*התקוה 6* בהופעה - שימו לב...

התקוה 6

New member
*התקוה 6* בהופעה - שימו לב...

בתאריך 16.2 ,מועדון ה"אפיק" *התקוה 6* בהופעה מיוחדת +הפתעות נוספות... פרטים ממש בקרוב...

moshe alfasi

New member
בונא, אתם לא בסדר...

אז את הדיסק כבר קניתי יחסית מהר מהצפוי, במופע התרמה בקולטורה
אבל מה עם הופעות בירושלים??? גם לנו מגיע קצת, לא רק לצפונבונים.

התקוה 6

New member
צודק לגמרי....מקווים שבקרוב

מאוד חשוב לנו להגיע לירושלים, מקווים שזה יקרה בקרוב - עניין של זמן בינתיים תודה על התמיכה כבוד ירושלמי התקוה 6

ras yam

New member
אחרי שאיאם באו לנגן בירושלים

לפני חודש, פאנסט באים לנגן פה בהמשך החודש ובסופו קולושוש באים לכיפה ירושלמית שלנו, מגיע גם את הפינוק שהתקווה 6 יבואו להמתיק זמננו פה אני באותו הראש עם מויישק'ה=] שבת שלום לכולם

הבעיה היא

שגם פאנסט וגם קנגרו באים לירושלים באותו יום ומופיעים באותוה שעה במקומות אחרים... עד שכבר באים לירושלים..??? בעעעעעעע

התקוה 6

New member
שימו לב-האפיק נמצא ברמת החייל...

האירוע ב-16.2 מתקיים במועדון ה"אפיק" רמת החייל (ת"א), הופעה בירושלים נמצאת בתכנון כעת אך עדיין אין תאריך סופי מקווים לראות אתכם ב"אפיק"! כבוד ירושלמי

ras yam

New member
מממווווווו

קנגרו- לפני חודשיים שלושה הם היו פה אם אנלא טועה.. פאנסט אנלא בטוחה מתי הם ניגנו פה פעם אחרונה, אבל זה לא היה בחודשים האחרונים.. אבל אלוהים גדול, אולי יצא ללכת לשניהם.. איזה שעות ההופעות?

שניהם ב10...

פאנסט במעבדה וקנגרו בצוללת.... פאנסט דווקא היו לא מזמן בירושלים.. נראה לי אני אלך להופעה שלהם... אבל זה עדיין מעצבן שזה הכל באותו יום.. : \

ras yam

New member
כן נראה לי שאני גם אלך לפנסט..

<מתנגן ברקע.. איזה הזויי..>

התקוה 6

New member
פרטים והזמנה!!! ל א - ל פ ס פ ס!!!

מדובר באירוע חגיגי ומיוחד, במקום חדש שפותח שעריו לקהילת הרגאיי! מועדון ה"אפיק" נמצא ברמת החייל (רח' הברזל 34),קרוב למועדון ה"זאפה". התאריך:16.2.06 הערב יכלול: הופעה חגיגית של "התקוה 6"!!! מופע פותח ושורף של רביע וסמיילי!!! RUDEBOY SOUND על התקליטייה במהלך כל הערב!!! פרטים על הפתעות נוספות ואורחים בהמשך!!! פתיחת דלתות:22:30 כולם מוזמנים!!!

moshe alfasi

New member
בוודאי! ../images/Emo13.gif

מי היא ישראל ללא ירושלים?
מה פשר ה"כבוד הירושלמי"? כבוד ירושלמי

ras yam

New member
כבוד ירושלמיייייייייייייי

כבוד לאח שלי הירושלמי=] כן ירבו!

ron linial

New member
**אורח מיוחד בהופעה של התקוה 6 **

********* ב16.2 במועדון האפיק יעלה לבמה יחד עם התקוה 6 אורח מיוחד ובלעדי ******* מופע פותח: סמיילי ורביע תקליטים: רודבוי סאונד לפרטים: יער ראסטה

למעלה