התפקדות יוני

התפקדות יוני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif

אז איך מאי עבר אליכם? מקווה שסבבה:] שם: גיל: מקומך בארץ: מסר לאומה:
שיר החודש של נועם:
שיר החודש לא של נועם:
משהו טוב
שקרה החודש:
משהו פחות טוב
שקרה החודש:
תמונת החודש:
מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?:
למה אתם לא מחכים החודש? שיהיה לכולנו חודש נפלא!
ההופעות הבאות: 25.6.08- נועם ב"מוזה" ביהוד. וכמובן,
- 9.7.08 נוכחות חובה
הופעה בכורה של נועם!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif

שם:נועה גיל:17.9 (בערך..) מקומך בארץ:ב"ש מסר לאומה:ערב בנות זה הכי אחותי! בחיי זה משעשע! שיר החודש של נועם: קשה בלעדיך (לא שלו אבל קאבר..) שיר החודש לא של נועם: מתי את חוזרת-סינרגיה
משהו טובשקרה החודש:ההופעה של סינרגיה, החברות שלי ועוד כל מיני דברים שאני לא אזכור.. משהו פחות טובשקרה החודש: הלימודים האלו.. זה שהגיוס שלו מתקשר וכבר לא ראיתי אותו מל"ג בעומר!!!!!! תמונת החודש:חחחח נקרעתי שם מצחוק בתמונה! מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?:אממ עוד ערב בנות..? לראות אותו..יציאת האלבום השלישי של סינרגיה, נפטרים מעוד כמה בגרויות.. למה אתם לא מחכים החודש? לבגרויות !

מתפקדת

שם: דנה לייפיצגר גיל: החודש 17 מקומך בארץ: חיפה מסר לאומה: תסתכלו לאן אתם הולכים שיר החודש של נועם: שמתי לב שיר החודש לא של נועם: מים מתחת לגשר משהו טובשקרה החודש: הוא עבר
אה... והיה לי צו ראשון משהו פחות טובשקרה החודש: בגרויות ומתכונות תמונת החודש:
מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?: יומולדת שלי, יומולדת של נועם, בן דוד שלי מתחתן, בת דודה שלי מגיעה מארצות הברית..... הולך להיות אחלה חודש למה אתם לא מחכים החודש? בגרות במתמטיקה ואנגלית

דורן מ

New member
מתפקדתתת

שם: דורן :))) גיל: 20 מקומך בארץ: איזור המרכז! מסר לאומה: כמה קשה שיר החודש של נועם: יופייי שיר החודש לא של נועם: בלי לומר מילה בביצוע של מטרופוליןןןןןן משהו טובשקרה החודש: אממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממ לא יודעת משהו פחות טובשקרה החודש: הרבה הרבה אין לי כח לפרט תמונת החודש: כמובן הפלאייר של צוותא! מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש? וווואיי לא יודעת חושבת שאני מגיע ליהוד למה אתם לא מחכים החודש? אין לי כח לעבוד יאלללללההההההההה צוותאאאאא

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifכן המפקדת!

שם: רתמותק גיל: 20 וחצי כמעט מקומך בארץ: פ"ת (כרגע בסיס תל השומר בריתוק עד יום רביעי בבוקר!) מסר לאומה: לא להבריז מעבודות רס"ר ולא להתעסק עם הרמ"דית שלך כי היא תתנקם וחזק!

../images/Emo204.gifאיכ יוני.

שם: שירן גיל: 17 וחצי מקומך בארץ: פ"ת מסר לאומה: אני רוצה לישוני ]: שיר החודש של נועם: אם הייתי
שיר החודש לא של נועם: מטרופולין - אין לי מקום. משהו טוב שקרה החודש: אמ בעיקר שהוא נגמר. משהו פחות טוב שקרה החודש:
תמונת החודש: אני במהירה.. מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש? האלבום של סינרגיה "השתקפות" יוצא, שיעבור מהר ונגיע ליולי. למה אתם לא מחכים החודש? בגרויות.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif

שם:זהר גיל:15.9 מקומך בארץ:ר"ג מסר לאומה:הכל לטובה
שיר החודש של נועם:אם הייתי
שיר החודש לא של נועם:מקום בלילה-מורן גמליאל,ככה זה-מירי מסיקה משהו טוב
שקרה החודש:בגרות בצרפתית,כל מיני אנשים
משהו פחות טוב
שקרה החודש:הייתי חולה,לחץ בלימודים ועייפות תמונת החודש: מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?:שיגמרררררררר למה אתם לא מחכים החודש?לכל הבגרויות והמתכונות והלחצים

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאני דווקא אהבתי

ואני כן אוהבת את הביצוע של ברי..

Gal15il

New member
**

במקרה הצלחתי לשים את ידי על האלבום החדש של סינרגיה לפני שהוא יצא. יש בו 13 טראקים, מה שמיוחד באלבום הזה השימוש באקורד C. ואך ורק באקורד C. ורק פעם אחת בכל שיר. המילים משתנות בין אהבה אשמה הרגשה ועיניים. עם קומבינציות נהדרות בינהן. נ.ב, שימו לב שאם שומעים את טראק 8 מהסוף להתחלה שומעים "i love mainstream, i love mainstream"

יש תאריך לעשור לחלולים!!!!

שם:מיכל גיל:18 מקומך בארץ:ראשל''צ מסר לאומה: 5.7.08! עשור לחלולים! 4 ימים אחרי זה בכורה של נועם!!D: שיר החודש של נועם:לעוף שיר החודש לא של נועם: שומדבר-כנסיית השכל. משהו טובשקרה החודש: הופעה של אביב ועוד.. משהו פחות טובשקרה החודש: בגריות,מתכונות. תמונת החודש: מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?: אמממ הופעה של נועם ביהוד:) למה אתם לא מחכים החודש? עוד מתכונות ובגריות

עונה.

שם: שיר. גיל: 17+ מיקום בארץ: ראשל"צ מסר לאומה: שום מסר :) שיר החודש של נועם: אני וכל המחשבות שיר החודש לא של נועם: מלח הדמעות. משהו טובשקרה החודש: ההופעה בקריית חיים,ב"ש,כרמיאל.
משהו פחות טובשקרה החודש: כל מיני הבנות למיניהן..... העזיבה של קרן. תמונת החודש: שום תמונה. מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?: לסיים הכל..... למה אתם לא מחכים החודש? מגנים בגרויות וכאלה.... שיהיה לכולנו חודש נפלא! ההופעות הבאות: 25.6.08- נועם ב"מוזה" ביהוד. וכמובן, - 9.7.08 נוכחות חובה הופעה בכורה של נועם!

../images/Emo41.gifקאמבק מ-ט-ו-ר-ף!!../images/Emo41.gif

סתם התחברתי מהמחשב של בצפר כדי להגיד לכם שיש לי קצת בעיות עם המחשב, והוא לא בהישג ידי לאחרונה, אבל הוא בקרוב מאוד יהיה
אני סומכת על מיכלי ועל אתי שיעזרו לי פה, וישאירו את הפורום פעיל.. ובהזדמנות זאת אני רוצה להגיד שאני אוהבת אתכם, את כולכם
ושאני לא יכולה לחכות כבר עד המופע בכורה.. בהחלט אירוע מרגש מכל הבחינות.. טוב דיי עם הרגשי, התפקדות
שם: הילי גיל: 17 וחצי מקומך בארץ: כרמיאל מסר לאומה: תהיו חופשיים. שיר החודש של נועם: בורח
שיר החודש לא של נועם: בוקר טוב איראן, מצטערים, בקיצור-המון אביב גפן
משהו טוב שקרה החודש: וואי המון, כל ההופעות והלראות אנשים וזה..
משהו פחות טוב שקרה החודש: הריב המזעזע עם ההורים, דכאון, נקודת שבירה.. תמונת החודש: אין לי מאיפה להביא לכם, אני בבצפר חח מה אתם הכי מחכים שיקרה החודש?: אני מחכה למחר, כדי לראות אנשים
אללה עבודה עברית! ולהופעות אם אני אלך.. למה אתם לא מחכים החודש? ממ.. אני לא אגיד בגרויות, כי אני לא עושה השנה שום בגרות.. אבל בעיקר התמודדות.. שיהיה לכולנו חודש נפלא!- גם לך נשמאמי שלי
[להזכירכם-עוד שבוע מהיום *אהמ* יומולדת *אהמ* לנועם.. חיחי
]

למעלה