התפקדות מאי

Keren 104

New member
התפקדות מאי ../images/Emo195.gif

שם: גיל: כמה זמן את בפורם (בערך..): הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה
): סרט שראית בחודש שעבר: ספר שקראת חודש שעבר : דבר רע שקרה חודש שעבר: דבר טוב שקרה חודש שעבר: תוכניות לחודש הזה: בכלליות איך עבר החודש: משהו שבא לכם להוסיף:

JAP Noa

New member
בלופבלופבלופ../images/Emo3.gif

שם: נעה
כמה זמן את בפורם (בערך..): שנה ומשהו? הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ):מה זה?
צבא
סרט שראית בחודש שעבר: וואי היו מלא שאני אפילו לא זוכרת..אבל ראיתי החודש [אתמול
] את נער החידות ממומביי
בין הסאטים! ספר שקראת חודש שעבר : יוונית למתחילים
דבר רע שקרה חודש שעבר: שאהובתי השתחררה
דבר טוב שקרה חודש שעבר: בשורות טובות לקראת סופ החודש
תוכניות לחודש הזה: שמירה [כל הזין ובניו], מיוניםמיוניםמיונים. ואולי בסוף החודש לעזוב את הבסיס, תלוי בכלכך הרבה דברים. בכלליות איך עבר החודש: היה טוב, היה רע, העיקר שעבר. משהו שבא לכם להוסיף: שבוע הבא אני חמישה חודשים בצבא!!
מי היה מאמין?

RayoDeLuz

New member
עונה

שם: קרן גיל: 19 ו5 ימים
כמה זמן את בפורם (בערך..): מפתיחתו
הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ): אין סרט שראית בחודש שעבר: או היו הרבה ספר שקראת חודש שעבר : כנ"ל דבר רע שקרה חודש שעבר: כל מיני דבר טוב שקרה חודש שעבר: כנל תוכניות לחודש הזה: לחגוג לאמא יומולדת ולמצוא עבודה.. אה סבא בא
[הוא כבר פה] בכלליות איך עבר החודש: סיידר משהו שבא לכם להוסיף: נאופ

Robin Sparkles

New member
פלאפון חדש../images/Emo13.gif

שם:כרמית גיל:עוד 36 ימים 18
כמה זמן את בפורם (בערך..):מאז שהוא נפתח הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ):18 במאי באנגלית סרט שראית בחודש שעבר:מלחמת הכלות ספר שקראת חודש שעבר :twilight דבר רע שקרה חודש שעבר:כלמיני.... דבר טוב שקרה חודש שעבר:נהרס לי הפלאפון-מה שאומר שקונים חדש חחחח תוכניות לחודש הזה:היום קנו לי פלאפון חדש
nokia n85 בכלליות איך עבר החודש:רגיל משהו שבא לכם להוסיף:יש לי מחר מתכונת בתנ"ך
יש נושא שלם שאני לא יודעת אווווף הודגש באמצעות מדגישומטיק

jasika siton

New member
עונה .. :)

שם: ג'סיקה גיל: 16 + עוד מעט 17 כמה זמן את בפורם (בערך..): שבוע בערך חח הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ): מתמטיקה :( סרט שראית בחודש שעבר: אמ.. 13 - בפעם האלף. ספר שקראת חודש שעבר : לא קראתי .. דבר רע שקרה חודש שעבר: זה היה תחילת החודש הזה, שני הידידים הכי טובים שלי התגייסו |: דבר טוב שקרה חודש שעבר: הייתי במסיבת וילה גיוס שלהם, היה הכי כיף שיש. תוכניות לחודש הזה: להצליח בבגרות המעצבנת הזאת. בכלליות איך עבר החודש: נחמד .. :) משהו שבא לכם להוסיף: אמ, הגעתי סופסופ לעונה השנייה :) !

Keren 104

New member
מתפקדת ../images/Emo13.gif

שם: קרן גיל: 16 עוד מעט כמה זמן את בפורם (בערך..): הרבה
הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ):הקרובה צרפתית.. ואחר כך מתמטיקה
סרט שראית בחודש שעבר: מלחמת הכלות ספר שקראת חודש שעבר : הנער פיג'מת הפסים.. לבוק ריפורט באנגלית
דבר רע שקרה חודש שעבר: חברה שלי מאד איכזבה אותי.. דבר טוב שקרה חודש שעבר: זה היה חודש בלי בגרויות ומגנים חח
תוכניות לחודש הזה:לעבור את הבגרויות בכלליות איך עבר החודש: סבבה משהו שבא לכם להוסיף: בהצלחה לכל מי שניגש לבגרות

Just Freckles

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

אז מה אם זה באיחור?
שם: נויה גיל: 14 וקצת :) כמה זמן את בפורם (בערך..): מהיום הראשון
וואו, עבר המון זמן.. הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ): אין לי. אבל יש לי עוד הרבה לפני, אז אין לך מה לקנא
סרט שראית בחודש שעבר: מארלי ואני. מומלץ, זה ממש יפה. ובכיתי המון בסוף
ספר שקראת חודש שעבר : לעולם-לא-עולם של ניל גיימן. חמוד מאוד
דבר רע שקרה חודש שעבר: יום השואה. זה נושא רגיש אצלי... לא יודעת למה. דבר טוב שקרה חודש שעבר: ביטלו לנו 3 מבחנים! ווהווו
תוכניות לחודש הזה: לחרוש, לחרוש, ולחרוש. בכלליות איך עבר החודש: סבבה :) משהו שבא לכם להוסיף: מישהו מוכן להסביר לי איך מדגישומטיק פועל?! אני חושבת שהוא שונא אותי. אני לא מצליחה להפעיל אותו

MeItOsH

New member
מתפקדת

שם:מיתר גיל:16 כמה זמן את בפורם (בערך..):מההתחלה. הבגרות הקרובה(ואם אין לך ,אני כל כך מקנאה ):נראלי לי שב25.5 במתמטיקה..ואח"כ ב27.5 בפיסכולוגיה סרט שראית בחודש שעבר:טוויליט,מארלי ואני,וולברין,יס מן..וכו' ספר שקראת חודש שעבר :טוויליט[בפעם השנייה] ,מספר חסוי-ליעד שהם,למה גברים מעדיפים ביצ'יות דבר רע שקרה חודש שעבר:נכשלים במתמטיקה,ימים מרוכזים דבר טוב שקרה חודש שעבר:היה קצת חופש פסח..
תוכניות לחודש הזה:ללמוד/לקרוע ת'תחת בלמידה. בכלליות איך עבר החודש:זורם משהו שבא לכם להוסיף:הפרק של גוסיפ פשוט עשה לי את היום.ג'ורג'י

למעלה