התפקדות #35,687,065

התפקדות #35,687,065

מה קורה? התגעגעתי... כבר נמאס לי לומר את זה, אבל שוב נאלצתי להיעדר מהפורום לאחרונה... הזמן האחרון הוא תקופה מאוד קשה בשבילי בצבא, שאני מקווה שתחלוף במהרה, כי לצערי היא באה גם על חשבון הניהול שלי כאן ולא מעט. אני מקפיד על כניסה לפורום בכל יום, אבל אין לי יותר מדי זמן לעדכן... בכל אופן אני מנצל כל רגע פנוי לעדכונים והיום אני עושה סשן די רציני כאן. אז התפקדות, הרבה זמן לא הייתה לנו כאן: שם: ותק: מאיפה באת: עיסוק: טיון טוב מהזמן האחרון: משהו טוב: מסר לאומה: ולא לשכוח תמונה, בעיקר לעלמות חן
שבת שלום ושבוע טוב חברים!

יאללה

שם: ענבר ותק: מיומו הראשון של הפורום לדעתי :) מאיפה באת: פתח תקווה עיסוק: תלמידה טיון טוב מהזמן האחרון:מהזמן האחרון זה לא אבל :) סנסמיליה- בלאק אוהרו. משהו טוב: הופעה של שבק. כדאי :) מסר לאומה: תהיו טובים :).

שלי

שם: סמל גיל ותק: 20 מאיפה באת: המערב הפרוע של השומרון עיסוק: (עדיין) חייל טיון טוב מהזמן האחרון: israelites - come together (כן כן, גרסא לחיפושיות הקצב...) משהו טוב: לא רציני אומנם, אבל עוד שבוע יש לי פז"מולדת שנתיים. וזה אומר ששני שליש שירות כבר חלפו... וההופעה של שב"ק בחמישי הייתה משובחה! מסר לאומה: תהיו טובים ואל תשתינו בחצר של בסיס אם יש רס"נים ברדיוס 100 מ' לפחות!!! תמונה >>> GREETINGS AND BEST REGARDS מצפה מכולכם להתפקד!!!

Carcass

New member
איי איי.

גם לי כבר איןהרבה זמן לכתוב פה ביום יום..עבודה ענינים.. בכל מקרה: שם: אלעד. ותק: הרבה. מאיפה באת: מראשון...? עיסוק: מוכר אלכוהול בדיוטי פרי. טיון טוב מהזמן האחרון: Tarrus Riley - One Two Order. משהו טוב: סטייק. מסר לאומה:כחי אנלא מזרחי. תמונה פסטורלית מקובה.

הופה!

שם
כשף ותק
יום אחרי שהפורום נולד
מאיפה באת
ולאן אתה הולך?
פה.. מושב בשרון.. עיסוק
מטפלת במרפאה אלטרנטיבית+ סטודנטית
טיון טוב מהזמן האחרון
Beenie Man Lust Alborosie Voicemail Tanto Metro & Devonte Sizzla - (XXL Riddim Melody) אההההההההההההה!! משהו טוב
תהיו בריאים!
מסר לאומה
זרמו.. קחו הכל בקלות.. ולא לשכוח תמונה, בעיקר לעלמות חן
קח.. אהה העשן חנק אותי!!!!! שתהייה אחלה שבת ושבוע טוב
-כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
שבת שלום =]

שם
: שירז/שירזיל ותק
: אין לי מושג.. שנה וחצי? מאיפה באת
: קיבוץ הזורע יס איי עיסוק
: תלמידה/דיר עיזים בקיבוץ טיון טוב מהזמן האחרון
: חחח סידרתי קצת תמוזיקה במחשב ושוב נפלתי ברשתו של COME AGAIN של ביני משהו טוב
: הזורע חגג 72 =] חח מסר לאומה
: בריאות, חיוכים ודאנסהול! MY TRINITY

MJamaicaM

New member
שבוע תעונוגות..

שם:מתן ותק: 17 קייצים ו3 שנים בפורום מאיפה באת: עפולה עיר הגרעינים עיסוק:rudeboy טיון טוב מהזמן האחרון: לא מהמזן האחרון אבל התנגן אצלי הרבה לאחרונה Gentleman - Man Of My Own מסר לאומה: האדם אשר רוצה להשיג משהו שלעולם לא היה לו , יצטרך לעשות בצורה טובה משהו שלעולם לא עשה

JamicaniT

New member
שבוע טוב!

שם: מורן. יו יו. ותק: 21. מאיפה באת: ראשל"צ. עיסוק: מסתלבטת. עד ה1.3 :) טיון טוב מהזמן האחרון: balkan beat box - hermetico משהו טוב: קצת בשר על האש. וקאמל מדיום. מסר לאומה: אל תשכחו לנשום ..

K C

New member
קצת בשר?

סטייק בקר, פלפל שחור ופפריקה מתוקה, בצל סגול. אחותי

Nechi Nech

New member
שבוע טוב

שם: רביד פלוטניק ותק: 20 מאיפה באת: פתח תקווה עיסוק: חייל (אוי המלגזות..) טיון טוב מהזמן האחרון: Dr. Evil - Husslin (Go Go Riddim) משהו טוב: "כרוניקה של אקדח".. אחד הסרטים..! מסר לאומה: ראסטה מה יהיה איתכם?

Chenipeper

New member
אורררייייייייט

שם: צ'ני ותק: 20 מאיפה באת: מהוד השרון עיסוק: מחשבים טיון טוב מהזמן האחרון: the abyssinians - the good lord משהו טוב: סביח זה בן זונה! מסר לאומה: חייה ותן לחיות אל תשפוט אחרים

למעלה