התפקדות יוני

Robin Sparkles

New member
התפקדות יוני

שם- גיל- תאריך לידה- מיקום גיאוגרפי- מסנג'ר/אייסיקיו- עד איזה פרק ראיתם- על הסדרה.. מה הפרק האחרון שראיתם? דמות אהובה- דמות שנואה- מה אהבתם החודש בפורום? החודש הקודם- דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סרט החודש- סדרת החודש- אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- משהו שאתם מתכוונים לעשות- מחכים לחופש?

Robin Sparkles

New member
מתפקדת

שם-כרמית גיל- עוד מעט 16 תאריך לידה-7.6.91 מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו-בעולם שלי עד איזה פרק ראיתם-18 על הסדרה.. מה הפרק האחרון שראיתם?18 דמות אהובה-בלייר,נייט,צ'אק דמות שנואה-אמא של בלייר מה אהבתם החודש בפורום? החודש הקודם- דבר טוב שקרה-סיימתי עם פסיכולוגיה דבר רע שקרה-ביטלו את המסע לפולין. והסדרות הסתיימו סרט החודש-21,27 שמלות,על גופתה המתה סדרת החודש-גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא,מגרש ביתי ועקרות בית נואשות אלבום החודש- שיר החודש-disturbia.church זמר\ת החודש-אנריקה איגלסיאס להקת החודש- ספר החודש-אתמול קראתי את הספר "אהבה אמיתית" של ג'ון לנון והבן שלו
החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות-יום הולדת ולסיים עם הבגרויות משהו שאתם מתכוונים לעשות-למצוא עבודה ולקנות משו או שאני אחכה כמה חודשים.. מחכים לחופש?כן

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifטוב שתפו פעולה../images/Emo3.gif

שם- ענת גיל- כמעט 14 תאריך לידה- 10.8.94 מיקום גיאוגרפי- איש שם בצפון מסנג'ר/אייסיקיו- במסר אם בא לכם עד איזה פרק ראיתם- אממ.. מה שבהוט, לא זוכרת את המספר >< על הסדרה.. מה הפרק האחרון שראיתם? זה לא כמו קודם? |גבה| דמות אהובה- רופוס, צ'אק ובלייר דמות שנואה- אליסון וקצת סרינה מה אהבתם החודש בפורום? לא יודעת..? החודש הקודם- דבר טוב שקרה- קניתי מלא דברים דבר רע שקרה- הפסדנו את האליפות ונפרדנו מניקו
סרט החודש- לא ממש ראיתי
סדרת החודש- האוס אלבום החודש- Let Go של אבריל שיר החודש- מיי וורלד זמר\ת החודש- אבריל לאבין להקת החודש- סימפל פלאן ספר החודש- לא הכי קראתי החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- טיול שנתי משהו שאתם מתכוונים לעשות- לקנות ממתקים לטיול השנתי מחכים לחופש? מאודמאוד

Keren 104

New member
מתפקדת :)

שם- קרן גיל- עוד מעט 15 תאריך לידה- ספטמבר מיקום גיאוגרפי- השרון מסנג'ר/אייסיקיו- בפרטי עד איזה פרק ראיתם- 18 על הסדרה.. מה הפרק האחרון שראיתם?18 דמות אהובה- בלייר! דמות שנואה- כרגע, לילי. מה אהבתם החודש בפורום? את הדיונים על הפרקים החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הכרתי אנשים חדשים דבר רע שקרה- חברה שלי הודיעה לי שהיא לא תיהיה איתי באותו בצפר שנה הבאה סרט החודש- ג'ונו סדרת החודש- שוגר אהובתי, האוס, גוסיפ גירל אלבום החודש--- שיר החודש- איימ אה ניו סול זמר\ת החודש- יעל נעים להקת החודש--- ספר החודש- לא ממש קראתי החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- חופששששששששששש משהו שאתם מתכוונים לעשות- כיף :) מחכים לחופש?ברור!

Just Freckles

New member
מתפקדת../images/Emo9.gif

שם- נויה גיל- 13 וחצי תאריך לידה- 29.1 מיקום גיאוגרפי- מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו- לא היום עד איזה פרק ראיתם- אמממ... אני לא יודעת מספר. אני בקצב של אקסטרה הוט על הסדרה.. מה הפרק האחרון שראיתם? הפרק האחרון ששודר באקסטרה הוט
דמות אהובה- בלייר וסרינה (סופרייז סופרייז) דמות שנואה- אבא של נייט (אני אף פעם לא זוכרת איך קוראים לו
) מה אהבתם החודש בפורום? ש... הוא... היה פורומי כזה. החודש הקודם- דבר טוב שקרה- סמינר בצופים
דבר רע שקרה- בטוח היה משו, אני פשוט לא זוכרת. סרט החודש- ילדות רעות סדרת החודש- אבודים וגוסיפ גירל אלבום החודש- המממ. אני לא שומעת אלבומים שלמים, רק שירים. שיר החודש- love song- sara bareilles זמר\ת החודש- - להקת החודש- paramore ספר החודש- מצפן הזהב החודש הנוכחי- אירוע מיוחד שעתיד לקרות- סיום לימודים! *%^&$@!%^ משהו שאתם מתכוונים לעשות- להתאמן הרבה לטקס סופשנה. מחכים לחופש? ברור

למעלה