התפקדות ינואר כי מזמן לא התפקדנו :)

התפקדות ינואר כי מזמן לא התפקדנו :)

שם: גיל: עיסוק: דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? זוג אהוב ולמה: זוג פחות אהוב ולמה: תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף?

Infin1ty

New member
אני ראשון? (ספוילר)

שם: ארז גיל: 22 עיסוק: אבטחת מידע, ניהול רשתות תקשורת ובעצם כל דבר שקשור בטכנולוגיה מתקדמת דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: דן האמפרי ללא ספק, אני די מזדהה איתו בהמון דברים, במיוחד עם הקטעים שפתאום בחורות מדהימות נופלות עליו משום מקום
ואז הן מתגלות כמתוסבכות והקשר לא ממשיך הלאה. דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: ג'ורג'ינה ללא ספק! היא פשוט מרושעת ומציקה. עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): הרגע שבו צ'אק תופס את החבר החדש של ג'ני (שהוא הכיר לה) סוחר בסמים, פשוט ריגש אותי, שפתאום יש בו המון אנושיות והוא דואג לג'ני כמו אח גדול. איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? השנייה, היה יותר דרמה
זוג אהוב ולמה: צ'אק ובלייר, כי שתיהם "קשים" ולמרות זאת כל אחד מהם משנה את האופי של השני. זוג פחות אהוב ולמה: לא נראה לי שזה יקרה יותר, אבל דן וסרינה, סרינה הרסה אותו לגמרי, לפי דעתי לפחות
(וזה מתחבר בדיוק ללמה אני מזדהה איתו, גם לי קרה בדיוק מקרה כזה) תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף? מחכה כבר להמשך העונה השלישית

Born To Try1

New member
מתפקדת../images/Emo11.gif

שם: הודיה גיל: 22 עיסוק: אין משהו מוגדר כרגע דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: צ'אק באס
הוא מדהים בעיניי. בגלל המסתוריות, הקשיחות לעומת הרגישות, התיחכום, הערמומויות, חוש ההומור המגניב (ניכר יותר בעונה 2). כי הוא פשוט צ'ארמר. דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: נכון לעכשיו אין כזאת. עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): כל מה שהיה בין צ'אק לבלייר בעונה ה-2. איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? ראשונה. זוג אהוב ולמה: צ'אק ובלייר, יש להם קשר יוצא דופן ובאופן מעוות הם משלימים אחד את השני ונראה כאילו הם נוצרו אחד בשביל השני. זוג פחות אהוב ולמה: דן וסרינה כי למרות שהייתה בניהם משיכה עזה, אף פעם לא חשבתי שיש בניהם התאמה. תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד):
משהו להוסיף? לא

Sherri149

New member
פשוט הוצאת לי את המילים מהפה..:)

כל מילה בסלע ! מסכימה לגמרי (;

liat012

New member
מתפקדת ../images/Emo13.gif

שם: ליאת גיל:15 וחצי עיסוק: תלמידה דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: בלייר וצ'אק. כי אין מה לעשות הם הכי מעניינים
דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה:ונסה. לא יודעת למה, אולי גם דן. עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): כל העלילות בעונה השניה ממש אהבתי. איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? השניה, ומהאמצע של הראשונה. לא יודעת ממש להגדיר
זוג אהוב ולמה:בלייר וצ'אק, כי כמו שאמרתי הם הכי מעניינים ומסקנים. הם בעיקרון הכי דומיננטים
זוג פחות אהוב ולמה:וואו יש המון: ונסה ונייט. אני סתם לא אוהבת את ונסה. משהו להוסיף?שחבל שלא משדרים את זה בטלויזיה.

גם אני אתפקד ../images/Emo3.gif

שם: קרן גיל: 19 עוד 4 חודשים 20
עיסוק: מתנדבת בגני ילדים/ בית ספר דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: סרינה ובלייר כי בלייר היא לפעמים ביצ'ית וסרינה כי היא סרינה
דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: בארט
עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): האיחוד של בלייר וצ'אק
איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? 1 זוג אהוב ולמה: צ'אק ובלייר כי הכימיה בינהם מוצלחת זוג פחות אהוב ולמה: נייט וג'ני כי ג'ני לא מתאימה לו תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף? נאופ

גמני עונה../images/Emo9.gif

שם: אפרת גיל: 21 וחצי חחח עיסוק: חיילת משוחררת נחשב?! דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: נייט
גם יפה וגם אופה! חח סתם הוא פשוט הכל ביחד כזה אתם יודעים קצת מנייאק, קצת חמוד, הרבה חתיךךךך והוא היה גם עשיר שזה גם משו..חח הרי כסף זה לא הדבר הכי חשוב(כן בטח!)
דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: ג'ני..היא פשוט דמות לא יציבה שזה מעצבן כבר עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): אממ...כל מה שקשור לנייט כמובן, חח ואממ האהבתי גם את הרומן של סרינה ודן איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? העונה ה-1..ברוב הסדרות העונה הראשונה הכי טובה אח"כ קצת פחות זוג אהוב ולמה: נייט ואני (הייתי רוצה..) נראה לי שדן וסרינה..זאת הייתה אהבת אמת כזאת בלי משחקים וכל החרטה הזה.. זוג פחות אהוב ולמה: אממ יש מצב שונסה ונייט..בקושי היו ביחד ולא נראו רומנטים בכלל קיתר לא יודעת משו שם פשוט לא עבד.. תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף?

jasika siton

New member
מתפקדת :)

שם: ג'סיקה גיל: 17 וחצי עיסוק: תלמידה דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: בלייר וסרינה, ואחרי זה צ'אק :) אין כלכך הסבר.. דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: ונסה - היא כזאת מתחסדת ומצתדקת, מתערבת לכולם בעניינים, אומרת לאחרים לא לעשות דברים שהיא בעצמה עושה.. קיצר איכ. עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): אמ.. היו כמה, אבל אחת מהן בעונה ראשונה שסרינה באה לבלייר ואמרה לה שהיא הרגה מישהו.. ואז את כל הסיפור שהיה עם זה וג'ורג'ינה וכל הבאלגן שהיה. ועוד עלילה, בעונה השנייה שג'ורג'ינה חזרה אחרת, ואת כל הקטע שהיה שם עד שהיא נהפכה להיות מי שהיא הייתה. איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? גם וגם. זוג אהוב ולמה: אהבתי את דן וסרינה כי הם היו זוג מעניין.. חח אין כלכך הסבר. זוג פחות אהוב ולמה: צ'אק ובלייר. אני חולה על שניהם, ושמחה שהם ביחד.. אבל העלילה שלהם בעונה השלישית יבשה.. הם פשוט ביחד ואין כבר את כל המשחקים שהיו בניהם שזה היה חלק מענייין מהסדרה. תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף? ראיתי לפני כמה זמן קטעים מהעונות הראשונות.. והן היו כאלה מושלמות לעומת העונה השלישית.. למרות שגם אותה אני ממש אוהבת אבל העונות הראשונות היו פשוט מדהימות!

JAP Noa

New member
אמנם כבר סוף ינואר../images/Emo58.gif

שם:נעה..דיי צפוי
גיל:19 עיסוק: חייייילת. דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: סרינה. למה? כי למה לא? סתם חחחח..קודם כל - יש לה סטיייייייייייל.
והאמת שאני אוהבת אותה בכל גילגולייה וצורותייה..כריצ' ביצ' מהגהנום, כגודיגודי לאבידאבי עם דן (שיחזרו כבר קיבינימט!!), וגם כזאת שרבה מכות רצח עם בלייר, ככזאת שיוצאת עם הומואים (אין צורך בכלל להזכיר את זה..) וגם.......
זורקת את כל עתידה לפח ויוצאת עם יצור עולמי, שמילא אם הוא היה נראה טוב אבל הוא מכוער וגם זבל. דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: ווואי יש כמה האמת, אבל נראהלי שאת המקום הראשון בהחלט קוטף אהרון רוז. שמישהו יסביר לי מה הם חשבו לעצמם? עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): ההתחלה של העונה ה-1..סרינה ודן, בלייר ונייט וצ'אק בהתחלה (ולא המסטיק הזה שנהיה מזה מידי פעם), סרינה נייט ובלייר..כל המשולשים האלה
איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? עונה 1. האמת שאני חייבת להגיד שאת עונה 2 ממש לא אהבתי, היא התחילה ממש טוב אבל המשיכה ממש מופרך. ועונה 3 מטורפת ואני אוהבת אותה ככה, רק חבל שממחזרים קצת קווי עלילה. אבל מטורף זה טוב
זוג אהוב ולמה: סרינה ודן..מה זה למה? כי הם הכי חמודים ומושלמים בעולם, והם ממש יפים ביחד.
זוג פחות אהוב ולמה: צ'אק ובלייר כשהם נהיים קיטשיים מידי (איכ דיי, את ביצ' ואתה זבל, תתנהגו בהתאם!) וגם כל מי שמתחבר לוונסה. זה פשוט לא טבעי בשבילי שהיא תהיה עם מישהו..מזעזע. תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף? זה נשמע כמו הראיונות שאני עושה לחיילים.."משהו להוסיף לסיום?" חחחחחחחחחח..

Robin Sparkles

New member
קצת באיחור

שם:כרמית גיל:18 עיסוק:חיילת.כרגע בקורס דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה:צ'ייס.אין לי כוח לחפור דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה:ג'ני עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2?1 זוג אהוב ולמה:צ'ייס וונסה זוג פחות אהוב ולמה: תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): משהו להוסיף?

britmel

New member
מצטרפת

שם: רעות גיל: 23 עיסוק: סטודטנית דמות אהובה מאחת שיודעת ולמה: מממ .. קשה אבל סרינה :) דמות שנואה מאחת שיודעת ולמה: מממ אין עלילה אהובה (לא לשכוח לסמן בספויילר את הכותרת ההודעה במידה ומדובר על העונה ה3): הכלל העונה ה2 וה3 :) איזה עונה יותר אהבת 1 או ה2? 2 זוג אהוב ולמה: סרינה ודן ( לא ידעתי שהם זוג במציאות.. ), אבל גם צאק ובלייר הם כאלה מושלמים ביחד באמת.. אהבה אמיתית
זוג פחות אהוב ולמה: אין תמונה (תמונה של מישהו הקאסט או של כמה ביחד): -----> משהו להוסיף? באסה שהן יצאו להפסקה מה הפסקה? אוףףף נו טוב נחכה חודשיים.. גם ככה עד אז יש לי מבחנים... אחת הסדרות הכי טובות בעולם
אמן שתהיה עוד עונה :)

למעלה