התקבלתי לגלילי

• פותח הנושא cvd
  • פורסם בתאריך

cvd

New member
התקבלתי לגלילי ../images/Emo12.gif

מציפים אותי רגשות מעורבים. מכיוון שכל השנים למדתי בביה"ס אזורי מחוץ לעיר ואין לי אחים גדולים אני לא יודעת הרבה על התיכונים בעיר. גלילי בסדר נכון? לא "נאצים" כמו שאומרים? ומה זה המקצועות בחירה חובה (יש פה סתירה לא?) שכתוב בדף? יש דברים שאני צריכה לדעת? בלאט. תודה מראש

cvd

New member
הגעתי למסקנה שזו הודעה סרת טעם

מצטערת. אפשר למחוק? מצטערת על הטרחה...

badboy3919

New member
למה חסרת טעם? שאלת שאלות ואנשים

(וביניהם אני) יכולים לענות לך. בקשר לשאלות אם גלילי הם בסדר ואם הם נאצים אז אני לא בדיוק הכתובת כי אני לא לומד שם אבל בכלליות יש הרבה סיםורים על זה שגלילי נאצים. ומקצועות הבחירה הם מקצועות (עד 2) שאת בוחרת בכיתה י' ובכיתה יא-יב את לומדת אותם כמקצועות מורחבים,המקצועות שאפשר להרחיב כוללים את כל המקצועות הנלמדים בכיתה י' (בדר"כ). אם יש עוד שאלות אז תשאלי

BanjoKazooie

New member
בצפר טוב

רמת לימודים גבוהה... הרבה אולימפיאדות למתמטיקה ופיזיקה ומחשבים יש שמה...

cvd

New member
דווקא במקצועות ריאלים הא?

אני מאוד מקווה שזה בצפר טוב עם יחס אישי (אין סיכוי הא?)

cvd

New member
כנראה שהשנה זה שונה...

רשום בדף שעליי לסמן את סדר העדיפויות שלי ליד המקצועות הללו: מוסיקה, אמנות (אבל הם מציינים שההרשמה נגמרה), קולנוע ומבוא למדעי המחשב. באחד הסעיפים למטה הם מדגישים שמקצועות הבחירה הם חובה... ההסדר הזה חדש לא? בכל מקרה תודה על התשובות

badboy3919

New member
קולנוע, מוזיקה ואמנות הן מגמות שיש

בתיכון עצמו ואם את נכנסת למגמה כלשהי את יכולה להרחיב אותה והיא תחשב לך כמקצוע מורחב

inko

New member
מקצועות בחירה חובה

אתה חייב לבחור אחד מהמקצועות האלו,זה די לא הגיוני אבל ככה זה... ואתה לומד אותם שלוש שעות בשבוע(לפחות אצלנו זה ככה) ובסוף השנה אתה יכול להרחיב רק את מה שלמדת,כך שאם למדת מחשבים אתה לא יכול להרחיב מוזיקה או אומנות. לגבי מוזיקה ואומנות אני חושב שיש מבחנים ושצריך לשלם אבל מצד שני יש הרבה טיולים ובאומנות גם יש טיול לאיטליה לפעמים.

אוי עכשיו הבנתי שזה התיכון עם המנהל

שאוהב להשתעשע עם תלמידות תיכון... note: להתרחק מהמנהל. זה מנהל טוב לפחות?

inko

New member
גלילי

אני בגלילי,אז ברוכה הבאה,קודם כל. שנית גלילי לא כאלה נאצים,כן,יש מורים נאצים,אבל אין כמעט כאלה,מה שבטוח אם אתה והכיתה שלך תיהיה בסדר אז לא יעשו לכך בעיות,סך הכל די הוגנים בגלילי וגם המנהל,אולי הוא מסתובב עם אקדח,אבל זה לא כזה נורא. די כיף בגלילי,יחסית.

גלילי נהדר.

באופן כללי הלימודים טובים. יש דיסטנס גדול בין ההנהלה לתלמידים, אבל אין מה לעשות.

KeReN RuLzZz

New member
אני התקבלתי לגלילי ממגמת אומנות

וזה נאצים רק בקטע של המשמעת....

inko

New member
בכתה של המשמעת

אל תעשה שום דבר רע ולך לא יעשו שום דבר,פשוט מאוד...

frshahar

New member
הכל אותו חרא../images/Emo24.gif

כל התיכונים אותו דבר כל אחד עם החסרונות והיתרונות שלו... אני אישית בכצה נהנה! אבל אם היו מעבירים אותי לרבין לא הייתי מתנגד.. לא כזה נורא...

למעלה