התפקדות נובמבר!

tomer tayeb1

New member
התפקדות נובמבר!

wake up people! שם: גיל: אזור מגורים: איך עבר החודש?: משהו שעשה לכם את החודש: משהו שביאס לכם את החודש: שיר החודש: להקת החודש: אלבום החודש: איש החודש: תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: תמונה: התפקדות נעימה. שיהיה לכולם חודש מיוזי!!!. ו.. תתעוררו בבקשה XD

new born1

New member
דרך אגב אנשים שיניתי כינוי

הייתי tomer tayeb1 עכשיו אני new born1 XD אז לא להתבלבל

new born1

New member
../images/Emo45.gif

ואנשים תתפקדו XD. בשביל חיי הפורום בחייאת

Astro Sock

New member
sir yes sir!

שם: גלית גיל: 15 אזור מגורים: ראשון איך עבר החודש?: עליות וירידות משהו שעשה לכם את החודש: כלמיני משהו שביאס לכם את החודש: להיות חולה, מבחן במת', הביטול של סליפנוט :/ שיר החודש: Nebula - Incubus, The Hand That Feeds - NIN להקת החודש: כבר לא יכולה להגיד סליפנוט אז..לא יודעת אלבום החודש: With Teeth, Start Something איש החודש: הגברת שצויינה בשאלון הקודם תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: ללמוד. ווהו תמונה: משהו מגניב שצילמתי בת"א (היי זה חרוז)

.

שם: נועה גיל: 14 ו10 חודשים אזור מגורים: פה איך עבר החודש? קסום: משהו שעשה לכם את החודש: ההופעה של טאריה טורונן
משהו שביאס לכם את החודש: ההופעה נגמרה |ל-ש| שיר החודש: כל My Winter Storm של טאריה, הרבה נייטוויש והמון אפיקה. להקת החודש: טאריה נחשבת ללהקה? אם לא אז נייטוויש+אפיקה אלבום החודש: MWS איש החודש: שקד ויובל תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: מנהיגות והמון עבודה. תמונה: אין לי כוח X:

../images/Emo25.gif

שם: מייטוש
אזור מגורים: דרום
איך עבר החודש?: עבר מעולה.
משהו שעשה לכם את החודש: החברההכיטובה
משהו שביאס לכם את החודש: הממ, הערס החרמן מהמיראז'\:
שיר החודש: אוטו זבל- הבילויים
להקת החודש: הבילויים@!
אלבום החודש: 'שכול וכישלון'.
איש החודש: אני!! מה, לא?
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: להוכיח את עצמי בתפקיד החדש.
+להתחיל לעשות שיעורים פרטיים.
תמונה: תמונה טובה של הרקפת שלי.:)

Musedol

New member
אפצ'י

שם: דור המהממת גיל: 18 עוד מעט אזור מגורים: מרכז איך עבר החודש?: התחיל טוב, המשיך רע ונגמר מצויין משהו שעשה לכם את החודש: ההפקה ללא ספק :), 7 חודשים עם הבחור משהו שביאס לכם את החודש: שאני חולה שיר החודש: גלגלצ להקת החודש: לא יודעת אלבום החודש: מארון 5 איש החודש: החבר שלי ואני :) תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: רביצת על ושימת זין על מבחנים תמונה: אחרי ההצגה עם פאפא

:]

שם: נלי גיל: 18 אזור מגורים: כפר סבא\תל אביב איך עבר החודש?: סבבה כזה, התחלתי עבודה חדשה, דרכי נפרדה עם חברה שחשבתי שהייתה טובה, התחיל החורף (בערך) אז זה אומר מלתחה חורפית שזה תמיד כיף, אממ...סביר כזה, בסך הכל. משהו שעשה לכם את החודש: שיחות עם חברותיי משהו שביאס לכם את החודש: אמא שיר החודש: Alicia Keys ft. Jack White- Another Way To Die מי חשב שכזה שילוב יכול להיות מוצלח? להקת החודש: הקייזר צ'יפס עם ההופעה המגניבה שלהם והאלבום העוד יותר מגניב. אלבום החודש: kaiser chiefs- off with their heads מומלץ בחום איש החודש: איתן ואורי תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לעשות בוחטה של כסף. תמונה: בלינק [מקווה שזה יעבוד]

Lyla Bellamy

New member
../images/Emo183.gif

שם:שגית גיל:16 וחודש אזור מגורים:ירושלים איך עבר החודש?:... משהו שעשה לכם את החודש: גשם ! משהו שביאס לכם את החודש: תקופת מבחנים שיר החודש:Lovers Are Losing - Keane להקת החודש: קין אלבום החודש:perfect Symmetry - Keane איש החודש:... תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה:הממ להתקדם עם הקליפ אני מניחה תמונה:אין לי כוח אבל הנה פטריה

Djerry

New member
רגילה!

שם: דגנית גיל: החודש בת 19 אזור מגורים: קרית מוצקין איך עבר החודש?: לא קל אבל טוב משהו שעשה לכם את החודש: סיום הקורס משהו שביאס לכם את החודש: סיום הקורס שיר החודש: להקת החודש: אלבום החודש: איש החודש: תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לנצל את הרגילה הזאת עד הסוף ולהתחיל את ההסמכות שלי תמונה:

NothingInMyWay

New member
לא הייתי פה הרבה זמן

שם:גל אזור מגורים:רחובות איך עבר החודש?:לא טוב. משהו שעשה לכם את החודש:ציונים טובים,קניתי 10 דיסקים שרציתי לקנות כבר הרבה זמן משהו שביאס לכם את החודש:לא משהו ספציפי שיר החודש:The Killers - Human להקת החודש:The Killers אלבום החודש:Kings of Leon-Only By The Night איש החודש: אובאמה,מן הסתם
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה:

למעלה