעה מכאן/צילו של יום קיץ אומשוכזה]; השלם: בחופש הזה אני... הממ אהנה
[אשתדל
] מסנג'ר: [email protected] ICQ: 176920404

kaktusa

New member
נו טוב ../images/Emo3.gif

שם: קרן שמש גיל: 15 וחצי עולה לכיתה (אם בכלל): י"א מיקום: אי שם בין עזה לבת-ים [אשדוד] שיר ואלבום אהוב של יזהר: הופעה בהארד רוק קפה, קשה להחליט איזה שיר השלם: בחופש הזה אני... מדריכה, מטיילת, נוסעת לסמינרים, לומדת [
] וסתם מתפדלעת מסנג'ר: [email protected] ICQ: 174606047

kaktusa

New member
תנועת נוער כן,

הצופים לא
אני מהנוער העובד והלומד, קן אשדוד מרכז [עוד שבועיים אימפריה]

אני ../images/Emo13.gif

שם: טל גיל: 14 עולה לכיתה (אם בכלל): ט' מיקום: איזה חור שיר ואלבום אהוב של יזהר: שיר- עולם של גברים (כרגע). דיסק- יזהר אשדות השני. השלם: בחופש הזה אני... אחייך? מסנג'ר: בקשו במסרים ICQ: 222017113

אני...

שם: חן גיל: 14 וחצי עולה לכיתה (אם בכלל): ט' מיקום: קרית אתא
שיר ואלבום אהוב של יזהר: התחלות הארד רוק קפה!
השלם: בחופש הזה אני...ליד המחשב, יושנת הרבה ורואה T.V
מסנג'ר: [email protected] ICQ: 276194105

למעלה