התפקדות פורום רגאי
תשס"ט!!

Carcass

New member
התפקדות פורום רגאי ../images/Emo43.gif תשס"ט!!../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif

טוב הקיצר חברים התחלפה שנה...והמון זמן לא עשינו..אז... שירשור התפקדות לשנת תשס"ט בפורום רגאי !!! שם: גיל: מקום מגורים: עיסוק: (לשון זכר) זמן בפורום: סבבה לך פה? יש תלונות?(להפנות לשיידי) האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת? שיר ממש מומלץ לכולנו? רידים\אלבום מומלץ? איך עבר החג? מה תם עושים אחרי החג? מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - ) תוכניות לשנה החדשה? שתהיה לכולם אחלה שנה,עם המון פאן ונתראה בשמחות !

אחד לשנה החדשה

שם: גיל גיל: 20 והצי (הייתי אומר מחר יום הולדת אבל אף אחד לא היה מבין והיו חושבים שזה באמת מחר...) מקום מגורים: מובלעה בקו הירוק ניימד צופים עיסוק:
(לשון זכר) (טוב מאוד אחי) זמן בפורום: 28/10/05 (פאק זה אוטוטו 3 שנים...) סבבה לך פה? לא רק פה :) יש תלונות?(להפנות לשיידי) (או שלא) האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת? טאורוס ריילי עשה לי את השנה ללא ספק. שיר ממש מומלץ לכולנו? capleton-bombo red. לא קשור לכלום, אבל די חפרתי על קלאסיקות של קינג שאנדו החג... רידים\אלבום מומלץ? 90s riddim וקרדיט לאלעד שהמליץ לי עליו ואמר שאני אוהב. צדק. איך עבר החג? הרבה בטן גב, כמושצריך. מה תם עושים אחרי החג? חוזרים לצבא ליום אחד ואז שוב חופש. טמטום... מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - ) הסול ג'אז צריך להיות סבבה לגמרי... תוכניות לשנה החדשה? להשתחרר מצה"ל ולהתחיל את החיים האמיתיים. אמן כן יהי רצון ויפה שעה אחת קודם. שתהיה לנו שנה טובה אנשים יקרים! כתיבה וחתימה טובה לכולנו. גיל.

Carcass

New member
טוב אז כחי..

שם: אלעד\באזדל\רוזן. גיל: תיכף 24 מקום מגורים: ראשון. עיסוק: סטודנט\סטלן. (לשון זכר) זמן בפורום: כה ממזמן. סבבה לך פה? וואלה לא ובהזדמנות הזאת אני רוצה לפנות לשיידי. יש תלונות?(להפנות לשיידי) סתם אין באמת תלונות. האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת? BUGLE. שיר ממש מומלץ לכולנו? Bugle - Heaven. רידים\אלבום מומלץ? אני עכשיו חורש על הניינטיז רידים(שהמלצתי לשיידי). איך עבר החג? וואלה היה נחמד,בלתי מנוצח בפרו אבולושן בטורניר היחידים המשפחתי המורחב לכבוד ראש השנה. :) מה תם עושים אחרי החג? לומדים. מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - ) לומדים,אז בחורות - שבוע הבא. תוכניות לשנה החדשה? ללמוד,ואם לא ללמוד אז לחזור לעבוד ולתת גיחונת קטנה לחו'ל בקיץ הבא.

xXx Shiraz xXx

New member
שיררררררררררררררז SE MOI

שם
: שירז גיל
: בקרוב 17 מקום מגורים
: קיבוץ הזורע המקסים עיסוק
: תלמידה בעייתית בי"ב / עובדת בדיר עזים (לשון נקבה טו בלודקלאט) זמן בפורום:
מי סופר. שנתיים? סבבה לך פה?
אחלה בחלה. קצת מת לפעמים. יש תלונות?(להפנות לשיידי)
לא רואים את שיידי מספיק ;) חחחחח האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת?
קונשנס. סוף סוף מישהו שעושה רגאיי טוב ולהפתעתי הרבה גם טוב מראה!
שיר ממש מומלץ לכולנו?
Busy SIgnal - Tic Tic Toc רידים\אלבום מומלץ?
Air Waves Riddim איך עבר החג?
מעולללללללללה מה תם עושים אחרי החג?
חוזרים לשגרה האיומה, מחכים לצום חחחח מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - )
אלעד שלוט בעצמך =] תוכניות לשנה החדשה?
לסיים את הבצפר. לפחות לסיים. לחגוג כמה שאפשר. שתהיה לכולם אחלה שנה,עם המון פאן ונתראה בשמחות !
שתהיה שנה מעולה. רק חיוכים =]

הופה ../images/Emo192.gif

שם
כשף גיל
22 מקום מגורים
קדימה
עיסוק
עובדת וסטודנטית (לשון זכר) זמן בפורום
מהברית אני פה.. סבבה לך פה?
פאנן לגמרי
יש תלונות?(להפנות לשיידי)
אין
האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת?
Elijah Prophet שיר ממש מומלץ לכולנו?
נזרום עם גאנג'ה מאן של Elijah Prophet רידים\אלבום מומלץ?
World's Greatest Riddim איך עבר החג?
מצויין.. הרבה מוזיקה טובה
מה תם עושים אחרי החג?
ממשיכים בשיגרה.. מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - )
קטעים איתך
תוכניות לשנה החדשה?
להתפטר אחרי סוכות, לטוס קצת, לסיים ללמוד, לחסוך ולהיות בהרבה דאנסים טובים
והנה תמונה
אגב במקרה בין האמן המפתיע לרידם המומלץ

Nechi Nech

New member
ערב טוב

שם: רביד גיל: 20 מקום מגורים: פ"ת עיסוק: חייל זמן בפורום: מיום הקמתו סבבה לך פה? סבבה מאוד יש תלונות?(להפנות לשיידי) הכל סוכר האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת? Erup.. סול ג'יי השמיע לי אותו לפני הרבה זמן.. בתקופה ההיא הוא עוד היה נשמע כמו חיקוי זול למובאדו (בסטייל, לא בזיופים הנוראיים).. אבל וואלה, בחור מוכשר שרק משתפר משיר לשיר.. שיר ממש מומלץ לכולנו? Black Uhuru ft. Shabba Ranks - Shine Eye Gal גרסה אדירה עם שאבה!! רידים\אלבום מומלץ? כמעט ולא יוצא לי להתעדכן בדברים חדשים... וכרגע לא עולה לי לראש משהו.. איך עבר החג? אליפות מה תם עושים אחרי החג? ממשיכים לחיות מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - ) עוד לא יודע.. כנראה קומפורט.. תוכניות לשנה החדשה? להשתחרר..

אני!!!!

שם:שחר גיל:אני לא אכתוב, הקטינות יפסיקו לבוא.. מקום מגורים:קיבוץ משמר הנגב עיסוק: אני לא עסוק, תבואו מתי שבא לכם, אתם תמיד מוזמנים... (לשון זכר) זמן בפורום:וואלה הרבה זמן, לא זוכר סבבה לך פה? סבבה לגמרי... יש תלונות?(להפנות לשיידי)כן! אני רוצה יותר ROOTS ROCK REGGAE, SKA, ROCK STEADY כמה אפשר לאכול דאנסהול? חוץ מזה הכל יופי! האמן המפתיע שלך ברגאי בשנה החולפת?וואלה לא יודע... שיר ממש מומלץ לכולנו? Bob Marley and The Wailers - Don't Rock My Boat רידים\אלבום מומלץ?los caparos- rasta vasily חובה בכל בית ישראלי!(ורוסי?) איך עבר החג?מוזררר מה תם עושים אחרי החג?הייתי בערב הראשון של RASTADUB6, אח שלי ניגן שם(ROCKERS) אבל ברחנו, לא היה וייב משהו באותו בערב.. מה תם עושים בשישי בערב?(בחורות18 + לפנות אליי - )אוי, הרבה בירה בחינם עם מסיבה חרא.. תוכניות לשנה החדשה?ה-ר-ב-ה הופעות פסטיבלים של רגאיי, אני באמת מחכה..

וואלה אני מכבד את התרבות הזאת...

אבל זה כבד מידי בשבילי...יותר מידי אלימות...
וזה לא שאני לא אוהב, אני משומע, אבל דברים מסויימים

למעלה