התפקדות מאי

GraySnowflake

New member
התפקדות מאי

התפקדות רגילה: שם: גיל: מגורים: התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי: במאי הקרוב אני הכי מחכה ל: במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל: דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים): התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה): התפקדות דרקונים: דרקון החודש: ספר הרקונים האהוב עליי: הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם: אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי): תמונת החודש: חודש מאי פייי לכולם...אהה כיס מיי שיט....

GraySnowflake

New member
עונה!

התפקדות רגילה: שם: גיא גיל: 15 בסוף החודש (25) מגורים: אזור י-ם התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי: אני בכיתה ט' אז...יש לי פול פעילויות חברתיות שכבתיות במאי, יש לי יומולדת...חח, יש לי פעיולות שחב"גים מיוחדת של חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע:"מבצע חובבה, סודי ביותר ! אסור להביא מזלגות !!!" במאי הקרוב אני הכי מחכה ל: מבצע חובבה "הלילה הלבן" במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל: בחינות המין של התיכון והמבחנים הארציים של משרד החינוך דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים): היא מזה סנובית... התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה): שם יפה, אבל יותר יפה מאיה התפקדות דרקונים: דרקון החודש: דרקון קורן (מו"ד) (Radiant Dragon בתרגום חופשי) ספר הרקונים האהוב עליי: אני אוהב יותר דרקונים ברקע העלילה מאשר במרכזה הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם: מוזרים כאלה אבל מעניינים אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי): לא יודע מה אני הכי אוהב אבל באופן אישי לדעתי רומח הדרקון זה ארוך ומייגע(כמעט 200 ספרים) תמונת החודש: פתחו ת'קובץ דוס, התמונה הכי יפה הרישמית של קייט שלדעתי היא מקום שני הכי יפה(את זאת שלדעתי הכי יפה נראה לי ששהתי בסקר הקודם)(אני שם בדוס כי חבל להרוס בתמונה דחוסה וגם זה תמונה שוכבת ולא עומדת לא כי אני לא יודע איך כמו שכבר טענו באיזה פורום...) חודש מאי פייי לכולם...אהה כיס מיי שיט....

A Radcliffe

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo129.gif

התפקדות רגילה: שם:מיצ|
גיל:כמעט 14 מגורים:גני תקווה >< התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי:כי ה24 במאי יגיע סוף סוף! במאי הקרוב אני הכי מחכה ל:24 במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל:מיצ"בים דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים):אני מאד לא נמשכת לפוני כחול
התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה):יפה
התפקדות דרקונים: דרקון החודש:*לא יודעת**חושבת**רצה להביא ספר* - נרווגי נקוד>< ספר הרקונים האהוב עליי:NON זה אומר שאני מפגרת? הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם:אתה רציני?

אני לא פה! אני לומדת היסטוריה! |בלתינראת|

התפקדות רגילה: שם: בר גיל:17 מגורים:בקרטון על המדרכה מחוץ לבית
התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי:נפטרים מיחידה בתקשורת! במאי הקרוב אני הכי מחכה ל:כלום >< תקופת בגרויות. במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל:בגרויות בגרויות בגרויות דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים):בגרויות! מה לא מובן? התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה):זה שם. נקודה. התפקדות דרקונים: דרקון החודש:הדרקון הירוק שלי הוא דרקון המלניום
ספר הרקונים האהוב עליי:מעוף הדרקון הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם:הארי פוטר? הא? באיזה שפה זה?! אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי):לא יצא לי עדיין לקרוא. אחרי תקופת בגרויות (!) אני אשב לקרוא קצת. תמונה:(שאגב מאוווווווד קשורה לדרקונים תשאלו ואשיב)

majsbi

New member
עונה

שם: מרב גיל:16 מגורים: ירושלים התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי:הולכים סוף סוף לעשות לי יומולדת במישדפחה(נזכרו) אז יהיה כיף. במאי הקרוב אני הכי מחכה ל:לשום דבר! כמה שיתר רחוק1 כל יום שעובר הבגרויות מתקרבות במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל:בגרויות דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים):מאי זה לא שם משהו התפקדות מאי: התפקדות דרקונים: דרקון החודש:הזבנקרית ההונגרית ספר הרקונים האהוב עליי:רומח הדרקון הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם:מגניבים אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי):זה על דרקונים תמונת החודש:דוקא תמונה של סוס, אז זה לא קשור לפה חודש מאי פייי לכולם...אהה כיס מיי שיט....

ShadowDweller

New member
קשוח ><

התפקדות רגילה: שם: יעל. גיל: 15 מגורים: אי שם בגליל התחתון.
התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי: אמור לצאת קליפ ל- Teenagers [אז איפה הוא לעזאזל?!] במאי הקרוב אני הכי מחכה ל: מיון לקורס מד"צים.. זה במאי בכלל? אז ל"ג בעומר. במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל: מתמטיקה?! דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים): היא קטנה מדי.. היא בת 13 או משו XD
התפקדות דרקונים: דרקון החודש: אממ.. ההוא שההוא צייר.. נו איך קוראים לו?! ספר הדקונים האהוב עליי: [?!] לאדעת.. יש אחד מגניב כזה בחדר של אח שלי- שכחתי איך קוראים לו ואין לי כוח לבדוק. הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם: קשוחים >< אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי): אממ.. מי אמר שאני הכי אוהבת?! טוב נו אבל אני אוהבת את הסגולה [כי היא סגולה]
תמונת החודש: ציור שציירתי.. סליחה על האיכות. [וגם על חוסר המוכשרות שלי]

לא שווה. ../images/Emo11.gif סמינר מדצים של הנועל 14 יום ביער

ככ הייתי חוזרת עלזה למרות חוויות הניר-דת' שלי.

יש! התפקדות!!!

התפקדות רגילה: שם: איתמר גיל:13 =P מגורים:בני ברק התפקדות חודשית: מאי השנה הולך להיות שווה כי: מה אתה שואל אותי?!?!? במאי הקרוב אני הכי מחכה ל:ח-ו-פ-ש!!! במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל:מבחנים דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים):כי היא ילדה מ-ע-צ-ב-נ-ת!!! התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה):יפה, יפה... התפקדות דרקונים: דרקון החודש:הדרקונים של מו"ד!! ספר הדקונים האהוב עליי:אני לא יודע... הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם:מעפנים אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי):אין לי מושג... הודגש באמצעות מדגישומטיק

dndman

New member
יאללה, נתפקד! (חשבתי שיש לי עוד חצי שנה לזה!)

שם: אייל גיל: 22 מגורים: מרכז (צפון) מאי השנה הולך להיות שווה כי: כי *שקרכלשהו* במאי הקרוב אני הכי מחכה ל: אממממ למה כבר יש לחכות במאי? אולי ל"שודדי הקאריביים"? במאי הקרוב אני הכי לא מחכה ל: ל..... *שקרכלשהו* (שוב, כן כן) דווקא לא בא לי על מאי כי(אפשר לפרש בכמה מובנים):לא מכיר אותה, זה חשוב להכיר ת'בתאדם לפני, אתם יודעים.... התפקדות מאי: מאי זה שם יפה/לא יפה לדעתי(אפשר גם כי, לא חובה): יפה יפה, אני בעד התפקדות דרקונים: דרקון החודש: דרקון החודש? ההוא מהאלה, הכי מוכר שיש ספר הרקונים האהוב עליי: ספר דרקונים? ומה עם סרט? מישהו ראה את "עולם הדרקונים"? גאוני! הדרקונים בהארי פוטר וגביע האש הם: דרקונים... מה יש לומר עליהם? אההה כן, לא נאמנים למיתולוגיה הרגילה, כמו רוב הדמויות של הגב' אני הכי אוהב רומח הדרקון/?(כי): אני הכי אוהב את זה? מה עם "מחזור שער המוות" לכו לקרוא, מומלץ :) תמונת החודש: לקוחה מהאתר של אחד הציירים הגאוניים ביותר, שאיירו גם את חוברות מבוכים ודרקונים הראשונות (Larry Elmore)

למעלה